Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 943
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 11 970
  • София
  • Мнения: 10 642
Добре, че ми извадиха само 3 мъдреца и 1 остана 🤣.

# 11 971
  • Мнения: 6 472
Joy
Ама откъде ги вадите тези глупотевини...Ни мога Joy
Едната спътничка билА...Ахам спътник...на Луната...
Другата мъдрец я боли,ма не фаща дикиш да помъдрява ..
Седмата на 16.01.10 г. и бил последният цикъл ..Не разбрах сега-чуди се дали е бременна или е в менопауза...Joy ох...Head Band

# 11 972
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Просто не питаИ, че е страшно!
Някой по-горе добре го написа! “Като хвана едно дърво”...тъй хубаво ще ги науча кога е овулация и какво са симптоми! Хем искам да се забавлявам и разтоварвам с темата, хем много ме напряга човешката простотия Trollface

# 11 973
  • София
  • Мнения: 11 494
Цитат
Интересното при мен е , че веднага след половия акт както се бяха подули гърдите ми директно спаднаха,

# 11 974
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
Цитат
Интересното при мен е , че веднага след половия акт както се бяха подули гърдите ми директно спаднаха,

Ох, бе Боже! и това ли да обяснявам?!

като стисне клапанчетата въздуха излиза.
като на надуваемите играчки. TrollfaceTrollfaceTrollface

# 11 975
  • Мнения: 3 415
Цитат
Интересното при мен е , че веднага след половия акт както се бяха подули гърдите ми директно спаднаха,

Ох, бе Боже! и това ли да обяснявам?!

като стисне клапанчетата въздуха излиза.
като на надуваемите играчки. TrollfaceTrollfaceTrollface

Заеби, и надувните ли взеха да бременнеят...

# 11 976
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
и пишат във форума явно Wink

# 11 977
  • Мнения: 5 468
Нали разбрахте сега, ако ви се гади от риба, значи сте в овулация. Това е най-новият метод за проследяването й. Аз тъкмо се чудех дали, като съм бременна, имам овулация, но днес не ми се догади от рибата и се успокоих. Rolling Eyes Но и шум в ушите нямам, нито ме боли мъдрец, та се чудя каква е тази бременност...

# 11 978
  • Мнения: 3 415
Нали разбрахте сега, ако ви се гади от риба, значи сте в овулация. Това е най-новият метод за проследяването й. Аз тъкмо се чудех дали, като съм бременна, имам овулация, но днес не ми се догади от рибата и се успокоих. Rolling Eyes Но и шум в ушите нямам, нито ме боли мъдрец, та се чудя каква е тази бременност...

Кога ти е термина? Сигурно още си в овулация и не знаеш...

# 11 979
  • София
  • Мнения: 10 642
Значи, значи... и аз не съм била бременна, а просто дебела... пък бебето са ми го подхвърлили...

# 11 980
  • Мнения: 3 415
Значи, значи... и аз не съм била бременна, а просто дебела... пък бебето са ми го подхвърлили...

Бебето го е родил мъжа ти...

# 11 981
  • София
  • Мнения: 10 642
Значи, значи... и аз не съм била бременна, а просто дебела... пък бебето са ми го подхвърлили...

Бебето го е родил мъжа ти...

А сега де!?!? Като нямам мъж 🤔

# 11 982
  • Мнения: 29 477
А моето, като е одрало кожата на баща си, значи не е от мен..... Flutter

# 11 983
  • Мнения: 25 763
Мъжете не могат да раждат.  Naughty
Надинче, да не го е донесъл пощальона... Thinking

# 11 984
  • Мнения: 2 864
Бреееей, не можели. Арни Шварценегер още 80-те роди Joy Истина е, по телевизора го показаха.

Общи условия

Активация на акаунт