Какви бисквити и кога дадохте на децата си за първи път?

  • 7 182
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 645
Дадох на Плазмон след 7 месец.
Правих му мляко с бисквити.Не съм му ги пасирвала,а тогава имаше 1 зъбче.
И до сега яде само тях, други не признава когато са му в млякото.

# 31
  • Мнения: 255
И аз вчера и дадах някакви вносни бебешки бисквитки.Обаче като прочетох,че съдържат яйца се стреснах и и спрях яденето защото още не съм почнала яйцата.Тя е на 7 мес и 10 дена.Смятам скоро да и въведа жълтък.

# 32
  • Мнения: 5 790
Първо дадох обикновени бисквити Житен дар. Тя имаше 4 зъба, с които ги гризеше. После дадох и Закуска, напоследък открих бисквитите на Хип, които много харесва. Дадох й за първи път като беше на 9-10 месеца. `

# 33
  • Мнения: 7 640
И аз вчера и дадах някакви вносни бебешки бисквитки.Обаче като прочетох,че съдържат яйца се стреснах и и спрях яденето защото още не съм почнала яйцата.Тя е на 7 мес и 10 дена.Смятам скоро да и въведа жълтък.
ти вече си го въвела Laughing

# 34
  • Мнения: 432
съвсем обикновени,от 6-я месец

# 35
  • София
  • Мнения: 3 787
Започнахме с бисквитите на Хип на 8 месеца.После към 10 месец му дадох Закуска и много ги хареса.Сега му давам от тях в млякото.Смилам ги в блендера и стават на прах.Така се разтварят най-лесно Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Първоначално дадох обикновени на Нестле, Закуска на Победа, Плазмон. Сега взех едни ЕТИ ЧИЧИ БЕБЕ - харесва ги, а и имали витамини и минерали  newsm78.
Мисля, че детенцето трябва да има зъбчета, за да яде бисквити...
Давам ги понякога с кисело мляко или АМ, или по една-две към 19часа между двете хранения.

Общи условия

Активация на акаунт