Препоръчвам за мами, които ползват шевна машина!

  • 3 087
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Не мога да не споделя находката си с вас!
Купих си шевна машина от ТСМ и заедно с нея взех кутия с ибришими и калерчета в 32 цвята , по двойки (64 общо) За 12 лв.  Към всяка макаричка има калерче със същия цвят и не се налага да намотаваме конци. Много е удобно!
В ТСМ на Гурко и Шишман.

# 1
  • Мнения: 1 489
Страхотна находка.Честито.
Някой знае ли дали и в Пловдив има по ТСМ складовете.

# 2
  • Мнения: 1 873

За тази ли става въпрос?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Машината е тази, но аз ей това исках да ви покажа:


http://community.webshots.com/photo/407622305/2379558580067348878eeUNRL

# 4
  • София
  • Мнения: 551
За колко взе машината?

# 5
  • Мнения: 1 873
В ТСМ е 180 лв

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Страхотна находка.Честито.
Някой знае ли дали и в Пловдив има по ТСМ складовете.

В Пловдив има в магазина до халите, и цената и е 148 лв, само такъв комплект с макари и калерчета нямаше

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Машината я взех за 160 лв.

# 8
  • в баира
  • Мнения: 861
И аз скоро си купих шевна машина, но Тойота. Много ми хареса това комплектче, ще потърся за себе си такова. Наистина ще си спестя време да навивам калерчето при смяна на всеки цвят.
Много благодаря за идеята!!!

# 9
  • Мнения: 799
И аз съм с ТСМ-ска машина, много съм доволна.
А каква цената на компелкта с макарите и калерчетата, че навиването на калерче наистина е много досадно занимание?
Сори, видях - 12 лева - без пари  Mr. Green

# 10
  • sofia
  • Мнения: 8 936
И аз скоро си купих шевна машина, но Тойота. Много ми хареса това комплектче, ще потърся за себе си такова. Наистина ще си спестя време да навивам калерчето при смяна на всеки цвят.
Много благодаря за идеята!!!
Стига калерчетата да стават на твоята машина.

# 11
  • в баира
  • Мнения: 861

Стига калерчетата да стават на твоята машина.
Ама те не са ли стандартни?

# 12
  • Мнения: 585
Не са стандартни.
Не си прецаквай Тойотката Simple Smile

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Извинете ме, мислех че са стандартни!
ЗначИ офертата е само за ТСМ-ски машини.  Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 529
И аз съм с ТСМ-ска машина от 1 месец, само дето време не остава да я разуча. Wink
Всъщност не открих само как да мина на функциите от 13 до 24...  Погамайте, моляяяя Praynig

А за цените - моята е подарък от свеки и с гаранцията ми има и касова бележка - 130 лв.
А в склада в Младост 2 съм я виждала около 100-110 лв.

# 15
  • sofia
  • Мнения: 8 936
ЗначИ офертата е само за ТСМ-ски машини.  Thinking
И за всички други със същите калерчета Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 469
И аз мисля да се възползвам другата седмица. Дано не свършат.

# 17
  • Мнения: 799
И аз съм с ТСМ-ска машина от 1 месец, само дето време не остава да я разуча. WinkВсъщност не открих само как да мина на функциите от 13 до 24...  Погамайте, моляяяя Praynig

Използвай врътката, която е за ширината на бода (тази, която е пред джаджата за навиване на калерчето), след като стигнеш 0 я завърти силно наляво и ще ти се покаже S1 - това са бодовете от 13 до 24. Отне ми около 3 часа, докато го установя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 142
Ще се възползвам от макрите и калерчетата. Стига да намеря, много ми харесва това комплектче. Макар, че моята машина не е ТСМ

# 19
  • София
  • Мнения: 529
И аз съм с ТСМ-ска машина от 1 месец, само дето време не остава да я разуча. WinkВсъщност не открих само как да мина на функциите от 13 до 24...  Погамайте, моляяяя Praynig

Използвай врътката, която е за ширината на бода (тази, която е пред джаджата за навиване на калерчето), след като стигнеш 0 я завърти силно наляво и ще ти се покаже S1 - това са бодовете от 13 до 24. Отне ми около 3 часа, докато го установя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

  love001 newsm51 Mного благодаря!!! Не смеех толкова силно да я врътна тази врътка, но вече е разконспирирана!!!

# 20
  • Мнения: 5 790
Заинтригувахте ме. Обаче нали съм все недоразбрала, да питам дали става въпрос за тази шевна машина ?
И да питам Karen - доволна ли си от нея? Може ли да се шият например чаршафи?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Точно тази е машината.
Не съм шила чаршафи и не зная какво им е по-особеното, но пък от една голяма калъфка уших 2 детски калъфки за възглавнички.

# 22
  • Мнения: 5 790
Особеното е, че са много големи и машината трябва да има по-голяма подложка, за да е по-удобно. Понеже имам страшно много платове вкъщи, които съм купувала кой-знае кога, като прочетох за тази машина ми дойде идеята да направя на Вики от тях чаршафи. За това питах...  Hug

# 23
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Чаршафи с всяка машина може да се шият Simple Smile Просто я поставяш на маса или по-голямо бюро.
Виж с дънките и дебели платове работите стоят по друг начин Wink

# 24
  • Мнения: 769
Ще споделите какви функции има тази машина на ТСМ, аз искам да си купувам  по принцип се бях загледала в Технополис - Brothers са над 300лв.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Някоя мама дето я има ТСМ-ската да разгледа и да види кой е производителя. Като я гледам има достатъчно функции.
Brother-a има защо да е повече от 300 лв.

# 26
  • Мнения: 2 142
Да, по-сложно е с дебелите платове и трико.  Thinking
А тази ТСМ-ската машина може ли да шие трико, че при моята е голяма мъка. Вече горе долу и схванах цаката, ама не е лесно

# 27
  • Мнения: 2 142
Момичета, за да не пускам отделна тема, някой може ли да ми обясни къде се намира склада на ТСМ в Младост. Пътувам с кола. Много ще съм ви благодарна!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
На последната спирка на 306.
Като караш по булеварда към ХИТ, на голямото крътовище със светофара завиваш вдясно, караш направо по  цялата улица, завиваш в дясно покрай РУМ-а , още 200 м по-надолу е склда. В синя ламаринена сграда като хале. Пише Айвън 7"

Ако ще търсиш там шевна машина - трудна работа. Последния месец ходих 6-7 пъти и нито веднъж нямаха, все свършвали преди мен и си купих от другаде по-скъпа. Confused

# 29
  • Мнения: 2 142
Ireth , благодаря ти!   bouquet
Не, не търся шевна машина, имам си. Искам да потърся такъв комплект за шевна машина с конци, и а шприц за украса на торти

# 30
ми в атракционна има два шрица, едня електрически, а и шевните машини са два модела май

Общи условия

Активация на акаунт