Магията на изтока - тема 46

  • 43 241
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • DE
  • Мнения: 9 068
Сутринта се събудих с песен в главата  Crazy и понеже онзи ден Гост каза, че и е харесало изпълнението на Атсуши и компания реших да и пусна и любимото си изпълнение на същата песен. Фен камера е, но на Daesung всичките му брилянтни изпълнения ги има само с фен камера  Tired
http://www.dailymotion.com/video/x1arg1z_28-8-2013_music
Опитвам да гледам http://asianwiki.com/Goodbye_to_Me но малко бавно ми се движи, въпреки че обичам бавни филми, нещо не ме радва играта на едната от главните актриси http://asianwiki.com/Hiromi_Nagasaku другата е страхотна в ролята си http://asianwiki.com/Yuriko_Ishida вероятно ще го гледам на час по лъжичка  Thinking

# 466
  • Мнения: 44
Здравейте и в Eastern Spirit съм Анна и тъкмо писах за един страхотен момчешки сериал който обожавам Heroin / Addicted (2016)

# 467
  • Мнения: 44
Този тип сериали и филми (18+) са ми любими

# 468
# 469
  • MJF
  • Мнения: 8 606
Не по ред.
n.y.x, привет.
Количеството снимки ще ги отчетем към миналите  петъците без  Wink . Туй да поясня,  че не е мъмрене/мърморене Anna Trevos FarmPeace. Имаме като неписана традиция за ларж петъци  Laughing. Но понякога се разсейваме. Та така компенсирахме "разсеяните петъци". Оплакнахме очо.  Laughing

Me Too, Flower! заслужава да се види от почитател на Юн Ши Юн.
Goodbye to Me  си е японска  human drama. Помня че си я изгледах с кеф нормално.  дането, ти изгледа и следващия сценарий на автора - Crazy For Me  нали ?
Брей  аз след Goodbye to Me нищо не съм гледала от Yoshikazu Okada  пък то филмиран вече с още 5 заглавия.  Whistlingмама мия и японския ми фронт  Crazy
Докато пак не съм си забравила мисълта  Blush... влязох да измърморя. Dear My Friends
То хубус се любувам и отгоре на каста ама
Скрит текст:
защо сценариста реши да яхне метлата на дълбоки съботно-неделни мелодрами  Close Tired ooooh!, едвам изтраях 5 а 6 скоро няма да го гледам. То патологии на куп като чел медицински справочник и де що има герой "'лепи'" по ред диагнози че и на килограм.  ooooh!. Какво е ял и пил тоз сценарист ?! Накъде го изби  #Cussing out.
То здравето е относително понятие ама ... ooooh!

# 470
  • DE
  • Мнения: 9 068
Шоши, изгледах първо него и тогава се прехвърлих на "Goodbye to Me" чак толкова не съм задълбавала, че са от един сценарист. Като приключа може да направя анализ и сравнение на двата  newsm78
"Me Too, Flower!" съм гледала няколко епизода, защото харесвах Lee Ji-Ah в ролята и на Суджини, но от тогава не съм я гледала в читаво изпълнение. Клиширани, досадни, типични корейски женски образи  Whistling зарязах го и не смятам да го довършвам...
Напълно добронамерено към Anna Trevos Farm, няколко поредни поста от един потребител не се толерират, мисля, че дори модераторите се намесват  newsm78 има бутон редактирай. Колкото до снимките, красиви са, но биваше да има коментари. Всички точим лиги, но малко мярка не е излишна.

# 471
  • Мнения: 51
Здравейте, момичета!

Добре дошли на Anna и n.y.x и от мен  Simple Smile

Съвсем ей сега приключих дълго отлагания What Happened in Bali и все още се опитвам да приема начина, по който завърши  no

Загледала съм Boku no Ita Jikan с Миура Харума (бих казала, че си го бива).
Някой може ли да ми препоръча нещо интересно, но не така драматично от японските сериали?

Що се отнася до корейските сериали, мисля да обърна внимание на И Мин Хо и по-специално на участието му в Personal Taste. Досега не съм гледала нищо с него, а виждам, че тук си има фенове Simple Smile   

# 472
  • Мнения: 44
Шоши, изгледах първо него и тогава се прехвърлих на "Goodbye to Me" чак толкова не съм задълбавала, че са от един сценарист. Като приключа може да направя анализ и сравнение на двата  newsm78
"Me Too, Flower!" съм гледала няколко епизода, защото харесвах Lee Ji-Ah в ролята и на Суджини, но от тогава не съм я гледала в читаво изпълнение. Клиширани, досадни, типични корейски женски образи  Whistling зарязах го и не смятам да го довършвам...
Напълно добронамерено към Anna Trevos Farm, няколко поредни поста от един потребител не се толерират, мисля, че дори модераторите се намесват  newsm78 има бутон редактирай. Колкото до снимките, красиви са, но биваше да има коментари. Всички точим лиги, но малко мярка не е излишна.
Извинете ме но толкова се радвам че мога да споделя моята лудост по Азиятците че чак изкукуригвам на моменти извинете. Благодаря за корекцията на (дането) няма да се повтори .

# 473
  • Мнения: 6 794
Kniaginiata, няколко японски заглавия без много драми - Buzzer Beat , Pride , Engine , Doctors' Affairs , Hotaru no hikari , Last Cinderella , Zettai Kareshi , Rich Man, Poor Woman , The Flower Shop Without Roses , Tokyo DOGS.


А щом си решила да се запознаваш с И Мин Хо можеш да погледнеш и City Hunter и Faith.

# 474
  • MJF
  • Мнения: 8 606
Kniaginiata , What Happened in Bali си е с класически кор-сериален финал  Mr. Green, колкото и да мислим  Wink.
Понеже съм напълно зле с препоръки, защото не помня имена на заглавия, та от The Hours of My Life | Boku no Ita Jikan видях Takumi Saito  и се сетих да речем за Hirugao,  Glass House - Garasu no Ie, The Brothers Karamazov
2в1, как си с  Dear My Friends 5-6? Аз нещо много пуфтях на 5. Прекалено направо  Mr. Green. Ще си почина малко от туй заглавие, т.е нека трупа серии пък после ..... Blush

# 475
  • Мнения: 6 794
Шош, и аз като теб реших да изчакам с Dear My Friends и евентуално накрая да го прехвърля целия. Започна добре, но както се предполагаше няма да избяга от корейско-сценаристките навици.

Бали си е емблематичен представител на онази групичка корейски сериали предназначени за мелодраматично-трагично настроени зрители  Mr. Green.

# 476
  • Мнения: 51
2в1 и Шошулчо, винаги сте бързо съдействащи Hug Благодаря много за дадените предложения! Прегледах ги. Като приключа с тези, които съм загледала, ще започна Hotaru no hikari и Glass House  Grinning
Останалите също ми се струват интригуващи. Ще ги прегледам и тях.

Трябва да си призная, че заобикалях What Happened in Bali, защото предполагах, че ще бъде голяма драма, но не бях подготвена за такъв шокиращ финал. И все пак си струваше времето. Jo In Sung и So Ji Sub са моите най-големи (поне засега) любимци сред корейските актьори и беше голямо удоволствие да ги гледам заедно на екран Two Hearts

# 477
# 478
  • DE
  • Мнения: 9 068
Со Джи Соб трябва да се гледа в "Sorry, I Love You" и в "Rough Cut". Джи Сонг в "It's Okay, That's Love" и "Wind Blows in the Winter"
В "Бали" Джи Соб не ми хареса, но там пък се влюбих в Джи Сонг и финала бе един от адекватните за корейски сериал  Peace

# 479
  • Мнения: 44

Кой от тези тримата ви харесва повече  Hug

Общи условия

Активация на акаунт