Избелване на зъби при Марта Вачкова?

  • 3 926
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Този метод с лампата, трае около 20мин.(процедурата) и е ефикасен, но наистина цената е доста висока, в Бг е около 600 евра.
има и за 250 евро, а минутите зависят от това колко искаш да са бели.

# 16
  • Мнения: 918
Мда, преразказвам споделен опит. А ти в Бг ли ще правиш процедурата?

# 17
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
не в Емирствата.
в една Шотланска клиника, където си ходя, има промоция за 270$ и почистване за  70$. иначе тук цените са тройно по-скъпи.
после като се прибера лятото във България, ще сменям една металокерамика на преден, че ще е с различен цвят. те това е гадното, но тя и без това сивее. преди години това имаше само, сега има и пълна керамика. но не съм сигурна дали фасети или цяла коронка....

# 18
  • Мнения: 549
моя стоматолог също твърди че е вредно за зъбите

# 19
  • Мнения: 4 733
Някой гледа ли цялото предаване? Хванах само края и доколкото разбрах било полезно да се избелват зъбите. Понеже искам да си направя такава процедура ,нека който е гледал да  сподели какво още са казали в предаването. Sunglasses newsm47
Знам,че поне част от емайла се унищожава при избелването и честно казано не го определям като " поледно ", но решението естествено си е твое yes

# 20
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
днес си ги избелих по метода с лампата и резултата е стращно добър. заслужаваше си парите.
правиха ми 3 сесии по 20 мин с 5 мин почивка м/у тях. сега 2 дни трябва да ям само бяла храна. малко са ми чувствителни, но казаха, че е нормално. на въпроса ми за вредността- зъболекърката ми отговори- аз вече 3 пъти ги избелвам и нищо ми няма. ако беше толкова вредно нямаше да го правят толкова масово навсякъде. а и я попитах, ако случайно съм бременна има ли проблем. каза-не.
геловете за домашно избелване нямат и наполовина този ефект и са по-опасни.

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 00:08 от mariabutti

# 21
  • Мнения: 214
Аз работя в една от фирмите,които внасят въпросните лампи със студена светлина и мога да кажа,че в този метод няма нищо вредно,а резултатите са наистина впечатляващи.Не го казвам защото това ми е работата,а защото наистина е така.Един от първите ни "пациенти' беше съпруга ми и при него беше наистина забележително избелването.Аз още не съм си правила,защото имам зъби за лекуване,но после-задължително.По въпроса за трайността на избелването-всичко е много индивидуално-дали пиете кафе,черен чай,червено вино,дали пушите и т.н.Обикновенно около 3 години и в най-лошия случаи на хранене и поддръжка има ефект.

# 22
  • Мнения: 1 258
Къде се прави това избелване с лампа в София?Някой знае ли?Дайте координати.

# 23
  • Мнения: 918
Аз работя в една от фирмите,които внасят въпросните лампи със студена светлина и мога да кажа,че в този метод няма нищо вредно,а резултатите са наистина впечатляващи.Не го казвам защото това ми е работата,а защото наистина е така.Един от първите ни "пациенти' беше съпруга ми и при него беше наистина забележително избелването.Аз още не съм си правила,защото имам зъби за лекуване,но после-задължително.По въпроса за трайността на избелването-всичко е много индивидуално-дали пиете кафе,черен чай,червено вино,дали пушите и т.н.Обикновенно около 3 години и в най-лошия случаи на хранене и поддръжка има ефект.

А защо е толкова скъпо Thinking

# 24
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
http://www.zoomnow.com/index.php
това е метода.
скъп е навсякъде. явно гела и лампата са скъпи.
но резултата си заслужава, а и е за от 3 до 5 години. има и гелове за поддръжка и може да стигне до 7 години.  не може да се постигне същия резултат с дугите гелове. пробвала съм и само си дадох парите.

# 25
  • Мнения: 918
но резултата си заслужава, а и е за от 3 до 5 години. има и гелове за поддръжка и може да стигне до 7 години.  не може да се постигне същия резултат с дугите гелове. пробвала съм и само си дадох парите.

Да.....моя приятелка си ги избели, наистина резултата е много добър. bowuu При първа възможност и аз бих се подложила Laughing

# 26
  • Мнения: 2 085
днес си ги избелих по метода с лампата и резултата е стращно добър. заслужаваше си парите.
правиха ми 3 сесии по 20 мин с 5 мин почивка м/у тях. сега 2 дни трябва да ям само бяла храна. малко са ми чувствителни, но казаха, че е нормално. на въпроса ми за вредността- зъболекърката ми отговори- аз вече 3 пъти ги избелвам и нищо ми няма. ако беше толкова вредно нямаше да го правят толкова масово навсякъде. а и я попитах, ако случайно съм бременна има ли проблем. каза-не.
геловете за домашно избелване нямат и наполовина този ефект и са по-опасни.
Я пусни снимки "преди" и "след" Laughing

# 27
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
ти се бъзикаш, но имам такива. ако искаш пиши на лични Wink

# 28
  • Мнения: 1 258
Що не пуснеш верно-кръцни само устата и зъбите,ако имаш такава снимка от преди. Grinning

# 29
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
щото не ми се ще да се зъбя на цял свят тук hahaha
ще ти ги пратя на лични

Общи условия

Активация на акаунт