Дайте малките си тайни как да убием апетита

  • 35 121
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 756
аз си мия мнго 4есто зъбите и така си убивам желанието за папакане
А вие newsm78

# 1
  • Мнения: 9 903
дъвка.
И цигари, ама това не бива да го казвам.

# 2
  • Мнения: 614
Ще следя темата с интерес, защото пуша, дъвча дъвки, мия зъби....и пак съм гладна, аман вече страшен апетит имам Sad

# 3
  • Мнения: 5 228
Пия вода и БиоАктив Влакно.

# 4
  • Мнения: 7 186
Колкото по- малко ядеш- толкова по не ти се яде. Иначе ако реша да си залъжа глада хрупам солети- от тия обикновените или сурови ядки. Нямам апетит също когато съм ядосана  smile3516, депресирана  Weary или влюбена newsm53.
А от трите като гледам най- лесно и приятно е да се влюбиш. newsm08
Или пък другия вариант е, както каза Галка от Каризма- да се храним с духовна храна Mr. Green /макар че тя май предпочиташе мекиците Wink ама това е тема на друг разговор Whistling/

# 5
  • Мнения: 521
аз го убивам с ръжени бисквитки

# 6
  • New Zealand
  • Мнения: 871
наливам се с вода, а вечер- една чаша бяло вино Crazy

# 7
  • Мнения: 14 654
когато искам да не ям,пия много повече течности от обикновено-предимно вода и помага

# 8
  • Мнения: 513
При мен метода е кафе и цигара  Sad възможно най-неподходящия Whistling

# 9
  • Мнения: 2 956
При мен метода е кафе и цигара  Sad възможно най-неподходящия Whistling


мда..и при мен  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 93
Малко сурови ядки, бананче и много вода. Също и кафе.

# 11
  • Мнения: 2 957
Повече вода,банан,1 кисело мляко,а в последно време сутрин Якобс 3 в 1 Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 103
Кафенце и цигарка.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 870
кафенце и цигарка. #Crazy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 207

Освен това - течности, най-вече вода. Също така фреш от лимон или грейфрут.

# 15
  • Мнения: 210
Вода с лимон, така ми се убива апетита, че може д ане се сетя з ахрана дни наред ...

# 16
  • Мнения: 3 537
кафе,цигари,кафе....сокове,вода,бира Mr. Green
дъвките създават апетит,не го убиват Naughtyзащото предизвикват отделянето на стомашен сок и стомаха се мъчи повече

# 17
  • Мнения: 1 756
Ще следя темата с интерес, защото пуша, дъвча дъвки, мия зъби....и пак съм гладна, аман вече страшен апетит имам Sad
дъвките засилват апетиота тъй като стимулират слюноотделянето  bouquet

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 288
кафе

лунна

# 19
  • Мнения: 1 756
какво ще ре4е лунна

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз пък съм наопаки,кафето и цигарата изобщо не ми убиват апатита,ако не съм закусила сутрин,немога да пия кафе и да пуша.А относно водата,колкото повече пия,толкова повече ми стърже стомаха.На мен единствено ми помага салатата,като хапна една и повече немога нищо да ям.

# 21
  • Мнения: 260
И аз колкото по-малко ям, толкова по-не ми се яде, явно стомаха ми решава че няма смисъл да се занимава с мен Mr. Green Изкарвам по цял ден на лекции без да ям, като ми пригладнее решавам че в почивката ще сляза за сандвич и дотогава ми е минало. Иначе ако съм вкъщи-кафе или солети.

# 22
  • Мнения: 11 546
Убиващо апетита ми действат чай,мляко с нес,и топла вода SickМиенето на зъби също задържа положението за известно време,но за дъвката не съм съгласна. Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 10 309
Ами... единственното нещо дето ми убива апетита са проблеми или влюбване  Mr. Green
Е.. влюбванията приключиха, а проблеми не ща  Sick
Та както казвам честичко ще си стоя щастлива и дебела  Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 1 493
Хранете се в студентски стол или хапвайте от детска кухня !  hahaha Joy Sick
Сега по-сериозно, намерете си "заместител" на калоричната храна и яжте, колкото ви се иска: плодове , салати, "Царевин" , оризови бисквити, кълнове / има ги в магазините "Здраве"/ и непременно ръжено-пшеничен или типов хляб.

# 25
  • Мнения: 2 672
пуша, пия вода или ям някакъв плод/ салата

# 26
  • Мнения: 142
уф и аз съм на кафе и цигара. Embarassed

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами... единственното нещо дето ми убива апетита са проблеми или влюбване  Mr. Green
Е.. влюбванията приключиха, а проблеми не ща  Sick
И при мен е същото Wink

# 28
  • Мнения: 5 647
Пия вода и БиоАктив Влакно.

Може ли малко повече инфо за този БиоАктив, please.  Hug

# 29
  • Мнения: 5 475
Течности(вода или чаша кислело мляко) или някой плод!

# 30
  • Мнения: 412
1. Не убивам апетита, а просто го причаквам в засада  Mr. Green - т.е. когато съм гладна ям, но, когато не съм гладна - просто не ям. Дори да е време за ядене. Звучи толкова банално и просто, но...е вярно  newsm78
2. Потърсете с гугъл йога мудри - сключват се палеца и безименния пръст, притиска се секунди и въздейства на апетита.
3. Друго - при хранене сядате в Арда матсиендрасана или странична извивка или поне левият крак кръстосан пред тялото - така притиската корема и 1/3 от него остава неизползваема - т.е. яде се с 1/3 по-малко newsm78

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И при мен е кафенце и цегара от време на време и вода в големи количества. Напоследък един глад ме е подгонил .... нищо не помага  Sad

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 288

Лунна диета.
Като не ям 24 часа ми се убива апетита /за известно време - кратко обаче/.

# 33
  • Мнения: 1 455
Къдрокоске, ето темата за влакното и хрома http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=81921.0

Аз ям когато съм гладна, но ако след един час пак ми се яде, тогава просто пия топъл чай или повече вода. Определено не се храня между храненията!
Дъвките ме разяждат, солетите и бисквитите са си доста калорични и по-добре да се заменят с плодове или сурови зеленчуци. Семките залъгват добре, но пък са такава краста...

# 34
  • Мнения: 545
дъвките засилват апетиота тъй като стимулират слюноотделянето  bouquet

И аз така се чувстам, като дъвча дъвка, затова дъвча само след като съм хапнала, и то за не повече от 15 мин. За убиване на апетита пия 1/2 чаша вода малко преди хранене - така ям по-малко. А между основните хранения избягвам да ям, освен някой плод.

# 35
  • Мнения: 1 934
При мен метода е кафе и цигара  Sad възможно най-неподходящия Whistling

Това и вода или каквито и да е течности.

# 36
  • Мнения: 275
Май и аз се числя към клуба на нездравословно убиващите апетита- цигари и кафета в астрономически количества  Embarassed
Сутрин и вечер чай без захар със сока на един прясно изцеден лимон, и най- малко 3,5 литра вода на ден. Чувставам се като ходещ балон, пълен с течности, но поне апетита ми убива. Понякога и разтворимите витамини с плодови аромати ми действат добре. Мисля, че е индивидуално.
За справяне с апетита най- важна е личностната мотивация на отслабващия. Всички знаета триковете с нови дрехи (един размер по- малки), закачени на видно място снимки, разходки и още, и още....

# 37
  • Мнения: 1 250
Работата е в това, че не трябва да излъжем организма с кафенце и цигарка, а да му дадем лека порцийка храна, за да може да работи метаболизма. Толкова много неща могат да се ядат, без да се притесняваме излишно за фигурата си - моркови, ябълки, зърнени продукти, свежи салати, кисело мляко, дори и едно бананче. Успех, момичета   bouquet и не се лъжете, че като не ядете ще сте слаби Hug най-много да си докарате по някоя язва.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Кафе, цигари и вода.
Аз от дъвченето на дъвка огладнявам!

# 39
  • Мнения: 1 756
ох туй ядене  #Crazy

# 40
  • Мнения: 7 430
Вода, вода и вода Mr. Green

# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чай (мате, зелен, билков) с една чаена лъжичка мед.

# 42
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Билков чай, полуизстинал; нещо с костилка - примерно маслина или фурми и после дъвкане на костилката час-два...

# 43
  • Мнения: 1 202
И аз когато дъвча дъвка  smile3502не мисля за хам хум.Ама това е почти невъзможно все нещо ми се хапва нямам хич воля! newsm77

# 44
  • Мнения: 131
Хрупай моркови.

# 45
  • Мнения: 1 063
Вода и киселото мляко, което много засища, но да не се прекалява с него и да е с 0,1% масленост.

# 46
  • Мнения: 2 047
  На гладно ми е невъзможно да пуша, помня, че ми ставаше лошо дори... а за плодове и  зеленчуци на корем - това е заблуда - и те са не по-малко калорични.

# 47
  • Мнения: 3 760
аз си мия мнго 4есто зъбите и така си убивам желанието за папакане
А вие newsm78
При мен това докарва вълчи глад.
Напоследък открих подсолената вода (3 гр сол на 2 литра вода). Прави се с лечебна цел, но и подтиска апетита.

# 48
  • Мнения: 184
А пък аз откакто съм бременна, убивам апетита си с 1 лимон, ако не помогне ям още един, ако и той не помогне взимам трети лимон.

# 49
  • Мнения: 5 228
Пия вода и БиоАктив Влакно.

Може ли малко повече инфо за този БиоАктив, please.  Hug

Дани ти е дала линк към тема. Аз това, което мога да ти кажа е, че влакното заедно с хрома ми действат много гладопотискащо, дори шоколад не ми се яде. По принцип не съм фен на такива средства за отслабване, но тези ги пробвах и съм повече от доволна.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 389
На мен ми помага грейпфрута-убива ми апетита поне за 2-3 часа.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Отиваш пред огледалото и се оглеждаш -> паласки, двойна гърбина, мазни бутове, разплути бричове и прочей прелести.  hahaha
Ако не ти се харесат и се откажеш да преядеш, нямаш грешка. Принципно човек трябва да се храни 3 основни и 2 междинни яденета. Ако ядеш така, дори малки количества храна, би трябвало да не изпитваш кой знае какъв глад... бла-бла-бла...
Може като огладнееш за шеколадово изделие, да си пощипеш трътката, като ти потънат пръстите в 2 слоя мас, ще се изпари желанието за апетитност. Ами стърчащите любовни дръжки? Shocked  Какво по-удивително да напълниш шепи със собствена лой? Край на изкушенията, само здравословно хранене!!
Въобще тялото говори, но никой не го чува и вижда даже.

# 52
  • Мнения: 11 546
Отиваш пред огледалото и се оглеждаш -> паласки, двойна гърбина, мазни бутове, разплути бричове и прочей прелести.  hahaha
Ако не ти се харесат и се откажеш да преядеш, нямаш грешка. Принципно човек трябва да се храни 3 основни и 2 междинни яденета. Ако ядеш така, дори малки количества храна, би трябвало да не изпитваш кой знае какъв глад... бла-бла-бла...
Може като огладнееш за шеколадово изделие, да си пощипеш трътката, като ти потънат пръстите в 2 слоя мас, ще се изпари желанието за апетитност. Ами стърчащите любовни дръжки? Shocked  Какво по-удивително да напълниш шепи със собствена лой? Край на изкушенията, само здравословно хранене!!
Въобще тялото говори, но никой не го чува и вижда даже.

Ех,нИбесна само докато чета и ми минава апетита. Sick

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Отиваш пред огледалото и се оглеждаш -> паласки, двойна гърбина, мазни бутове, разплути бричове и прочей прелести.  hahaha
Ако не ти се харесат и се откажеш да преядеш, нямаш грешка. Принципно човек трябва да се храни 3 основни и 2 междинни яденета. Ако ядеш така, дори малки количества храна, би трябвало да не изпитваш кой знае какъв глад... бла-бла-бла...
Може като огладнееш за шеколадово изделие, да си пощипеш трътката, като ти потънат пръстите в 2 слоя мас, ще се изпари желанието за апетитност. Ами стърчащите любовни дръжки? Shocked  Какво по-удивително да напълниш шепи със собствена лой? Край на изкушенията, само здравословно хранене!!
Въобще тялото говори, но никой не го чува и вижда даже.


 Joy Joy Joy

По темата: чай с мед, кисело мляко, домат със сирене.
 А най-добре ми действа да се наям едно хубавичко.... EmbarassedСлед това нямам никакъв апетит Mr. Green

# 54
  • Мнения: 781
Ох, момичета това е и моят голям проблем, искам да сваля 2, 3 килца, но като огладнея и ми става адски лошо и главата започва да ме боли зверски и започва едно ядене, мисля че за мен спасение няма Sad

# 55
  • Мнения: 2 220
Едно кафе сутрин ми помага да не ям до обяд. Ако съм гладна и хапна няколко хапки или пък плод, огладнявам двойно!  Twisted Evil

# 56
  • Мнения: 549
не мога да го убия.Имам го в излишък и да не излезе като хвалба,но не ми се отразява все още.175 съм висока и 50кг. /преди да забременея защото в момента съм 31седмица и съм 60кг

# 57
  • Мнения: 992
В момента не " убивам апетит", но преди много добре ми действаше кафето и водата .Пия ли  кафе не огладнявам до обяд, след това някакви плодове.

# 58
  • Мнения: 356
Не съм го пробвала, но съм чувала че чаша хладка вода убива апетита

# 59
  • sofia
  • Мнения: 1 426
не мога да го убия.Имам го в излишък и да не излезе като хвалба,но не ми се отразява все още.175 съм висока и 50кг. /преди да забременея защото в момента съм 31седмица и съм 60кг
smile3501 smile3501 smile3501

А по темата, убивам апетита като се наливам с вода. Ако след половин час пак озверея от глад, салата или кисело мляко ме спасяват до следващия път.

# 60
  • Мнения: 11 546
Едно кафе сутрин ми помага да не ям до обяд. Ако съм гладна и хапна няколко хапки или пък плод, огладнявам двойно!  Twisted Evil
Да  и аз така Simple Smile

# 61
  • Мнения: 188
когато почуствам глад имам една купичка със стафиди, фъстъци, леблебия и си взимам от нея, а също така си беля и ябълки и си ги хапвам на малки парченца!

# 62
  • Мнения: 1 318
Кафе и цигара... и то на гладно Embarassed
Лошото е, че не закусвам и после ме обхваща вълчия глад. Много вода (но не студена, а със стайна температура) залъгва глада.  Peace

# 63
  • Мнения: 630
Стига де! Ще взема пак да ги пропуша тези цигари - а от 6 год. не пуша. За съжаление от тогава са ми и тези +10 кг. Амииии, нищо не ми убива апетита newsm45 Изобщо не ми пречат летните горещини да си изям една вратна пържолка

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 969
При мен метода е кафе и цигара  Sad възможно най-неподходящия Whistling
и при мен е така Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 206
Отиваш пред огледалото и се оглеждаш -> паласки, двойна гърбина, мазни бутове, разплути бричове и прочей прелести.  hahaha
Ако не ти се харесат и се откажеш да преядеш, нямаш грешка. Принципно човек трябва да се храни 3 основни и 2 междинни яденета. Ако ядеш така, дори малки количества храна, би трябвало да не изпитваш кой знае какъв глад... бла-бла-бла...
Може като огладнееш за шеколадово изделие, да си пощипеш трътката, като ти потънат пръстите в 2 слоя мас, ще се изпари желанието за апетитност. Ами стърчащите любовни дръжки? Shocked  Какво по-удивително да напълниш шепи със собствена лой? Край на изкушенията, само здравословно хранене!!
Въобще тялото говори, но никой не го чува и вижда даже.


Еееееее, краставичок, кефиш ме винаги максимално!!!!!........ Hug Hug Hug... хаха...

По темата - да не остана назад и аз - кафе и цигара... Tired... Като ги спра, ще видя дявол на магаре.
Другото - много ВОДА - факт, помага!Ама много...
Накрая, като ме хванат лудите, ставам същински Оскар Уайлд - отдавам се на изкушенията... Mr. Green
И после, както казва краставичока - пред огледалото срам!!... Sick

Чудесна тема, браво на авторката... Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 217
Отиваш пред огледалото и се оглеждаш -> паласки, двойна гърбина, мазни бутове, разплути бричове и прочей прелести.  hahaha
Ако не ти се харесат и се откажеш да преядеш, нямаш грешка. Принципно човек трябва да се храни 3 основни и 2 междинни яденета. Ако ядеш така, дори малки количества храна, би трябвало да не изпитваш кой знае какъв глад... бла-бла-бла...
Може като огладнееш за шеколадово изделие, да си пощипеш трътката, като ти потънат пръстите в 2 слоя мас, ще се изпари желанието за апетитност. Ами стърчащите любовни дръжки? Shocked  Какво по-удивително да напълниш шепи със собствена лой? Край на изкушенията, само здравословно хранене!!
Въобще тялото говори, но никой не го чува и вижда даже.


Супер  Joy Joy Joy Joy Joy Joy яко се смях.
Иначе аз пия на гладно кафе или хладка вода с лимон.От дъвката ми се прияжда повече а недай си боже да хапна малко сладко тогава ще изям цял слон. Mr. Green

# 67
  • Мнения: 4 806
не знам, дали и при вас е така, но когато започвам да готвя нещо по - ароматно и го правя по - дълго време - апетита ми минава, и докато съм сготвила - вече не съм гладна.
Вярно, че този начин има силно ограничено приложение - това е, когато човек е вкъщи и има възможност да готви.

# 68
  • Мнения: 2 897
Чаша топла вода,студена с лимон,ябълков сок или различни чайове,но неподсладени smile3521

А една приятелка пиеше следното:
250-300ml топла вода,в която са разтворени по една с.л. мед и ябълков оцет
аз не съм го пила,но тя каза,че имало страхотен ефект newsm10

# 69
  • Мнения: 147
Като изпия 2 чаши вода и забравям за храна поне 3-4 часа Party

# 70
  • Мнения: 68
Вода с мед и лимонов сок,поне половин литър преди ядене.

# 71
  • София
  • Мнения: 35 946
Чаша вода, но да не е студена, а хладка  - при мен това действа.

# 72
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ами... единственното нещо дето ми убива апетита са проблеми или влюбване  Mr. Green
Е.. влюбванията приключиха, а проблеми не ща  Sick
Та както казвам честичко ще си стоя щастлива и дебела  Joy Joy Joy


 И ааааааааааззз и аааааааз Grinning

# 73
  • Мнения: 4 358
Тази зима няколко пъти страдах от болно гърло и си купувах бонбони Голиа. След такова бонбонче не ми се яде с часове.

Общи условия

Активация на акаунт