Първата ви голяма любов....

  • 8 552
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 952
Превзели сте форума на татковците hahaha
Първа е  едно, непреживяна е друго.....как се подреждат понякога е  тъжно..

# 46
Всъщност, зависи, първата любов не винаги е най-голяма,що се отнася до моята ПЪРВА ГОЛЯМА ЛЮБОВ продължавам да й се наслаждавам и се моля това никога да не свършва...На 25г. след няколко връзки наистина открих своята половинка, с която се допълваме изцяло, дори понякога се мисля, че не може да е вярно, че е сън, нали такова щастие не съществува...но щом любимият човек ме прегърне и целуне, усещам физически и духовно че е истина... Пожелавам на всеки един човек да изживее подобно нещо -  защото е неописуемо с думи, просто трябва да се изживее...

# 47
  • София
  • Мнения: 1 546
Ох...след толкова години вече почвам да се обърквам. Коя е голяма коя не. Всичките съм ги изживявала като голяма любов. Естествено и сегашната ми любов (т.е. мъжът ми) е голяма. Дори мога да кажа, че е най-голямата. Но за мен всяка следваща се явява по-голяма от предишната. LaughingА за първата..... newsm78 ми....една любов..едно разочарование, после пак разочарование после.... много сълзи. Това е. Peace

# 48
  • Мнения: 277
Първата ми голяма любов е съпругата ми и майката на детето ни... Вече 10 години сме заедно... От които вече 2 и нещо като официално семейство... Любовта ни е още от ученическите години... Преживя и студентските... Моята казарма и прочие изпитания... И става все по-силна и по-силна...
Всичко онова, което ми се е случвало преди това... Е било харесване, симпатия, увлечение или каквото и да е друго... Но не и любов... Любов е отношението между мен и съпругата ми, между нас, сега...


Евала! Мъж, който е знаел и знае какво иска, затова го е и получил!

# 49
Поне така мисля,че човека до мен е първата ми голяма и истинска любов.Но това ще се види за вбъдеще.Поне се надявам
да е така,въпреки че на моменти ми се струва нереално и само мои фантасмагории. Praynig

# 50
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Повече от 40 години го помня,още го сънувам,макар че дори истинска връзка не сме имали....

# 51
  • Мнения: 4 473
Моята остана несподелена. Sad Бяхме много добри приятели, но той страдаше безумно за напусналато го приятелка и не допускаше никого (не само мен) до сърцето си. Тогава не разбирах поведението му, едва по-късно осъзнах какво всъщност е изпитвал. Надявам се да е щастлив.
За първата ми споделена голяма любов честно казано не искам да се сещам - безумно влюбени и щастливи с безумно гаден край.

# 52
  • Мнения: 143
Голямата ми любов е сьпругьт ми  Heart Eyes
Аз бях още 13г. когато станахме гаджета ако може така да се нарече врьзка от една седмица ooooh! когато той ми каза:
Аз един ден ще се оженя за теб!
А аз така #Crazy newsm78 и му викам ти луд ли си бе  hahaha аз не знам утре какво ще правя а ти вече реши и за кого ще се ожениш.
Обаче той човека упорит разделихме се и всеки по-пьтя си  но,ето че така ни сьбра сьдбата че,сме женени вече от 4г. и имаме прекрасен син на 2г.5м.
Ей упорит човек ей, Laughing и още е така каквото си науми си го изпълнява ама да ми е жив и здрав Hug

# 53
  • Мнения: 2 019
еми аз се омажих за парвата ми голяма лубов,все о6те е парва последна и единствена

 Голяма любов ... Той не е голямата ми любов, той е мъжа, когото ОБИЧАМ. С цялото си същество, с всичко живо в мен ...
 И сякаш с времето ми става все по-мил и близък и необходим ...  миличкото ми момче,  ... 

# 54
  • Мнения: 1 451
Е те първите ми любови бяха в ученическите години. Та не мога да кажа, че са били много дълбоки чувствата и, че много време ми е трябвало да ги преживявам после. А за поддържане на връзка, не поддържам. Даже май не се и поздравяваме по улиците с гаджетата от онова време.

# 55
  • Мнения: 288
Мъже, кажете ( а защо да не се включат и жените с отговори? Simple Smile )... колко време ви беше необходимо да преживеете първата си голяма любов?  Wink
Вярвате ли, че е възможно и случвало ли ви се е , да си останете много близки приятели и след това с нея/него ? Simple Smile
Ако тятой след години поиска да сте отново заедно , а за вас вече има друга жена/мъж, която  представлява интерес за вас, бихте ли се върнали при първата си любов?






3 години да преживея първата Голяма любов.... с много трепет, обич, плач, мъка, мечти, желания, празнота, затваряне на очите, преглъщания и надежда, и мисли и изводи ... и т.н.
Останали сме приятели... и вече нямам нищо към него откъм любовни чувства... само е останал спомена от 'нашето' ...
И съмнявам се да поиска да сме заедно отново... поради причината, че и двамата вече си имаме сериозни връзки /неговата по-сериозна, даже/ .. и още повече, че и да поиска няма да се върна, защото..... Каквото е било - е било! Никога онова вълшебно усещане за него и времето с него няма да е същото... мина си му времето вече... а връщане назад няма... Просто няма да е толкова хубаво... и как би могло да е, след като вече нямам чувствата ... Това, обаче, не значи, че не заема важно място от живота ми .. все пак Ние сме това, което миналото ни е направило и според мен 1 човек трябва да уважава миналото /било то сегашния ти партньор/, за да каже че уважа и теб... и обратно... за да уважава теб, значи трябва (и) уважа миналото ти... и гледа в бъдещето си/Ви ...

# 56
  • Мнения: 794
....  немога още да я преживея, но си го налагам някак си..  Close

Опитвам се да гледам напред, но било много трудно   Sunglasses !!

Въпреки всичко съм оптимист, незная какво ще ми поднесе живота, но предпочитам да виждам чашата наполовина пълна, не празна.. А това дали ще пия от нея с него само времето ще покаже...  Като че ли по-скоро НЕ.

ПС. При нас се случиха ужасни катаклизми...

# 57
  • Мнения: 191
Не съм сигурна ,че съм я изпитала . newsm12.В смисъл ,че човек никога не може да бъде  категоричен -обичам и никога няма да се влюбя по силно.Някои неща просто се случват!! gydi gydi

# 58
  • София
  • Мнения: 44 105
За преживяването - май още не е напълно, някак винаги ще ми остане едно по-особенно чувство към него. може би е повече сантимент. но не бих се върнала към него. сега има мъж и дете и те са ми най-важното, скъпо и обичано на света, а миналото си е минало и е хубаво да си остане там Wink
за приятели - говорили сме си доста пъти, но живеем доста далеч и всъщност от години не сме се виждали. мисля, че по-точно ми липсва това, че той беше много близък до мен човек. все едно гледах себе си в мъжки облик - просто бяхме еднакви в мислите, вкусовете, предпочитанията и разбиранията си....рядко се среща такъв човек, сякаш е другата полувина на твоето собствено АЗ Wink
но от др страна не съжалявам, че той ми е бивш, защото сега имам много повече Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 4 493
Незнам дали ми е първата или втората или ............, но най-голямата ми любов е мъжът с когото съм  Peace

Общи условия

Активация на акаунт