Какво ще нослето на вашето бебе?

  • 5 963
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Аз па невдявам за какво говорите в тая тема.  Crazy

Хаиде излизайте от форума и по на бира.  Peace

Аааа, бирата довечера като си дойде съпруга. Преди това няма да мърсувам в негово отсъствие  Crazy

# 16
  • Мнения: 5 299
КАто казвам чипи, няма предвид точно чипи, а правилни, малки. Без дефекти.



 Бахти темата. Извинявай.

Всички се раждат с чипи. Променят се към пубертета.
Това пък как го реШи то4но?


Ай сиктир, как ли наистина?   Thinking
Зна4и явно не знаеШ какво е 4ип нос...

# 17
  • Мнения: 5 622
КАто казвам чипи, няма предвид точно чипи, а правилни, малки. Без дефекти.



 Бахти темата. Извинявай.

Всички се раждат с чипи. Променят се към пубертета.
Това пък как го реШи то4но?


Ай сиктир, как ли наистина?   Thinking
Зна4и явно не знаеШ какво е 4ип нос...

АМи поправих се. НАли видя. Като казвам ЧИП, имам предвид правилен и малък. Без гърбици и наклони нанякъде  Crazy

# 18
  • Мнения: 4 555
Аз също мисля, че на бебетата нослетата са еднакви. То даже си има понятие "бебешки нос", под което се разбира мъничък.
Аз специално съм прегледала всички снимки, които имам от детството, за да видя как ми се променя носът, защото в пубертета придоби по-различна форма.  Е, нямам предвид някаква нетипична на нос  Laughing, просто вече не беше малък и чип.

# 19
  • Мнения: 337
С много малки изключения бебетата се раждат с чипи нослета, когато растат и се издължава лицето им и нослетата постепенно се изправят а гърбавите може би по-раничко си проличават. Нашия батко може би до 6-7 години беше чип, сега нослето му е право а бебо е също с чипо носле, сигурно като батко си след време ще се изправи

# 20
  • София
  • Мнения: 2 035
И мойта щерка се роди със сладко малко чипо носленце. Напоследък все повече намирам, че ще има носа на татко си, който определено не е чип, но е по-хубав от моя. Така че в това отношение съм доволна! Flutter

# 21
  • София
  • Мнения: 3 787
Всички бебета,които съм виждала са с малки сладки чипи нослета.Но не всички хора са с такива,за съжаление Crossing Arms.

# 22
  • Мнения: 3 405
Научно доказано е, че носът расте през целия живот на човека bowuu За формата не знам

Мда, по Дискавъри даваха филм за това. Учените са установили, че носът и ушите на човек растат през целия му живот Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 39 759
И Дияна се роди с малко камбесто чипо носленце. Всички в стария квартал и се радваха на нослето. Сега вече не толкоз чипо.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не е вярно, че всички бебета се раждат с чип нос  Naughty.

Носът се променя цял живот. Трудно би определила от сега с каква форма ще е нослето на детето ти, Алби76  Thinking

Виж - гърбави нослета у бебета май не съм срещала... Thinking

# 25
  • Мнения: 5 539
Научно доказано е, че носът расте през целия живот на човека bowuu За формата не знам

Мда, по Дискавъри даваха филм за това. Учените са установили, че носът и ушите на човек растат през целия му живот Confused
За ушите не знаех Laughing Но като гледам доктор Ливайн... hahaha

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Всъщност ушната мида търпи най-малки изменения с годините. Това е органа, който почти не се променя Wink

# 27
  • Мнения: 3 405
Даваха как растат ушите /забързано/. В началото беше добре, но в преклонна възраст си смениха цвета, потъмняха и им израстнаха косми Sick, които също растяха.
И с носа бяха направили подобно представление.

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Определено си личи приблизителната форма, или поне на кого се е метнал. Голямата кака се роди с много вирнат и си остана с чип. При другите ми деца съвсем не е така.

# 29
  • Мнения: 6 167
В началото на всички бебета нослетата са супер сладки , като копчета..
после обаче започват трагедиите и наследственостите се проявяват
Дано наш'то бебе да вземе моя нос, а не на татко си Joy

Общи условия

Активация на акаунт