За сезонните разпродажби

  • 2 604
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Знам обаче кой купува на пълна цена - каките и лелите от "висшето общество"....

Е, с това не съм съгласна  Stop аз пазарувам на пълни цени и хич не съм от 'висшето общество'  Wink когато ми хареса нещо, копувам и това е.
...

Добре де, не само висшето общество  Wink Естествено, ще призная, ако нещо супер ми седи и крайно ми хареса, и аз купувам....  Peace

# 31
  • Мнения: 1 860
 Въх ми то това само за мене аз от както съм тук не си спомням да съм купила нещо на редовна цена(има ама направо смешно малко неща).Пък и да ми хареса нещо чакам месец ако не ми е спешно и знам че ще го намалят.Голяма мания даже се чудя как ще живея без разпродажби ако съм в Бг newsm78

# 32
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
обожавам разпродажбите!

на пълна цена съм си купувала, но трябва нещо много да ми хареса и да не мога да спя заради него. иначе използвам разпродажбите за обновяване на гардероба, особено при децата.
пазаря предимно от Zara, Pull and Bear, Stradivarius, за бельо Oysho ми е фаворит.
за децата главно от H&M и Zara също Peaceс нетърпение чакам пролетната разпродажба.

онзи ден случайно напипах едни чехли за лятото, от 25 евро намалени на 6. ами, взех си ги Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 645
И на мен ми е болна тема...направо е мания.Както му викат тука-душене Laughing Laughing LaughingНаправо съм като хрътка-от до всичко сканирам и рядко излизам без покупка.Много харесвам това в себе си-може да пазарувам много,но винаги оцелвам момента и се сдобивам с хубави неща на хубави цени.Направо ми се чудят приятелките,казват че си е талант.Съгласна съм Peace
Купувам и на редовни цени,когато ми трябва нещо по специално или харесам нещо и не мога да преживея да не го купя.Пазарувам и он-лайн и много се кефя.Самата тръпка да си чакаш поръчката и после да я разопаковаш със зъби и нокти Laughing Laughing LaughingПоследните месеци след Нова година направо се скъсах от шопинг...то не бяха намаления,то не бе чудо.Много хубави неща си накупих и съм много доволна.Също за малкия и за мъжо.

# 34
  • Мнения: 1 860
 ох а път тоя онлайн шопинг каква мания е..........моя беше казал че ще ми спре нета Sick #Cussing outама нали той се играе играта в мрежа че ми се размина хихихи

# 35
  • Мнения: 382
Ох, пък аз много мразя да пазарувам дрехи. Ужасявам се от мисълта да ходя, да пробвам... Подтискам се от това, обаче нямам нерви. Иначе съм излизала няколко пъти на разпродажбите и всичко ми се вижда като извадено от мазетата на баба. Явно съм изпускала началото. А за любима разпродажба са ми тези на Батибалено (сега Капаска) в БГ.

# 36
кейси дай адреса на онлайн магазини за детски и дамски дрехи

Общи условия

Активация на акаунт