УОМАНИКСИН

  • 38 902
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 67
Момичета малко ще се отклоня от темата,но някоя от вас ходила ли е в инвитро-клиниката в  Тутракан?
Да аз ходех там при Любомир Бойчев имах ПКЯ , но с негова помощ следяхме Овулацията и после ми биха инжекции Прегнил за да настъпи със сигорност овулация и така след два месеца забременях с дъщеря ми Simple Smile вече сме на две годинки и сега вече правим опити за второ , но за сега без резултат... Записах си отново час при него и сега с нетърпение чакам да отида отново и да видим има ли проблем и да започнем да следим Ову Simple Smile Късмет на всички , отностно капките обаче , нямам мнение.
Късмет на всички !
Благодаря за отговора!Ние сме на 1 март да видим какво ще ни каже Любомир Бойчев!

 Ние сме на 18 януари Simple Smile Късмет и дано скоро видим така желаните две чертички Simple Smile

# 61
  • Мнения: 67
Момичета малко ще се отклоня от темата,но някоя от вас ходила ли е в инвитро-клиниката в  Тутракан?
Да аз ходех там при Любомир Бойчев имах ПКЯ , но с негова помощ следяхме Овулацията и после ми биха инжекции Прегнил за да настъпи със сигорност овулация и така след два месеца забременях с дъщеря ми Simple Smile вече сме на две годинки и сега вече правим опити за второ , но за сега без резултат... Записах си отново час при него и сега с нетърпение чакам да отида отново и да видим има ли проблем и да започнем да следим Ову Simple Smile Късмет на всички , отностно капките обаче , нямам мнение.
Късмет на всички !
Благодаря за отговора!Ние сме на 1 март да видим какво ще ни каже Любомир Бойчев!

 Ние сме на 18 януари Simple Smile Късмет и дано скоро видим така желаните две чертички Simple Smile
Късмет на всички дай Боже!

# 62
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета!

Бих искала да попитам какви са резултатите при тези от вас ,които го пиеха? Виждам, че последният коментар е от преди около 2 месеца...сигурно вече имате впечатления? Аз имам известен хормонален дисбаланс - цикълът ми е редовен, но има изменения. Искам да попитам дали смятате, че мога да го пия или ако нямам точно изяснен проблем мога да си навредя? Благодаря ви предварително за отговорите!

# 63
  • Мнения: 9
Здравейте на всички. Дано нещата ви вървят добре и да сте постигнали желаното. Аз лично сега купих тези капки и смятам да ги пробвам. Причината е ендометриоза- надявам се да мога да споделя някакви хубави резултати и ще се радвам да споделяме какво се случва. За сега толкова от мен, след като направя лапаро на ендометриозната киста и почна капките ще ви пиша какъв ефект има и дано помогне

# 64
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,
Бях обещала да ви пиша, ако капките подействат. С моят мъж изпихме почти до края и третите шишенца,и чудото ни се случи. Вече мога да се похваля, че ще ставам мама. Стискам палци да помогнат и при вас Simple Smile

# 65
  • Мнения: 5 820
Здравейте момичета,
Бях обещала да ви пиша, ако капките подействат. С моят мъж изпихме почти до края и третите шишенца,и чудото ни се случи. Вече мога да се похваля, че ще ставам мама. Стискам палци да помогнат и при вас Simple Smile

   Поздравления за радостната новина.  Hug

# 66
  • Мнения: 23
Страхотно!!! Поздравления! Simple Smile Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 137
Здравейте. Бях си обещала да пиша като се роди бебенцето ми. Имах ендометриозна киста, която беше унищожила десния ми яйчник и 3 години неуспешни опити за бебе. Отказах да се подлагам на операция може би защото вече имах едно детенце. Пробвах какво ли не. Докато не попаднах на Уоманиксина. Пих  го съвестно 3 месеца. Точно след 3-тия месец забременях. Вярвам, че ми е помогнал, затова пиша тук, за да ви дам надежда. Успех на всички, дано и при вас има ефект!

# 68
  • Мнения: 23
Здравейте. Бях си обещала да пиша като се роди бебенцето ми. Имах ендометриозна киста, която беше унищожила десния ми яйчник и 3 години неуспешни опити за бебе. Отказах да се подлагам на операция може би защото вече имах едно детенце. Пробвах какво ли не. Докато не попаднах на Уоманиксина. Пих  го съвестно 3 месеца. Точно след 3-тия месец забременях. Вярвам, че ми е помогнал, затова пиша тук, за да ви дам надежда. Успех на всички, дано и при вас има ефект!

Честитоооооо!!!! Да сте живи и здрави цялото семейство, много да ви радва малкото чудо! Благодарим за обратната връзка!!!

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,през Август 2016 претърпях спонтанен аборт в 7 гс след 5 годишни опити за второ.Оказа се също,че имам 2 кисти на единия яйчник(десен по данни от ехографа) и се наложи лапараскопска интервенция.Операцията беше на 16 Февруари 2017 и ми беше премахнат леви яйчник и тръба с 15 см киста.Непосредствено след това започнах Уоманиксин и сега съм в 5 гс.след само един цикъл след операцията.Успех на всички и дано съм ви била полезна.

# 70
  • София
  • Мнения: 143
Здравейте, момичета!

Бих искала да попитам какви са резултатите при тези от вас ,които го пиеха? Виждам, че последният коментар е от преди около 2 месеца...сигурно вече имате впечатления? Аз имам известен хормонален дисбаланс - цикълът ми е редовен, но има изменения. Искам да попитам дали смятате, че мога да го пия или ако нямам точно изяснен проблем мога да си навредя? Благодаря ви предварително за отговорите!

Вие дали си взехте от капките и нормализираха ли се нещата при вас? Аз май съм в същото положение, не е ясно какво ми е?

# 71
  • Мнения: 35
Здравейте,
и аз го гледам този уоманиксин, ама гледам, че предлагат и някакви хапчета хепи уомън ... някоя от вас пила ли ги е ?
Аз имам приятелка която е доволна от уоманиксин, тя имаше проблем със забременяването.
Ние с моят мъж правим инвитро и съм на хормонална терапия в момента пия трисеквенс и се чудя кое да избера. Ще се радвам ако някоя дама сподели дали е пила от хапчета, че не ми се броят какпки постояно.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт