8-9г.с. още не се вижда бебе

  • 14 471
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 350
Иди и при друг лекар - и да пуснат функцията да се чуе пулса на бебето.

# 46
  • Мнения: 3 116
Момичета, грабвайте се и отивайте при друг лекар. Ако трябва питайте да препоръчваме.

В момента се притеснявате излишно, а това хич не е хубаво. Осигурете на бебчето спокойствие  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 300
всъщност има растеж и по ЧХГ, и по видеозон - е, вярно, не грамаден, но върви... Може би забременяването е станало по-късно, казват
А пулса на бебето не се ли мери когато му се види сърдечната дейност?

# 48
  • Мнения: 7 640
Иди и при друг лекар - и да пуснат функцията да се чуе пулса на бебето.
това защо Simple Smile
то се вижда пулсирането на сърчицето, а и малко ехографи имат техническата възможност да уловят пулс в толково ранен срок, така че да го чуе жената.

майска- щом вървят нещата, няма страшно. Да се похвалиш като видите сърдечна дейнот, ей! Hug

# 49
  • Мнения: 300
мерси
но за всеки случай май ще ида на още един лекар, а?
ей, колко заплати си изкарват тия дофтори на наш гръб! ама карай, важното е да стане
а иначе според държавата бременните били освободени ...

# 50
  • Мнения: 78
Здравейте всички:)
Майскарадвам се че имаш добри новини:)
ПРОДЪЛЖАВАМ ДА СТИСКАМ ПАЛЦИ
ЦЕЛУВКИ И ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ МОМИЧЕТА:)
И ЗДРАВИ И ПАЛАВИ БЕЧЕТА НА НАСТОЯЩИТЕ МАЙКИ:)

# 51
  • Мнения: 300
Благодаря за пожеланията, дано да хванат дикиш.
Защото ето ви сега новост: в два поредни дни ходих на вагинален УЗ при различни лекари, и двата апарата са супер, обаче и двата показват 6гс+1 ден, на първия се вижда ембрионална структура, на втория - не, само сянка, даже не помня дали я нарече ембрионална! Ха сега!
(ако ме питате как са го изтълкували лекарите, да отговоря още сега - въобще не съм и имала намерение да им казвам за "двойния" преглед, да не стане беля с реакциите и да си изпатя после аз)

# 52
  • Мнения: 2 332
Благодаря за пожеланията, дано да хванат дикиш.
Защото ето ви сега новост: в два поредни дни ходих на вагинален УЗ при различни лекари, и двата апарата са супер, обаче и двата показват 6гс+1 ден, на първия се вижда ембрионална структура, на втория - не, само сянка, даже не помня дали я нарече ембрионална! Ха сега!
(ако ме питате как са го изтълкували лекарите, да отговоря още сега - въобще не съм и имала намерение да им казвам за "двойния" преглед, да не стане беля с реакциите и да си изпатя после аз)
Леле, милата... представям си какво ти е  Sad. Освен следващата седмица да отидеш пак на УЗ - докато не ти кажат на 100% какво е положението...
Ще стискам палци всичко да е ок!

# 53
  • Мнения: 300
о, за другата седмица е ясно, че пак ще се ходи! Направо се разсипах! А като си помисля, че при първото преди години ме видяха на видеозон чак когато тръгнах да раждам!... Как са разбирали някога, че възниква проблем в началото, без жената да има оплаквания?!
Благодаря за съчувствието, Роси!

# 54
  • Мнения: 695
Май по-добре е да потърсиш и друго мнение. Успех ти желая   bouquet
И аз това бих те посъветвала.така поне и ти ще се успокоиш newsm10

# 55
  • Мнения: 300
нали ви казах, че потърсих! При това на прочутата д-р Мазнейкова!...

# 56
  • София
  • Мнения: 2 227
Христос воскресе!!! Майска, ще стискам палци за другата седмица. Апропо някой знае ли нещо за Меб, авторката на темата? Ни вест ни кост, ох дано всичко е наред.  Praynig

# 57
  • Мнения: 300
Благодаря ти!
Воистина воскресе!
Да бе, наистина, и аз искам да чуя новини от МЕБ!

# 58
  • Мнения: 55
И аз преди 3 години имах кухо яйце:( Направиха ми кюртаж, и само след 3 месеца забременях с пъвото си дете. Само че при кухото яйце в сака не се виждаше никаква сянка, беше абсолютно савсем ясно празен. Искам да ви окуража, че сянката е напълно възможно да е плод! Просто може по-късно да се види. Желая ви късмет

# 59
  • Мнения: 650
И аз като прочетох съм за на Майка Зайка мнението за кухото яйце, много се чудех дали да пиша. След три прегледа три различни неща и за всичко си плащаш-ужас! Дано причината е в техническата неграмотност на лекарите и да нямаш кухо яйце!Поне тук в щатите използват вагинален  в 6-та и може би в седмата седмица, но след това всичко виждат без да те бъркат и макар че те гледат обстоятелно т.нар. сестри, които две години са се учили как да гледат и доктора после гледа набързо снимките само. освен ако не е специален случаи доктор да те гледа. Уф, направо мога да си прдставя какво ти и че не знаеш на кои свят се намираш-дано всичко се изясни колкото може по-бързо. Но наистина съцебиенето се хваща в 6-та седмица  наи-рано, но седма със сигурност...

Общи условия

Активация на акаунт