Прахосмукачка робот - 10 тема

  • 135 413
  • 746
  •   1
Отговори
# 150
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 525
Аз днес я видях горе долу какво прави и как се движи, не е хаотично и ми хареса. И действително се качва на препятствия от 2 см.
betray, да споделиш моля ако я ползваш пак, че в петък след работа току виж й се метна.

# 151
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
мама САННЯ, няма да я пускам повече в този апартамент, че всичко е прибрано за местене. Мен ако питаш- меткай се смело:)
п.с. След обиколката, която направи в контейнерчето имаше добро количество дакелски косъмчета:)

# 152
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Здравейте! Да попитам, ако разрешите, кой е по-добрия вариант Neato 80 или roomba 651
и  подочистачки JO JO или  Braava  или scooba 450
Искам прахосмукачка робот и подомиячка, апартамент на ламинат 56 квадрата на едно ниво! Благодаря предварително! Heart Eyes

# 153
  • Враца
  • Мнения: 2 715
Аз съм за Румба + Брава.  Peace


Румба притежавам,
а Брава - по отзивите и сравненията, които съм чела.  bowuu

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
И аз съм с Румба и Брава и съм доволна.

# 155
  • Мнения: 2 301
И аз имам брава 380 и съм доволна.

# 156
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Благодаря на отзовалите се! Но от irobot ми отговориха "Neato 80 e с доста по-добри параметри от roomba 651, а излиза на почти същата цена." Това дали е вярно? Мога ли да им се доверя?

# 157
  • Мнения: 2 301
Аз намирам Румба 651 намалена сега на 800лв, а Неато ботвак 80 за 1099лв...та по цената, може и по добър да е, ама разликата не е малка, ако бюджета ти е такъв, може би трябва да сравниш друг модел на румба с неато-то...
Иначе нищо конкретно не мога да кажа за тези прахосмукачки, може би трябва да прочетеш повече за тях к да прецениш , коя би ти вършила повече работа, според настилките в дома ти, имате ли домашни любимци, необходима ли ти е виртуална стена, коя има по издържлива батерия, заплитане на кабели, по голям контейнер и някакви такива специфики...
Аз например си взех едно китайско роботче (както бях споменала по рано), което удовлетворява нуждите ми, но ние сме навсякъде с ламинат и само един килим късокосмест под холната маса, та общо взето всяка машинка ще се справи, но ако имах повече килими, дългокосмести...вероятно нямаше да съм толкова доволна...
Та разгледай ги по обстойно, прочети мнения, характеристики и прецени, коя би ти вършила повече работа.

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 3 636
За тази квадратура каквото и да вземеш все ще става.

# 159
  • Мнения: 5 050
Здравейте,

Включвам се за консултация коя прахосмукачка робот би ни свършила най-добра работа. Имам две морски свинчета, които се хранят с много сено. Максимално съм оптимизирала съхранението на сено вкъщи, но те като се движат, непрекъснато сено хвърчи около клетката им. Ежедневно пускам прахосмукачка плюс евентуално втори път ръчна прахосмукачка само около клетката им, но не е достатъчно.

Дали някой робот би ми свършил работа? Принципно искам да имам робот за чистенето на целия апартамент така или иначе, почистването на сеното би било допълнителен бонус.

Коя модел би бил най-удачен? Аз се бях концентрирала върху Неато Ботвак Д85 или 8 серия на Румба. Бюджет - по-скоро нямам конкретен, което е ще ми свърши най-добра работа. Не държа на функциите по смарт контрол с апове.

Останалите настилки в апартамента са естествен паркет в хола и двете саплни и гранитогрес в кухнята и коридора. Евентуално може да сложа килим в хола, още не сме решили.

Ще се радвам на препоръки - предварително благодаря

# 160
  • София
  • Мнения: 308
Здравейте, предстои ми покупка на робот и се колебая между румба 651 и Lg от myrobotcenter евентуално. От вчера обаче виждам, че Lg-то там е демонстрационен модел. Продават ли нови или просто в момента няма? Новите на какви цени са горе долу, за да знам дали си заслужава да чакам или да поръчвам от Техмарт? И още един въпрос - новите модели на румбата по- тихи ли са, защото пробвах една румба 650 на приятели и ми се стори доста шумна да не говорим, че се блъска навсякъде.

# 161
  • Мнения: 791
Здравейте, предстои ми покупка на робот и се колебая между румба 651 и Lg от myrobotcenter евентуално. От вчера обаче виждам, че Lg-то там е демонстрационен модел. Продават ли нови или просто в момента няма? Новите на какви цени са горе долу, за да знам дали си заслужава да чакам или да поръчвам от Техмарт? И още един въпрос - новите модели на румбата по- тихи ли са, защото пробвах една румба 650 на приятели и ми се стори доста шумна да не говорим, че се блъска навсякъде.
Всяка Румба до 9-та серия е с тази характеристика.

# 162
  • Мнения: 2 301
https://www.amazon.es/gp/aw/s/ref=nb_sb_noss?k=lg+hom+bot в момента в испанския амазон има намаления на ЛГ. Някой беше дал линк по напред в коментарите, но давам и тук, може да погледнете ако ви устройва като цена, може да се възползвате.

# 163
  • София
  • Мнения: 308
В спецификацията румбата я дават по-тиха от ЛГ и от Нийто. За новите модели говоря, затова ми се иска някой, който вече има от новият модел да сподели мнение.
Колко е доставката от испанският амазон до България? Цената е много добра в момента. Благодаря за линка Simple Smile

# 164
  • Мнения: 28
Здравейте
Много се колебая дали да си взема такъв робот защото килимите в къщи са от тия косматите и се чудя дали ще ги чисти ли ще ги сметне за препятствия и ще ги заобикаля моля ако имате такива наблюдения да споделите все пак не ми се дават 1000 лева и то никаква работа да не ми върши... за сега съм се ориентирала към румба в диапазона от 1000 до 1500 лв. Вие какво мислите

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт