Противозачатъчни и килограми

  • 76 316
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не е мит- просто е много индивидуално.

Аз до миналия месец пих Фемоден, но вече ги спрях. Мога да кажа, че след всякакви диети Не отслабвах грам. И със сигурна, че те ми помогнаха да напълнея доста.

# 31
  • Хасково
  • Мнения: 995
Преди доста години и аз пиех противозачатъчни(Цилест) с цел регулиране на цикъла.Имах същият проблем с килограмите.Спрях ги,естествено.След раждането на второто ми дете си сложих спирала,с която изкарах 3 год.За съжаление отново съм с проблеми с цикъла,неясно защо,при положение,че всичко друго ми е наред.Сега моята лекарка ми препоръча Фемикур,което не е хормон и е на билкова основа.Трябва да го пия поне 3-4 месеца,за да има ефект.Обаче  не е противозачатъчно.Ако взимаш Даяне 35 не основно за предпазване,би могла да пробваш с моето.

Би ли казала кой проидвежда този препарт Фемикур?
Не намерих нищо в нета освен на руски!
Това не е ли от рода на хапчетата на Тошков?

# 32
  • Мнения: 46 515
На мен ми изписаха Цилест и качих над 20 кила, но по принцип имам гинекологични проблеми, от там идва, тъпото е, че докторите изписват ей така, без да му мислят, от там идват проблемите  Confused

# 33
  • Мнения: 388
По предписание на лекар пия Марвелон,нямам никакви проблеми.Вече 4г. с прекъсване,не съм напълняла от тях.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 926
И аз пиех Марвелон Peace и не съм имала проблеми

# 35
  • Мнения: 247
Преди години пиех Марвелон, а после Цилест - килограмите ми си останаха същите! Нямах никакви проблеми!(Вече не подкрепям приема на хормонални таблетки!)

# 36
  • Мнения: 271
Аз също съм пила  противозачатъчни  над 5 години и не съм напълнявала от тях. Смених Цилест, Марвелон и Мерсилон, защото много беше високо нивото на хормона в тях за мен. Гърдите ми и яйчниците бяха постоянно напрегнати и боляха. Последно се спрях на Логест и съм много доволна. Дано да нямам проблеми с тях сега след раждането, защото след като спра да кърмя мисля пак да ги почна. Те освен всичко доста намалиха кръвотечението, нервите, както и болката по време на цикъла.

# 37
  • София
  • Мнения: 337
Аз съм на Диане и определено качвам по 2-3 кила.
Забелязах, че като ги спра за по-продължителен период 2-3 поредни  месеца и свалям точно по 2-3 килограма, така , че го свързвам с хапчетата.

# 38
  • Мнения: 328
Преди доста години и аз пиех противозачатъчни(Цилест) с цел регулиране на цикъла.Имах същият проблем с килограмите.Спрях ги,естествено.След раждането на второто ми дете си сложих спирала,с която изкарах 3 год.За съжаление отново съм с проблеми с цикъла,неясно защо,при положение,че всичко друго ми е наред.Сега моята лекарка ми препоръча Фемикур,което не е хормон и е на билкова основа.Трябва да го пия поне 3-4 месеца,за да има ефект.Обаче  не е противозачатъчно.Ако взимаш Даяне 35 не основно за предпазване,би могла да пробваш с моето.

Би ли казала кой проидвежда този препарт Фемикур?
Не намерих нищо в нета освен на руски!
Това не е ли от рода на хапчетата на Тошков?
Фирмата производител е Schaper&Brummer. Точното наименование е Femicur N.Вносител-Sevex Pharma,ул."Николай Лилиев"№18,тел.865-04-26;865-04-36;Е-мейл:sevex_fa@netbg.com

# 39
  • София
  • Мнения: 39 761
В началото започнах с Марвелон, но изкарах само месец. Един месец бях с цикъл. След 3месеца започнах с Антеовин, нямах никакви проблеми. Спряга го обаче от внос и започнах да пия Цилеста. Качих доста килограми. Спрях я преди 1г.
Сега всичките ми комшии само ахкат колко съм била отслабнала, какви диети пазя, а аз само казвам "спрях противозачатъчните".

На всяка жена обаче лекарствата действат различно.

# 40
  • Мнения: 77
Преди три години пих Диане и качих  около 8 кг #Cussing out #Cussing out #Cussing out щом го прекъснах от самосебе си се върнах на старите си кг. Whistling
незнам дали е мит със качването на кг но при мене беше факт #2gunfire #2gunfire

# 41
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз пиех Ясмин само няколко месеца,но незнам защо си мисля,че от него неможех да отслабна,че даже и май качих.

# 42
  • Мнения: 419
преди 3 години пих само за 2 месеца logestи качих 4 кг,да не ви говоря колко трудно ги свалих,след година.

# 43
Преди доста години и аз пиех противозачатъчни(Цилест) с цел регулиране на цикъла.Имах същият проблем с килограмите.Спрях ги,естествено.След раждането на второто ми дете си сложих спирала,с която изкарах 3 год.За съжаление отново съм с проблеми с цикъла,неясно защо,при положение,че всичко друго ми е наред.Сега моята лекарка ми препоръча Фемикур,което не е хормон и е на билкова основа.Трябва да го пия поне 3-4 месеца,за да има ефект.Обаче  не е противозачатъчно.Ако взимаш Даяне 35 не основно за предпазване,би могла да пробваш с моето.

Би ли казала кой проидвежда този препарт Фемикур?
Не намерих нищо в нета освен на руски!
Това не е ли от рода на хапчетата на Тошков?
Не е мит- просто е много индивидуално.

Аз до миналия месец пих Фемоден, но вече ги спрях. Мога да кажа, че след всякакви диети Не отслабвах грам. И със сигурна, че те ми помогнаха да напълнея доста.

# 44
  • Мнения: 1 546
Близо 6 годни пих Марвелон, после Линдинет и не съм качила и едно килце!Въпреки, че забелязах, че след като ги спрях СВАЛИХ около 2 кг... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт