Говорим си за свръхестественото

  • 108 317
  • 766
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 267
Здравейте!
По въпроса със свръхестествения преживявания мога да говоря много - имам "дарба". Като дете обаче се страхувах доста от нещата които виждам и ми се случват и направих всичко възможно да затворя колкото мога врата към другия свят. Няма да ми стигне годината, да пиша за това.
Та, по въпроса с децата, които избират родителите си. Миналата година претърпях една неуспешна бременност, в момента отново съм бременна. Интересното е, че в деня, когато бебчето е заченато, по случайност се озовахме на Рупите... След това, много преди закъснението аз вече знаех, че съм бременна с и е момиче. Оказа се, че  отново съм с инфекцията, заради която загубихме предното бебе. Бях откачила от притеснение. Една вечер, точно преди Бъдни вечер беше си бях легнала, събудих се от неприятен звук - до мен на земята се търкаляше топче. Да, там имаше малко момиченце и си играеше с едно мънисто (скоро бях пръснала една перлена огърлица)... Тя просто дойде да ми напомни, че е там и всичко ще бъде наред!
Разкажи моля те повече за тези неща, които виждаш и за децата, които си избират родителите си?
Тъкмо и аз това исках да попитам. Simple Smile

# 376
  • Мнения: 9 152
И аз много съм мислила за тази платформа, а именно , че децата си избират родителите. Звучеше ми доста романтично, идеалистично и ......приказно.
В последствие, когато започнах повече да чета и да се интересувам, се оказа, че тази приказка се подчинява на строги духовни закони и че изборът понякога е или доста ограничен  или с определени (всъщност винаги) условия.
Ще се радвам да прочета и мнения на останалите.Simple Smile

# 377
  • Мнения: 2 267
И аз много съм мислила за тази платформа, а именно , че децата си избират родителите. Звучеше ми доста романтично, идеалистично и ......приказно.
В последствие, когато започнах повече да чета и да се интересувам, се оказа, че тази приказка се подчинява на строги духовни закони и че изборът понякога е или доста ограничен  или с определени (всъщност винаги) условия.
Ще се радвам да прочета и мнения на останалите.Simple Smile

Аз знам, че децата (душите) предварително си избират семейството и не само -- външен вид, държава, приятели и т.н. Това е така, за да се научат определени "уроци", които душата си е задала за цел в този живот. За нейното еволюиране и израстване като душа.

# 378
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Не само, уроците са всъщност кармата, с която се обременява душата в предишните животи. Често се срещаме с души, с които сме били свързани по някакъв начин в предишен живот. Страната, семейството, нещата, които ни се случват са определени и участват към това, какво искаме да отработим от кармичния дълг. Хората, с които общуваме допринасят за развитието ни. Дори тук и сега пишейки и споделяйки създаваме невидими връзки по между си и взимаме участие в една глобална енергийна система.

# 379
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Подробно е обяснено в книгите на д-р Майкъл Нютон - "Пътят на душите" и "Следите на душите".

# 380
  • Мнения: 147
Благодаря ви момичета за интереса! Flowers Bouquet
Честно казано, аз също много съм чела за това. Преди години още, баба Ванга се е свързвала с мен чрез сънищата ми, енергията й е толкова силна, че дори след като се събудя част от нея все още е при мен. Та, оповавам се на нейното мнение, че душите избират родителите си, както казахте, заради уроците които учат и йерархията, през която минават за израстване на душата. Аз лично допреди да ми се случи това, не бях сигурна в тази теория.
За моята "дарба" ... От малка виждам неща, които другите не виждат. Винаги са ме плашили, затова ги избягвам, и на днешна дата са се поограничили, но винаги ги има. Свързвали са се души на починали хора, сънищата ми са като видения, виждала съм неща от миналото или предупреждения (обикновенно се свързват мъртви хора за това), най неприятни и страшни са ми били демоните, които ме посещаваха.
Нещото, което ме озадачава и до днес са  забулени монаси които ме наблюдават точно в 3 часа и 3 минути... Без лица, с качулки и светещи очи... Търсила съм информация за това, но намерих само това, че тези монаси са били в някакви тайни келтски общества. Ако някой може да ми каже нещо повече за тях, ще му бъда благодарна!

# 381
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Като каза демони се сетих за един “сън”. Не знам дали беше точно сън, беше отдавна. Та имах огромното желание да лонтактувам с “другия свят”. И за моя изненада и уплаха видях една тежка завеса, като кожена или тежък плюш и едно много дребно и грозно същество ми се показа от там. Толкова ми стана неприятно, че от тогава изчезна силното ми желание. Grinning И е истина, че когато си наложиш да избягваш дадени проявления, те престават да се появяват. Трудното идва, ако решиш пак да ги виждаш. Обратния процес е дълъг и изисква усилия.

# 382
  • Мнения: 2 267
Аз лично не виждам енергии, но съм имала сънища с починали приятели, с които сме си говорили. Също ми се  е случвало да сънувам, че някой ще почине, но в "реалния" живот се случва това да е някой друг, а не непременно човекът, който съм сънувала. Иначе има много различни раси извънземни, чиито измерения преминават в нашето, а и те се появяват на Земята често. Има всякакви видове -- черните хора сенки (shadow people), greys, arcturians, etc.

# 383
  • Мнения: 8 803
Като каза демони се сетих за един “сън”. Не знам дали беше точно сън, беше отдавна. Та имах огромното желание да лонтактувам с “другия свят”. И за моя изненада и уплаха видях една тежка завеса, като кожена или тежък плюш и едно много дребно и грозно същество ми се показа от там. Толкова ми стана неприятно, че от тогава изчезна силното ми желание. Grinning И е истина, че когато си наложиш да избягваш дадени проявления, те престават да се появяват. Трудното идва, ако решиш пак да ги виждаш. Обратния процес е дълъг и изисква усилия.

Ха, Анджела, това със сигурност не е било сън. Миналото лято май беше, се събудих една сутрин и усетих ясно някаква ръка, която ме натискаше по главата, на темето. Обърнах се веднага, като мислех ,че е някой от домашните, но там нямаше никого. Установих и че съм сама вкъщи, другите вече бяха отишли на работа. Оплаках се в една тема ,която знаеш, и там ми разказаха за една дама, която внезапно се събудила и видяла на леглото си ужасно грозно създание, нещо като джурже, с изродско лице. Та, добре ,че не съм успяла да видя кой ме натиска по главата. Mr. Green Влачим си ги с нас от астрала, това са просто мисъл форми. Мисля, че те са, които ни преследват, когато се прибираме.

# 384
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Ън, може и от астрала да е, само дето ме отказа да се навирам дето не ме викат. Като някой има да ми каже нещо, сам се появява. Така и за двете страни е удобно.

# 385
  • Мнения: 2 267
Може също да е сънна парализа.

# 386
  • Мнения: 128
С последните постове се сетих за един мой случай. Живеех със съквартирантка, но през тази конкретна нощ тя беше отишла да спи при гаджето. Спя си аз и по едно време рано сутринта се събуждам, виждам, че е светло вече. Обаче какво ме събуди - някой влезе в стаята, прави нещо и излезе. Аз честно казано се събудих окончателно от удара на вратата в касата, но веднага заспах.  Някак си си помислих, че явно съквартирантката се е прибрала рано, рано, влязла е да вземе нещо от стаята и отишла в хола. Обаче събуждам се аз след 2-3 часа, а се оказа, че съм сама в апартамента и интересното беше, че вратата на спалнята беше леко открехната. Веднага си помислих, че явно моята е излязла за работа например.. Но едно странно чувство ме обзе, че тя не се е прибирала изобщо, тръпки ме побиха. Веднага и звъннах по телефона и я събудих, тя си спеше най-сладко при гаджето... Направо се вцепених... За мое успокоение от тогава си самовнушавам, че е било сън... въпреки че и сега като го пиша ме побиват тръпки... беше толкова реално всичко и това "присъствие", което усетих и открехната врата на спалнята.. а аз не съм ставала до тоалетна през ноща и винаги затварям вратата, течение нямам как да стане... странна работа..

# 387
  • София
  • Мнения: 9 535
Скрит текст:
Аз лично не виждам енергии, но съм имала сънища с починали приятели, с които сме си говорили. Също ми се  е случвало да сънувам, че някой ще почине, но в "реалния" живот се случва това да е някой друг, а не непременно човекът, който съм сънувала. Иначе има много различни раси извънземни, чиито измерения преминават в нашето, а и те се появяват на Земята често. Има всякакви видове -- черните хора сенки (shadow people), greys, arcturians, etc.

До ден днешен се чудя дали преди много години усетих смъртта на моята съученичка, или беше просто съвпадение.
Бях в 5-ти клас. Имах съученичка, с която не контактувах много. Без особена причина. Аз даже я харесвах, но тя се движеше с друга групичка момичета и някак нямахме много контакти. но един ден си беше забравила химикалката вкъщи. Помоли ме да й услужа с моя. В момента, в който тя поемаше химикалката от ръката ми аз си помислих, че това момиче утре няма да бъде на училище. Нямах причина за подобни мисли. Просто ми мина през главата. В края на деня тя си тръгна. Забрави да ми върне химикалката. Аз не си я поисках. Даже не си казахме чао. А в мен все по-натрапчиво ставаше усещането, че нещо не е наред, но просто не можех да си го обясня. На следващия ден тя наистина не дойде на училище. След 2-3 часа класната ръководителка ни съобщи, че нашата съученичка е починала при катастрофа. Frowning1

Известно време се обвинявах, че е станало заради химикалката. Наивна детска логика, предизвикана от факта, че в момента, в който й подавах химикалката усетих, че нещо не е наред. А може и просто да е било съвпадение, но твърде гадно съвпадение.

# 388
  • Мнения: 2 024
Скрит текст:
Аз лично не виждам енергии, но съм имала сънища с починали приятели, с които сме си говорили. Също ми се  е случвало да сънувам, че някой ще почине, но в "реалния" живот се случва това да е някой друг, а не непременно човекът, който съм сънувала. Иначе има много различни раси извънземни, чиито измерения преминават в нашето, а и те се появяват на Земята често. Има всякакви видове -- черните хора сенки (shadow people), greys, arcturians, etc.

До ден днешен се чудя дали преди много години усетих смъртта на моята съученичка, или беше просто съвпадение.
Бях в 5-ти клас. Имах съученичка, с която не контактувах много. Без особена причина. Аз даже я харесвах, но тя се движеше с друга групичка момичета и някак нямахме много контакти. но един ден си беше забравила химикалката вкъщи. Помоли ме да й услужа с моя. В момента, в който тя поемаше химикалката от ръката ми аз си помислих, че това момиче утре няма да бъде на училище. Нямах причина за подобни мисли. Просто ми мина през главата. В края на деня тя си тръгна. Забрави да ми върне химикалката. Аз не си я поисках. Даже не си казахме чао. А в мен все по-натрапчиво ставаше усещането, че нещо не е наред, но просто не можех да си го обясня. На следващия ден тя наистина не дойде на училище. След 2-3 часа класната ръководителка ни съобщи, че нашата съученичка е починала при катастрофа. Frowning1

Известно време се обвинявах, че е станало заради химикалката. Наивна детска логика, предизвикана от факта, че в момента, в който й подавах химикалката усетих, че нещо не е наред. А може и просто да е било съвпадение, но твърде гадно съвпадение.

Според мен не е било съвпадение. Какво значи съвпадение - не пишеш, че често са те спохождали неочаквани мрачни мисли с въпроси в тях, та една такава подобна да е съвпаднала със смъртта на съученичката ти. Провидението е вкарало тази мисъл в съзнанието ти в момента на близкия контакт със съученичката ти. И въпросът и лошото предчувствие са те глождели преди да чуеш трагичната новина...

# 389
  • Мнения: 2 267
Няма съвпадения. Всичко се случва с определена цел.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт