Направих си перманентен грим на веждите - Тема 5

  • 163 095
  • 769
  •   1
Отговори
# 345
  • тук и там
  • Мнения: 11 574
И на мен работата на Дафи Маринова ми харесва.Не ми се ходи до Пазарджик обаче.Ще ходим на почивка във Велинград-освен да съчетая нещата,иначе не виждам как ще стане.Моите са правени при Бисерка,надявам се да няма проблем да работи върху тях..то така или иначе почти нищо не остана от пигмента.Но моите червенеят определено,аз за това не искам вече при Бисерка да ги правя.Мисля че перманента червенее в интерес на истината,микроблейдинга от миналата година,който е от миналата година- май не.

# 346
  • Мнения: 315
Стефани, много се радвам, че има и други доволни като мен от Диана.  Hug Много ми харесват веждите ти, моите също са правени при нея. 

Доволна съм от избора си най-вече заради боите, с които работи и това, че ме увери, че цветът няма да се промени с времето, а и нали ви казах, че съм с мазна кожа, а след първата процедура почти не се промениха и няма някакво видимо изсветляване. Все пак Диана държи да направя ретуш, тъй че това ми предстои. Ще показвам снимки и аз.  Hug

Дайте някакви координати, моля, къде работи?
На Стефани са станали уникално, тя си е хубавица де, ама веждите как отварят!

# 347
  • Мнения: 364
Напоследък много хубави вежди виждам и се чудех как ги постигат.  Обаче аз съм бременна, та ще трябва да изчакам, интересувам се дали при кърмене също не се препоръчва?
На Стефани, направо са трепач миглите.

# 348
  • Мнения: 144
Moмичета, това са моите вежди. Като имайте предвид, че преди процедурата нямах никакви косъмчета почти изцяло, защото ги оскубах.

http://kachisnimki.com/image.php?di=R501

# 349
  • Мнения: 1 741
Супер са !!! Може ли да попитам колко взима Диляна и каква е цената за ретиш . Ако прецениш , пиши ми на лични Hug

# 350
  • Мнения: 315
 genoveva27, страхотни са веждите ти!
Ама моля ви казвайте къде сте ги правили, за кой път питам вече, ама вие омаяни от резултата, с право де, не споделяте. Не бъдете егоистки Simple Smile

# 351
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
И на мен на genoveva27 много ми харесват веждичките. Blush

# 352
  • Мнения: 442
Момичета, извинете ме, но нямам време да влизам всеки ден във форума. Веждите ми са правени в салон Ефект при Диана Петрова. Слагам линк за координати, ако е разрешено - http://www.saloneffect.com/index.php?ff=1.

Геновева, виждам, че и твоите вежди са правени при нея, резултатът наистина е много естествен, евала.  Hug

Джинджър, това е най-светлият цвят, има огромно разнообразие от пигменти.. изборът го правиш съвместно Диана в зависимост от кожата ти, косата ти, очите ти и това какъв резултат целиш. Като тя дава професионалното си мнение как ще изглеждаш най-добре, но решението си го взимаш ти. Ретушът се прави след 2 седмици.


Ане, мисля, че трябва да изчакаш да родиш и след това си прави веждите.



# 353
  • София
  • Мнения: 966
мерси за отговорът!
Това е най-светлия цявт, но е веднага след процедурата, нали?
Сега след време не изсветлява ли малко поне  bouquet

# 354
  • Мнения: 364
Moмичета, това са моите вежди. Като имайте предвид, че преди процедурата нямах никакви косъмчета почти изцяло, защото ги оскубах.

http://kachisnimki.com/image.php?di=R501

Страхотни са веждите, браво!

Стефани, по време на бременността знам, че не може, но питах дали и при кърмене не е препоръчително, че тогава чакането ще стане голямо... Simple Smile

# 355
  • Мнения: 315
stefanie_m, много ти благодаря, на удобно място се намира. Колко време предварително трябва да си запиша час?

# 356
  • Мнения: 132
stefanie_m, genoveva27, момичета, много ми харесват, а и като сравня с моите оскубани вежди и косъмчета на всички посоки, направо завиждам...
Искам да питам само колко време ще съм зачервена след процедурата, ще трябва ли да се крия от хората ?

# 357
  • Мнения: 1 741
При мен зачервяването беше само първия ден и то съвсем малко , но из темата бяха писали момичета , при които е било силно зачервена кожата няколко дни даже седмица . Според мен е индивидуално .

# 358
  • Мнения: 498
Здравейте, момичета. Страхотни вежди показвате, поздравления. И аз отдавна мечтая за по-плътни вежди. Моите са много тънки и въобще не растат - грозна работа. Май само микроблейдингът ще ме спаси.. моля ви споделете силна ли е болката. На колко я оценявате от 1 до 10. Нещо като при болката при епилатор ли е?

# 359
  • Мнения: 1 741
При мен първо ми очертаха формата без упойка , после попълниха веждите с упойка . Болката ( без упойка ) е търпима , не е приятна , но се издържа . Бих я сравнила с порязване , незнам дали ще те ориентърам . После ме намазаха с лидокаин , с който стоях 20 мин и после нищо не усещах .

Общи условия

Активация на акаунт