памперс от метро

  • 5 058
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 577
И мойте са от Била и пише същото като на Руби,но определено и аз не съм доволна,първоначално бях с Либеро,но ги смених и аз не знам защо,но май пак ще се връщам на тях/

# 16
  • Мнения: 649
На мойте баркодът е 4  015400  109198, а под него на бялата лента отстрани на пакета има някакъв печат TR 16  03  06  6  075  2725  05  2305.

 newsm78 Не знам къде да проверя баркода на коя страна е. Ще бъда благодарна ако някой знае и ми каже.


4 отпред е за Германия, това със сигурност го знам.
иначе и тук има разлика в Памперсите, но зависи какъв вид са- има обикновени, като гащи... ( Pampers, Pampers Active Fit, Pampers Easy Up Pants). при някои плътната част е повече, при други отзад въобще няма. и тук имам познати, които се оплакват, че бебо от Памперса се обринва. не знам, на мен не ми се е  случвало  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 881
Пк ли са намалили пълнежа, ееее, това вече на нищо не прилича. Аз от 8 месеца вече съм на "Happy" и не се ядосвам с "Pampers".

А, да ви кажа нещо интересно... Съвсем случайно открих от един "Памперс" от преди 6 години, ами няма да ви казвам колко по - дебел, плътен и дълбок е бил, явно от тогава му се носи славата на добра пелена,но сега #2gunfire

# 18
  • Мнения: 89
Наистина има голяма разлика в Pamers които се предлагат тука в бг и в чужбина. Ползвала съм и от двата вида тукашните ни се свличат и доста често пропускат а ние сме само на три месеца и с една дума несме толкова активни още. Ами какво ще стане като почнем да се въртим навсякъде - ще си сменим марката  Mr. Green Ползвала съм и HUGGIES и съм доста по доволна.

# 19
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
До сега бяхме на 2ка и бях доволна, но откакто отворихме 3ката, нещо не ми харесва. Излезнаха ни някакви ситни пъпчици по коремчето, под мястото на залепването. Самите памперси в задната си част, са доста тънички и трудно поемат излято наведнъж количество акита, съответно ни пропускат. С 2ката това го нямаше, но вече са ни малки, за жалост! Май, и ние ще сменяме марката, но се чудя Хъгис или Либеро?!

# 20
  • Мнения: 47 981
от хъгиса май недоволни няма,аз сега съм с такива,но и памперс ни бяха добре,само че сме ползвали по-малкия размер,който,както разбирам,май е с по-доброто качество newsm78
мойто мнение е,че памперс намалиха цената,за сметка на качеството,но то свестни памперси,освен хугис вече не останаха Wink
не съм пробвала мамиа,ако някой ми каже куде в гео милев или слатина ги има,много ще съм благодарна!

# 21
  • Мнения: 5
От девет месеца ползваме само Либеро, налагало ни се е да слагаме папмперс няколко пъти и винаги имаше проблеми след това. А и Либеро се произвеждат само в Швейцария.

# 22
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Вчера взехме Либеро. Въпреки, че имаме още от Памперс, нямах търпение и отворих веднага пакета, та сега карам на тях. Струват ми се доста по-добри - като плътност, абсорбират добре, имат ластиче отзад..., с две думи за сега съм доволна от покупката!

# 23
  • Мнения: 884
За мамите които се чудеха дали TR е Турция- да,а Германия е Е,Полша си е POL. На моите пакети има обозначено кои са буквите за различните държави. Аз ползвам номер4 -макси на памперс и са тънички и тук(тукашните ги произвеждат в Манчестър),но не пропускат.На нас също са ни се появявали обриви горе по дупенцето(почти на кръста) .аз мисля че е от претопляне ,не точно от реакция на памперса,защото дори и произведени в Турция трябва да спазват стандарти и процедури.все пак за бебешки продукти иде реч,а производителя не би си компроментирал името с некачествена продукция. прекалено голям дял от пазара имат. Лично мнение! Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 596
от хъгиса май недоволни няма,аз сега съм с такива,но и памперс ни бяха добре,само че сме ползвали по-малкия размер,който,както разбирам,май е с по-доброто качество newsm78
мойто мнение е,че памперс намалиха цената,за сметка на качеството,но то свестни памперси,освен хугис вече не останаха Wink
не съм пробвала мамиа,ако някой ми каже куде в гео милев или слатина ги има,много ще съм благодарна!

Аз не съм доволна от Хъджис! Naughty
Взех ги за първи път от Метро онзи ден, че всички пакети на Памперс бяха по два броя, а Либеро нямаше от нашия размер.
Е, меко казано са отврат, - не попиват, твърди хартиени  са, ще си взема пак на Памперс, няма да чакам да свършва пакета дори!!!

# 25
  • Мнения: 8 462
Отдавна се отказах от Памперс поради гореизброените причини..Ползваме вече Либеро.Никакви  проблеми!

# 26
  • Мнения: 1 756
и аз ще опитам с Либеро

# 27
  • Мнения: 4 155
Само в Швейцария ли се произвеждат Либеро? Преди 3 години купувах Либеро-гащи, произведени в Полша. Нямаха никакво покритие (балсам, алое) и веднага щом синът ми се напишкваше трябваше да ги сменям. Но тогава памперс-гащи имаше само на Либеро и Хъгис. А Хъгис го запарваха.
Сега мисля да пробвам Либеро за малко бебе. Но малко се притеснявам. Памперс бяха много много по-добри от Либеро.

# 28
  • Мнения: 2 885
мами, последните две покупки от метро този месец са потресаващи - страшно тънък памперс и мирише малко странно. 3ти размер(от 4 до 9 кг). вие забелязали ли сте промяна в качеството напоследък? може ли да са менте?

Копирам си мнението от друга тема за Памперс. Само да добавя, че днес бях в Метро-София и има само от ПРОПУСКАЩИТЕ памперси на Памперс!!!

"Мила, ще те посъветвам от Варна да не купуваш памперси с марка Памперс. Поне не и на тоя етап. Аз ползвам за Стефан само тази марка, но живеем в София и явно има разлика в зареждането от Турция.
Сега съм във Варна /от 01.04 до 14.04/ и се убих да търся Памперс, но партида с надпис NEW* над картинката на памперса на пакет Джъмбо 3-ка, 90 броя. Не можах да намеря. Ходих в Метро, Пикадили, Бурлекс, Бебемания, Колхозният пазар...Даже продавачките не са й чували, а аз носех найлоновата опаковка да покажа. Присмяха ми се, че не можели на "всяка капризна мама да угодят".
Памперсите са с бели лепенки със зелени сърчица, картинката е по-малка и НЕ ПРОПУСКАТ. Тези, които се продават във Варна са със зелени лепенки и ПРОПУСКАТ. Имам готина свеки и тя ми донесе от Бургас пакет, който ще ползвам докато съм във Варна. Но не се набутах да си купя от тези, които продават тук. Не съм ползвала друга марка и не мога да коментирам. Чудно ми е защо в София и Бургас има гореспомената партида, а във Варна няма...или поне аз за седмица обикаляне не можах да намеря.
В София в ХИТ има още от старата партида със зелените лепенки и ги слагат най-отпред, за да свършат по-бързо. Т.е. винаги проверявайте по-навътре на рафта!!!!"

# 29
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
... Сега мисля да пробвам Либеро за малко бебе. Но малко се притеснявам. Памперс бяха много много по-добри от Либеро.
Аз с Памперс 1ца и 2ка, изобщо не съм имала проблеми и бях страшно доволна, така че мисля, че дори и на Памперс да се спреш, няма да сбъркаш, но както казах и по-рано от 3ката не съм доволна!

немирница - това е много полезна информация! На моя пакет няма надпис NEW! Ако имаш възможност можеш ли да снимаш плика на пакета и да ни го покажеш - мисля, че за всички ще е полезно! Благодаря, предварително!

Общи условия

Активация на акаунт