Бременност и биричка

  • 18 402
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 77
Д(Преди да забременея не обичах изобщо бира, ама сега доста често ми се случва да ми се препийва Rolling Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 2 227
Когато ми се пийва си пия по 1, 2 чаши. Не виждам нищо лошо, а и моята док каза, че 2 чаши преспокойно могат да се пият (зависи и от чашите де, да не са на метър  hahaha ) Така, че споко.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Бременност и биричка са две съвместими неща, стига бирата разбира се да е в умерени количества.
Няма защо да се притесняваш от това. Аз и с двете си бременности си пиех биричка - особенно през летните месеци вечер, през вечер имаше чаша бира за мен.

# 33
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ох и на мен ми се пийва, ама таткото не дава, да съм пазела бебчо, аз му обяснявам че няма страшно от 1 биричка, аз няма да пия поцели каси, ей тъй на седмицата 1, ама не. Пък хем иска момче, ами нека да свиква че после да му прави компания  Laughing

# 34
  • Мнения: 354
 Аз пийвах през летните месеци. Почти всеки ден по една малка наливна бира. Моят доктор каза , че не е вредно за бебето.

# 35
  • Мнения: 3 356
През цялата бременност си пийвах бира заради (и не само) проблеми с бъбреците.Няма проблем.

# 36
  • Мнения: 554
И на мен ми се допи тези дни и си купих безалкохолна бира. Много ми хареса на вкус и изобщо не се притеснявам. Освен това после не мириша на бъчва.

# 37
  • Мнения: 188
смятам, че няма нищо вредно, стига да не е в големи количества:) на мен понякога така ми се допива биричка, че не издарзам и като алкохолик отивам до магазина с една празна и се връщам с пълна бутилка:) но като изпия половината вече не ми е сладко!

# 38
  • Мнения: 1 489
И аз си пийвах няколко пъти.
И аз.

# 39
  • Мнения: 188
През втората бременност умирах за бира Embarassed не се лишавах но в умерени количества Joy

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз си пиивах биричка по половин чашка-аз и сега не мога повече.Хайде да не кажа всеки ден,но поне 3-4 пъти в седмицата.

# 41
  • Мнения: 5 790
Ако знаеш колко бири изпих докато бях бременна.... Въобще не му се притеснявай, щом ти се пие - пийни си, но с мярка.

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не бих пила, защото ми се струва, че в бирите добавят спирт......не стават в резултат на естествена ферментация...............и в този случай е все едно да пийнеш малка водка с тоник.........Затова и не съм пила, спирта се отразява на развитието на плода и то не в положителна насока

# 43
  • Мнения: 174
secretgarden за спирта може и да си права, но посочи ми една екологично чиста храна и по магазините - всички са пълни с нитрати и химии... За бирата знам, че другото и име е "течната храна", не мисля че по една малка бира на ден е вредна. Онзи ден слизах с приятелки до капанчетата на плажа, ами цаца с минерална вода не върви  Laughing

# 44
  • Мнения: 1 464
Аз умирах за биричка докато бях бременна,странно щото сега не обичам Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт