По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 9

  • 43 809
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 311
Стефи, спокойно, нормално е това от Кринона. При мен понякога имаше кафеникави и дори сиви частици.
Успех и късмет по пътя на сбъдване на мечтите Hug Hug Hug Ще се случи на всички!

# 706
  • Варна
  • Мнения: 434
Аз в клиниката за инвитрото нямам антибиограма
Да ви кажа няколку дни пия вода една лажичка мед и една лажица яболков оцет. И течението изчезна
Аз също съм там, но имам антибиограма към изследването, ММ също. Ние тъкмо ще почваме двумесечен курс на лечение. Ще мине по-бързо времето до заповедта, остават ми 4 месеца по мои сметки Simple Smile А за среща във Варна съм насреща Simple Smile) Успех

# 707
  • Мнения: 380
Момичета какво означава резистентна микрофлора и без гъбички

# 708
  • Мнения: 1 255
резистентен-  устойчив на лечение с антибиотици. трябва да се търси антибиотик, към който са чувствителни                                                                                                                                                                                       Да не е резидентна?!                                                                                                                                                                                                              

Последна редакция: ср, 28 сеп 2016, 10:16 от cherenlebed

# 709
  • Мнения: 4 009
Утре на 5-ти ден ще е денят на трансфера.Стискайте палци да мине добре. Two Hearts

# 710
  • Мнения: 6 566
Стефиии, стискам палци от сега още Hug
Колко ще връщате?

# 711
  • София
  • Мнения: 4 884
Утре на 5-ти ден ще е денят на трансфера.Стискайте палци да мине добре. Two Hearts


Успех, Стефи Hug И трите ли ще връщате?

# 712
  • Мнения: 4 009
Благодаря ви много  Hug
Буена,аз ги искам и трите,но утре ще дам думата на доки да реши. Wink

# 713
  • Мнения: 380
Успех Стефи стискам палци от сега
Преставете си микробиолошката се убркала пуснала ми е стандартен пакет гъбички нямам резидентна микрофлора/незнам какво значи/уреаплазма няма резултат утре ще давам нова проба още пет дни мачение #2gunfire

# 714
  • Мнения: 1 669
Стефи, много успех и късмет ти желая! Hug
Любица, съчувствам ти. Как пък все нещо ще се обърка. Аз още съм бясна за едно такова объркване при което напразно пих глюкоза за обременяване.
Момичета, какво мислите по въпроса за психогенното безплодие. Възможно ли е наистина при неизяснен стерилитет подтиснатите емоции да са причината или прекалено силното желание за забременяване

# 715
  • София
  • Мнения: 4 884
Стефи, много успех и късмет ти желая! Hug
Любица, съчувствам ти. Как пък все нещо ще се обърка. Аз още съм бясна за едно такова объркване при което напразно пих глюкоза за обременяване.
Момичета, какво мислите по въпроса за психогенното безплодие. Възможно ли е наистина при неизяснен стерилитет подтиснатите емоции да са причината или прекалено силното желание за забременяване

Няизяснен стерилитет е понятие, служещо на лекари, които са некомпетентни да открият причината за безплодието, а такава винаги има Peace
Всички жени, които правят опити за забременяване искат силно това да се случи.Пренавиването не може да възпрепятства процеса, нито пък подтиснати емоции и т.н. Не си втълпявай такива неща. Не се забременява само и единствено, когато има обективни фактори са това. Ако имаш запушени тръби, колкото и да си изкарала всички емоции, да си отпусната, лежерна и оптимистично настроена, няма да хванеш. Просто пример Peace Hug

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 40 913
Момичета,току що ми излязоха резултатите...Отрицателен  Party
Скрит текст:
Материал за изследване:   Цервикален секрет
Метод на изследване:   Качествен ДНК анализ - PCR/real-time PCR
 
Резултати от ДНК анализ:
 
Показател   Резултат
Микоплазми/Уреаплазми (разширен пакет)
Ureaplasma parvum   Отрицателен
Mycoplasma genitalium   Отрицателен
Mycoplasma hominis   Отрицателен
Ureaplasma urealyticum   Отрицателен
Сега какво  newsm78 карам си по старому?т.е. можем да подновяваме опитите?До колко уреаплазмата е пречела?
И...дали преди да подновим да не пратя и ММ на проба,т.е. при уролог ли каде...?А ако той не се е излекувал?

# 717
  • Мнения: 5 897
Мистик, честито! Утрепали сте я Sunglasses Хубаво е и ТМ все пак да направи контрола преди да подновявате опитите. Колкото до това какво следва, аз лично препоръчвам да си направиш поне ЦС, за да се види дали има поражения по тръбите Wink Защото е доста коварна. Подозирам, че моите са нагънати от нея.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 40 913
Мистик, честито! Утрепали сте я Sunglasses Хубаво е и ТМ все пак да направи контрола преди да подновявате опитите. Колкото до това какво следва, аз лично препоръчвам да си направиш поне ЦС, за да се види дали има поражения по тръбите Wink Защото е доста коварна. Подозирам, че моите са нагънати от нея.
Peace
А него при уролог ли тр да го пратя newsm78
Уф...тая ЦС бая пари...хич не ми се ще!

# 719
  • Мнения: 5 897
Прати го първо с една пробичка в Геника. Може да си я занесе от къщи. Да се види дали е чист. Ако не е после ще го мислите. СГ ок ли ви беше newsm78
ЦС е направо евтина Peace Аз бих ти препоръчала друг вариант, но щом ЦС те плаши, няма смисъл. Ако сериозно сте се заели с опити е добре да я направиш, защото може да има механичен проблем и само да си губите времето и нервите напразно.

Общи условия

Активация на акаунт