Какви зодии сте, татковци?

  • 6 071
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
хи хи нашият тати не е регистриран ама редовно си чете туй онуй  Whistling Whistling ... иначе за протокола е Близнак а аз Везни  Peace ... наистина добра комбинация  Grinning

# 46
  • Мнения: 739
татито е Везни, аз също, абе хармония отвсякъде  Joy. Малкото на косъм се размина и не дочака - Девичка е  Wink. Трима еднакви сигурно щеше да ни дойде в повечко  hahaha

# 47
  • Мнения: 167
Абе сигурно аз нещо съм тъп, че не разбирам, ама какъв е смисълът да си пишем тука зодиите? newsm78 newsm78 newsm78

# 48
  • Мнения: 479
Абе сигурно аз нещо съм тъп, че не разбирам, ама какъв е смисълът да си пишем тука зодиите? newsm78 newsm78 newsm78
Прочети началото на темата  bowuu

# 49
  • Мнения: 1 202
Е това е зодията на мъжо.Той от време разглежда и чете тук .

# 50
  • Мнения: 167
Здравейте, татковци
Интересно ми е  Embarassed какви зодии са повечето от вас? Моят човек си мисля, че никога няма да седне да пише тук, а той е Скорпионче...

Хайде, ще чакам да пишете  Hug

Eli4ko, освен, че ти е "интересно", някаква статистика от рода на "от коя зодия има най-много бащи" ли водиш?
Прощавай, ама все трябва да е имало някакъв смисъл, иначе е отчайващо глупаво питане, не мислиш ли?. Peace

# 51
  • Мнения: 98
И моят не проявява интерес да чете, та камоли да пропише. Нали е ОВЕН

# 52
  • Мнения: 6 390
нашия тати е

# 53
# 54
  • Мнения: 151
- нашия тати и да го вържа не би седнал да пише тук

# 55
# 56
  • Мнения: 288
Телец... макар да не ми е още мъж.. Едно такова "Скроооооомно" кат' стила отг. на патриков... Дървен философ в спорове...

# 57
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Рак

# 58
  • Мнения: 1 451
Близнаци  bowuu

# 59
  • Мнения: 4 473
Пуснете анкетка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт