Коледни и новогодишни идеи и декорации

  • 345 463
  • 3 260
  •   1
Отговори
# 2 430
  • Мнения: 2 100
 Ето ги на lady. Надявам се , няма против, че цитирам.Много добре се е получило  Peace
Здравейте. Ако имате вкъщи спинери на Спондж Боб и се чудите какво да ги правите, ето една идея от мен. Намазах ги с лепило тип С200. После ги потопих в цветен пясък и пробихме дупки за връвчица.



# 2 431
  • Мнения: 683
Благодаря, момичета и аз съм влюбена в гледката. Точно от този прозорец сутрин се гледа изгрева. Simple Smile
Натуся, много ми хареса възглавницата, ти ли си я шила?

# 2 432
  • София
  • Мнения: 3 028

Натуся, много ми хареса възглавницата, ти ли си я шила?
От Юск-а я купих.

# 2 433
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 701
Благодаря ви, да, наистина много е красиво.
Криси, от галерията е. На 6-ти беше там. Тук магазините са страшно красиви. Имам снимани мисля града и част от украсата, мога да пусна снимки. Сега ще добавя в темата Simple Smile
Лудна, на Мариен плац е кметството, там правят коледен базар и слагат украса на елхата Simple Smile

Скрит текст:



 - това е от витрината на Тифани и Ко









 - елхата в БМВ Simple Smile












 - това е от Галерията. Винаги е украсен с играчки, които се движат.











 - кметството с елхата













 - коледната ясла в кметството












Тази година още не съм слизала с фото по коледния базар, но това е от отминали години. Съжалявам за количеството снимки Embarassed

# 2 434
  • Мнения: 683
Много красиви украси!

Мен ме впечатлиха тези, от фб са снимките:
Скрит текст:









# 2 435
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Леле, леле, то да не му се прибира на човек  Shocked Heart Eyes
 
Преди 3 дни много се зарадвах на едни червени топки върху дръвчетата пред една закусвалня. Най-обикновени тротоарни дръвчета, не ги знам какви са точно, много веселяшко и усмихващо стояха топките върху тях. Тази сутрин вече бяха почти окрадени  Rolling Eyes

Можем и повече, но и толкова не заслужаваме...

# 2 436
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 701
Ох, едната снимка е от Рокфелер център в Ню Йорк. Навсякъде по света е много красиво, само при нас е неприятно. Хората не искат да разберат, че на всички ще им е хубаво и приятно, и коледно.
Ето от Чехия, витрина

Скрит текст:


- коледната ясла

# 2 437
  • София
  • Мнения: 22 984
Една от мечтите ми, свързани с пътешествия е - предколедна екскурзия на някое такова красиво местенце в чужбина.  Heart Eyes Но за 2017 г пътуванията за планирани (живи, здрави  Praynig), та се надявам 2018,2019 г да ме огрее.  Laughing

Иначе днес си купих ваучер от грабо за елха и се надявам утре или неделя да идем да я вземем.  Simple Smile 110 см в скасия  за 35 лв - не съм видяла по-добра оферта за София. Simple Smile

# 2 438
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Сийсий, ако Германия те устройва като дестинация, препоръчвам ти Мюнхен, Нюрнберг и Дрезден. Simple Smile

При нас вече има подаръци под елхата...

Скрит текст:

Снимките ми не стават на лампички...

# 2 439
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Много красиви украси!










В Сливен от тая година имаме такава топка.Е не свети по същият начин,но пак е красиво.
И под нашата елха вече има подаръци  Heart Eyes

# 2 440
  • Мнения: 7 078
Сийсий, ако Германия те устройва като дестинация, препоръчвам ти Мюнхен, Нюрнберг и Дрезден. Simple Smile

При нас вече има подаръци под елхата...

Скрит текст:

Снимките ми не стават на лампички...

И от мен едно предложение - Ротенбург об дер Таубер. Приказно градче, била съм там през лятото, но съм сигурна, че по Коледа е неповторима атмосферата там! Има и музей на коледните играчки, който всъщност е и магазин. Едва ме измъкна мъжа ми от него.  Laughing

# 2 441
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Хубаво ли е там? Съвсем наблизо ми е, но по снимки на центъра ми заприлича на Ландсхут... Симпатично, чистичко, подредено, но... нищо особено... От друга обаче, ти си поне 4тата, кяото ми казва точно за Ротенбург колко е красиво...

# 2 442
  • София
  • Мнения: 22 984
Chrissy навсякъде ме устройва.  Hug От предложените градове съм била съм само в Мюнхен, но лятото и то има няма за 2,3 часа, така че все едно не съм била. А и ММ е голям почитател на Германия и немския  Mr. Green, така че ще обработвам в тази посока.  Simple Smile

# 2 443
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
За коледните празници, трябва да се резервира от рано. За друго време на годината, когато не са немските ваканции, е ок. Сега тъкмо гледам полети до Бг през февруари и март за по 10-15, до макс 30 евро на човек на посока. Бест кейс, може да летиш до Бг и обратно за 20 евро. Simple Smile А, и 9 евро паркинга на летището за 3те дни...

# 2 444
  • Мнения: 18 562
Да се отчета за вчерашната обиколка в Джъмбо. Имаше много коледни неща. Взех едно златисто еленче, свещи червени и златисти с брокат, чорапи са камината малки,някои неща за дома и подаръци, опаковъчна хартия, зелена панделка, два комплекта топки.
Но ми се сториха завишени и преувеличени цените. Герялнд, който стурва левче, там се продава за 5-6 лева. Като цяло не останах много очарована.

Общи условия

Активация на акаунт