АПРИЛче в коремчето расте, скоро пред всички ще ни издаде - Тема 4

  • 29 998
  • 731
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 594
Аз така бях с плосък корем. Първа бременност ми е, но си личи вече, постепенно се оформи коремче (и дупе... и всички екстри Crossing Arms) и вече не нося прилепнали блузки за да не си личи, а съм още в 9та седмица Confused Unchita, и моя се възхищава на червата ми за сега  Joy
Днес съм с ниско кръвно,  95 на 60 , като парцал съм пак. До сега не го бях мерила, и може то да е причината да съм така отпаднала толкова често.
Тифани, свързах се с док, каза да не се притеснявам и като отида около 5-ти др. месец щял да ми обясни всичко за Фм, и че ще има достатъчно време да си запиша час (т.е. няма да закъснея да се вредя за час)  newsm78 естествено му казах че ще съм около 11та седмица тогава. Попитах тази моя позната във ФБ тя дали е правила Фм и при кого, но тя е доста заета покрай бебо, и ще по изчакам малко докато види съобщението.
Поне за едно мааалко се успокоих, химиите които се наложи да дишам последните дни, док каза да не се притеснявам, че много малко отивало към бебето.

# 616
  • Мнения: 574
Аз съм при Сигридов с час в 9.30 това от първите часове ли е. Дано не чакам много. Недостатък на Аврамова от Благоевград е че не изражда, а е добре който те следи да те поеме и за раждане. Аз все още се колебая за Д-р Константинова или Д-р Костадинова в Благоевград. И двете влизат в родилно, но не знам коя е по-добра.

# 617
  • София
  • Мнения: 779
Ужас, направо ме разбихте с това чакане при Сигридов, аз си мислех, че ще мина с час -два #Crazy. Моят час е в 13,30. Може ли да не ходя тогава, ами да звъня на рецепцията и да ме ориентират горе-долу кога да отида. Имам една среща в 4 в офиса и се чудя как да се организирам  newsm78.

И аз вече си имам коремче, но все още всички дрехи ми стават, но тук е голям жега и нося рокли. Не съм тествала как ще е с панталон, но си купих едни дънки моя номер и ми ставаха Mr. Green.

Скрит текст:
Ако знаете цяла нощ какво сънувах - баклави Joy, ама от тези арабските, че и даже ме учиха как се правят

# 618
  • Мнения: 1 111
Сигридов започва в 9, така че 9.30 е супер, но пък сутрин има хора за резултати, тохй може да закъснее и т.н. пак не очаквай да минеш навреме. Може да се пита по тел колко е закъснението, да. Въпреки това за мен си струва, а мразя да чакам. Толкова подробно и хубаво пбяснява! Просто записват твърде много часове.

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Аз съм при Сигридов с час в 9.30 това от първите часове ли е. Дано не чакам много. Недостатък на Аврамова от Благоевград е че не изражда, а е добре който те следи да те поеме и за раждане. Аз все още се колебая за Д-р Константинова или Д-р Костадинова в Благоевград. И двете влизат в родилно, но не знам коя е по-добра.
И двете са много добри  Peace Константинова следеше и изражда братовчедка ми два пъти, Костадинова следеше и изроди сестра ми, въпреки че смяната й беше свършила, както и една моя приятелка и една съученичка. Аз също съм била на прегледи профилактични, много е точна  Peace ако бах в Блг, и аз щях да съм при една от двете  Flutter

# 620
  • Варна
  • Мнения: 594
Веси,
Скрит текст:
Аз онзи ден сънувах че бях с много хора на някаква вечеря, толкова много деликатеси и вкусотии имаше + морски дарове лелеее  eat eat и накрая ми сервираха печен щъркел, изплаших се и се събудих  #Crazy .
Инъче, открих че не ми става лошо, и нямам гаден вкус в устата само ако ям сладолед...поне за сега, но разбира се гледам да не прекалявам и си позволявам 2 пъти седмично, че после какво ще го правя тоя сладолед на дупето не знам   Laughing

# 621
  • Мнения: 1 149
И аз се чувствам зашаматена #Crazy
Изглеждам днес много бледа, не знам за вас?  Shocked

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Не е ли време да се улесним с една тайна фейсгрупичка? Ако има на.вит да направи ще се радвам

# 623
  • София
  • Мнения: 385
Аз не знам дали е за хвалене или оплакване,по принцип обожавам сладко и не мога да живея без него,но от известно време не искам да ги погледна,само солено ми се яде и ми става гадно от сладкото 😀

# 624
  • Мнения: 40
Аз също съм много за фейсбук група. За мен лично е по-удобно и ще си станем по близки. С малката имаме такава и смея да кажа че сме си близки, разменяме подаръци, обсъждаме всякакви теми и т. н. А след като се родиха децата нещата станаха още по интимни, болести, болежки, страхове. Често си правим и срещи, вечерни или с децата по парковете. Ако някой би се навил да се занимава с такава група. Аз мога да удрям по едно рано, но съм с малко бебе и ще ми е доста трудно да поема цялата организация 😯

# 625
  • Мнения: 123
Момичета,днес по стечение на обстоятелствата бях на друг ехограф и ми казаха че ще имам момиче,ще се побъркам вече един ден момче един ден момиче... Кажете да следя понпризнаци,ям само солено тоест на него налитам какво значи това?

# 626
  • Мнения: 1 149
Е, то и на мен не ми се яде сладко- а преди много ядах. Сега рядко.
Казват,че това било признак за момче- пък ще видим, живи и здрави да сме. Heart Eyes

# 627
  • София
  • Мнения: 385
Дано не си права Кари 😀😀😀

# 628
  • Мнения: 40
Момичета,днес по стечение на обстоятелствата бях на друг ехограф и ми казаха че ще имам момиче,ще се побъркам вече един ден момче един ден момиче... Кажете да следя понпризнаци,ям само солено тоест на него налитам какво значи това?

Аз не мисля че това е от значение, какво ти се яде и т. н.... Е може и да не съм права де.... Но наблюденията ми това показват. Още е раничко за пола и лекарите се обърквам. Още малко и ще се вижда със сигурност  ☺

# 629
  • Мнения: 1 149
Иначе аз също съм ЗА фейсбук група bowuu

Качихме се ние следобед на вилата малко офроуд 10 мин( няма и толкова) , ама баща ми караше мн лекичко, дано няма проблем.
Мисля обаче след малко да го накарам да ме сваля,че ми омръзна не ми се седи на маса нещо Flutter

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт