Име за момиче

  • 3 176
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 65
Кое от двете

# 1
  • Мнения: 3 132
Виктория

За всяко име , за което се сетиш ,ли ще пускаш тема?

# 2
  • Мнения: 65
Да
Виктория

За всяко име , за което се сетиш ,ли ще пускаш тема?

# 3
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Виктория  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 590
И от мен глас за Виктория.

# 5
  • Мнения: 3 952
И двете са банални и изтъркани.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 658
Нито едното, много са банални.

# 7
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 293
Нито едното.Прекалено често срещани са.

# 8
  • Мнения: 2 812
Нито едното.Прекалено често срещани са.

+1. Бих избрала друго.
Иначе и двете еднакво ми харесват.

# 9
  • Мнения: 5 259
Виктория е много хубаво, но е страшно изтъркано вече. Като го чуя и вече не се замислям за красивото име, а за това, че е поредната Виктория.

Сияна ми е много скърцащо. Не си представям сияние, по друг начин ми звучи.

# 10
  • Мнения: 477
Сияна, че има по 5 виктории във всеки клас в училище и всяка група в градината.

# 11
  • Мнения: 18 562
Добре, аз казвам Виктория,по-добре е от Сияна във всеки случай.
Какво очакваш? Форума ли да реши вместо теб?
Кое име ти харесва повече на теб?
Не бих избрала нито едното иначе.
Сега като ти кажат повечето Виктория, така ли ще я кръстиш?  Joy

# 12
  • Мнения: 65
Ще я кръстя както си реша а не както ми кажат от форума. Някакъв проблем ли има от любопитство да пуснеш някаква тема
Добре, аз казвам Виктория,по-добре е от Сияна във всеки случай.
Какво очакваш? Форума ли да реши вместо теб?
Кое име ти харесва повече на теб?
Не бих избрала нито едното иначе.
Сега като ти кажат повечето Виктория, така ли ще я кръстиш?  Joy

# 13
  • Мнения: 18 562
Ще я кръстя както си реша а не както ми кажат от форума. Някакъв проблем ли има от любопитство да пуснеш някаква тема
Добре, аз казвам Виктория,по-добре е от Сияна във всеки случай.
Какво очакваш? Форума ли да реши вместо теб?
Кое име ти харесва повече на теб?
Не бих избрала нито едното иначе.
Сега като ти кажат повечето Виктория, така ли ще я кръстиш?  Joy
Разбира се, че няма проблем.Но ако са повече от една тогава идва очудващо да е само от любопитство. Simple Smile
Просто ми е наистина чудно, затова попитах.
Изглежда не можеш да решиш и ти е много трудно, затова пускаш по-две три теми за всяко име.
Родители, приятели, близки какво мислят? Може да се допиташ до тях, ако разбира се искаш. Може пък тяхното мнение да ти е също от полза.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 796
Харесвам повече Виктория, но гласувах за Сияна. В нашия блок за последните 4 години се родиха три момиченца Виктория.

# 15
  • Мнения: 2 761
За мен и двете имена са прекалено популярни и не бих избрала нито едно от двете за моето дете. И все пак гласувах за Сияна, защото ми се струва една идея по-малко популярно.

# 16
  • Мнения: 18 562
Виктория е много хубаво име.Едно време и на мен ми харесваше много.
Даже се очудвам,че продължава да е толкова избирано,предвид на това,че е наистина много популярно
Иначе е хубаво наистина.😊💐

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Виктория се изтърка, Сияна ми звучи странно.
Към авторката: като не те интересува какво ще ти кажат защо изобщо питаш?

# 18
  • Мнения: 4 708
Сияна, че има по 5 виктории във всеки клас в училище и всяка група в градината.
Работя в училище, и странно, но в целият випуск на набор 2001, има само 1 Виктория,но пък виж Александра, Александрина във всеки випуск /3/ във всеки клас има минимум по една, а имам един клас с 4 варианта на това име.
Така че явно е популярно в еди кой си край на България, зависи къде живее авторката.

# 19
  • Мнения: 1 796
Масовото кръщаване на Виктории е в последните 4-5 години. Това личи и от статистиките. Преди това беше модата на Александра и Никол...

# 20
  • Мнения: 5 259
По-скоро 10-12. От 2005 започва бумът на Виктория и никак не е локален. Имаше една година, в която родените Виктории бяха над 3000. Нито едно име не е достигало такава концентрация.

# 21
  • Мнения: 477
Работя в училище, и странно, но в целият випуск на набор 2001, има само 1 Виктория,но пък виж Александра, Александрина във всеки випуск /3/ във всеки клас има минимум по една, а имам един клас с 4 варианта на това име.
Така че явно е популярно в еди кой си край на България, зависи къде живее авторката.
При мен Викториите са в София. Не знам къде не са разпространени, но ми се ще да бях там... И Никол-ките не знам къде ги няма, и Раи-те.

# 22
  • Мнения: 18 562
Цитат
При мен Викториите са в София. Не знам къде не са разпространени, но ми се ще да бях там... И Никол-ките не знам къде ги няма, и Раи-те.

Всички ги има навсякъде. Викториите май вече не са така масови. Ми харесва ми това име, няма как да си кривя душата, и преди години много ми харесваше. Обаче е твърде масово вече.
 Никога на я разбрах тая мода-едно име излезе актуално и всички айде наред,ми толкова ли не могат да си измислят нещо различно.  newsm78

# 23
  • Мнения: 477
Никога на я разбрах тая мода-едно име излезе актуално и всички айде наред,ми толкова ли не могат да си измислят нещо различно.  newsm78
Същото като с дрехите и аксесоарите. Сега на мода са едни очила с дебели черни рамки - толкова загрозяват нежните лица на момиченцата - ама на, носят ги, и жените също. Не мислят с мозъка си колко грозно е всъщност, следват сляпо модата. Видели готино момиче с такива и Ааайде!
Плисираните полички преди 15 години - същата работа. Та така и с имената на бебетата. Същите жени, които се подвеждат по грозни очила и плисирани полички, раждат и кръщават бебета.

# 24
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 293
И двете имена са прекалено често срещани.
Но все пак повече ми харесва Виктория.

# 25
  • Мнения: 18 562
Ама наистина  същото като с дрехите и модата-моята любима тенденция е дебелите изкуствени вежди, които също много загрозяват, направо изменят физиономиите на някое иначе младо, красиво и нежно 17-18 годишно момиче, бляк  Sick,тип Николета Лозанова и дебелите й намазани с кафяв блестящ бронзант скули  Simple Smile в детайли навлизам ама се сетих за това  Simple Smile Плисираните полички ги харесвам.
И на мен ми харесва повече Виктория.

# 26
  • Мнения: 65
Вече сме кръстили нашето момиченце.  Благодаря на всички за отговорите Simple Smile

# 27
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Вече сме кръстили нашето момиченце.  Благодаря на всички за отговорите Simple Smile

И името е?  Wink

# 28
  • Мнения: 18 562
Вече сме кръстили нашето момиченце.  Благодаря на всички за отговорите Simple Smile

И името е?  Wink

Ирина, нали казаха, че ще е така и им харесва.
Да е ви е живо и здраво.  bouquet

# 29
  • Мнения: 65
Сияна 😊

# 30
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Да ви е жива и здрава. bouquet

# 31
# 32
  • Мнения: 2 761
Да ви е жива и здрава!  Hug

# 33
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Жива и здрава да е и много да ви радва!

Общи условия

Активация на акаунт