iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 81

  • 75 166
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • софия
  • Мнения: 1 707
Денис избрах този   
http://www.iherb.com/Neocell-Marine-Collagen-120-Capsules/16756   
 ,но имам и Хк която препоръчваш  -съвместими ли са и трябва ли допълнително прием на витамини Ц.А колко капсули се пият на ден?

# 616
  • София
  • Мнения: 36 087
Денис избрах този    
http://www.iherb.com/Neocell-Marine-Collagen-120-Capsules/16756    
 ,но имам и Хк която препоръчваш  -съвместими ли са и трябва ли допълнително прием на витамини Ц.А колко капсули се пият на ден?
По 4 капс/дневно, но ги приемай на един прием, на гладно, с повече вода. Може да се храниш след около час.
Вит. С е добре да приемаш около 200-300мг/дн., защото ако имаш недостиг на вит. С, тялото ти няма да може да синтезира колаген. Ти, приемайки добавка "колаген", приемаш суровината, от която твоето тяло синтезира собствен колаген / което е доста сложен, бавен и труден процес/.
ХК и Колагенът се допълват много добре. ХК се приема на гладно с вода, поне 30 мин преди колагена.
ПП.
Вит. С се приема след хранене.

# 617
  • софия
  • Мнения: 1 707
Благодаря много Денис,златна си☺

# 618
  • Мнения: 622
Привет! Аз пия колаген повечр от 4 месеца, не са ми намалели стриите.

Сестра ми направи първа поръчка с моя код, как ще се отрази това на моята следваща поръчка? Има ли някакъв срок да поръчам? newsm78

# 619
  • Мнения: 231
Здравейте момичета , кажете как и с какво успявате да премерите този инозитол http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Inositol-Powder-8-oz-227-g/4780  Прахът е някакси много слепен ,не се разстила и ми се струва ,че с лъжичка всеки път дозата ще е различна.И в този ред на мисли ,ако се вземе повече от 2гр.-това вредно и опасно ли е ?
п.п. доколкото разбирам 2гр. трябва да е малко повече от 3/4от чаена лъжичка ? 

# 620
  • София
  • Мнения: 36 087
Привет! Аз пия колаген повечр от 4 месеца, не са ми намалели стриите.
Сестра ми направи първа поръчка с моя код, как ще се отрази това на моята следваща поръчка? Има ли някакъв срок да поръчам? newsm78
Благодаря!
За ползването на кода - ще получиш бонус /сума/, която ще се приспадне от сумата на твоя поръчка, след като минат 30 дни и той стане активен.

Здравейте момичета , кажете как и с какво успявате да премерите този инозитол http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Inositol-Powder-8-oz-227-g/4780  Прахът е някакси много слепен ,не се разстила и ми се струва ,че с лъжичка всеки път дозата ще е различна.И в този ред на мисли ,ако се вземе повече от 2гр.-това вредно и опасно ли е ?
п.п. доколкото разбирам 2гр. трябва да е малко повече от 3/4от чаена лъжичка ? 
Да, 2 грама са малко повече от 3/4 чл. Не се притеснявай и повече да приемаш, не е проблем. Инозитолът се ползва и в по-големи дози, за други цели.
Напр., има детоксикиращ ефект - оказва протективни свойства върху ЧДроб, подпомага правилното функциониране на Нерв.с-ма, има  успокояващо действие - подпомага съня и подобрява неговото кач-во, играе важна роля във функцията на невромедиаторите / в мозъка/, респ. влияе на настроение, памет, запаметяване, нервна, мускулна активност и т.н., намалява и предпазва от косопад -  поддържа здравината на косъма, влияе добре на кожата,  за добър здравословен вид, помага за предотвратяване на екзема и т.н., подпомага метаболизма – топи мазнини, дава сила, тонус, енергия и т.н.

Последна редакция: пн, 24 окт 2016, 18:28 от denis.

# 621
  • Мнения: 449
Denis,зная че беше обсъждано по-назад,но не помня -при прием на антибиотик на 24 часа веднъж,пробиотика и пребиотика как се приемаше? bouquet

# 622
  • София
  • Мнения: 36 087
Denis,зная че беше обсъждано по-назад,но не помня -при прием на антибиотик на 24 часа веднъж,пробиотика и пребиотика как се приемаше? bouquet
Трябва да се спазва схема на прием, от вида:
ПроБ - 3 часа - АБ
 АБ    - 3 часа - ПроБ
- това се прави с цел, АБ да не унищожава ПроБ / който е вид микроорганизми, в случая полезни/.
Препоръчително е, поне 7-10 дни, след прекратяване приема на АБ, да се приема ПроБ.



 Дневна промоция
валидна до  25.10 - 20.00 ч. н. вр.

$9.95
KAL, Pure Stevia Natural Extract, 3.5 oz (100 g)

Последна редакция: пн, 24 окт 2016, 20:51 от denis.

# 623
  • София
  • Мнения: 564
От желираните витамини, които сега са на промоция, които бихте препоръчали, за детски стaва дума?
Тъй като дъвчащите таблетки не са ни любими, за това искам да взема някои от желираните.
Благодаря!
 bouquet

Код за отстъпка ZOK345

# 624
  • Варна
  • Мнения: 771
Здравейте момичета , кажете как и с какво успявате да премерите този инозитол http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Inositol-Powder-8-oz-227-g/4780  Прахът е някакси много слепен ,не се разстила и ми се струва ,че с лъжичка всеки път дозата ще е различна.И в този ред на мисли ,ако се вземе повече от 2гр.-това вредно и опасно ли е ?
п.п. доколкото разбирам 2гр. трябва да е малко повече от 3/4от чаена лъжичка ? 

*MIME* Hug,
 пия го същия в момента. Обикновено два пъти на ден следобед и вечер.За първи път добавка ,която да се отразява благотворно на съня ми. Иначе като количество,  на върха на чаена лъжичка вземам.
малко информация за инозитол:
Скрит текст:

код при първа поръчка в  iHerb :  PEP491

# 625
  • Мнения: 231
 Много благодаря на  denis. и PyK за отговорите!
Денис този вит.Е добър избор ли е http://www.iherb.com/Solgar-Vitamin-E-100-IU-100-Softgels/48611
или ми препоръчай някой друг от 100-IU  /максимум 200/
Благодаря!

# 626
  • София
  • Мнения: 465
Здравейте!
Не съм пазарувала от няколко месеца и сега виждам, че доставката по пощата ми е 9$; нещо греша ли или просто вече има увеличение?

# 627
  • Мнения: 19 038
Здравейте!
Не съм пазарувала от няколко месеца и сега виждам, че доставката по пощата ми е 9$; нещо греша ли или просто вече има увеличение?


Доставката в момента зависи от цената и теглото на продуктите
Най-евтината е 3,59$

Код за 5 $ отстъпка от iherb.com - SDB331

# 628
  • София
  • Мнения: 465
Здравейте!
Не съм пазарувала от няколко месеца и сега виждам, че доставката по пощата ми е 9$; нещо греша ли или просто вече има увеличение?


Доставката в момента зависи от цената и теглото на продуктите
Най-евтината е 3,59$

Код за 5 $ отстъпка от iherb.com - SDB331
А може ли да ми помогнеш с линк с по-подробна информация, защото за стойнот от 46$ и 1,8кг доставката е 9,36$, което никак не ме устройва?

# 629
  • Мнения: 19 038
Ето, от първия пост в темата  Peace
до 40$  и тегло:
            до 1,0  lbs  - 3,59$
от 1,01 до 2,0  lbs  - 5,03$
от 2,01 до 3,0  lbs  - 7,19$
от 3,01 до 4,0  lbs  - 9,34$

над 40$  и тегло:
            до 1,0  lbs  - 1,08$
от 1,01 до 2,0  lbs  - 1,89$
от 2,01 до 3,0  lbs  - 2,70$
от 3,01 до 4,0  lbs  - 3,50$

Общи условия

Активация на акаунт