Октомврийски бебчета

  • 5 295
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 255
Цитат
още имаме нощно хранене - между 1.30 и 3.00 кагато се събуди някоя о тдвете и после м/у 5.30 и 7.00


Милите Wink  и вие като нас...

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: nadeto123
...Днес майка ми каза,че на мен ми е давала настъгано индийско орехче - утре ще пробвам и това.


В никаккъв случай не давай индийско орехче- това е опият!!! не искам да те плаша, но ако надвишиш дозата, може да не се събуди. Питай лекар за това и ще видиш.

# 32
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Спряхме да ядем в 12 часа.Аз предпочитах да не папкаме в 3.....ама...... Neutral Face .Но това е от 2 дни,та не съм сигурна,че ще е за постоянно.Дано.Много ми е чудно как така коликите ни спират малко преди 12 през нощта и започват наново към 9 сутринта.Все съм си мислила, че трябва да са през нощта....... Confused:

# 33
  • София
  • Мнения: 255
Цитат на: nadeto123
Спряхме да ядем в 12 часа.Аз предпочитах да не папкаме в 3.....ама...... Neutral Face .Но това е от 2 дни,та не съм сигурна,че ще е за постоянно.Дано.Много ми е чудно как така коликите ни спират малко преди 12 през нощта и започват наново към 9 сутринта.Все съм си мислила, че трябва да са през нощта....... Confused:

Ние сме почти на 2 месеца, но ядем по 7 пъти. Гого също си махна храненето в 12,00.... сега се надявам да си махне и това в 03,00 часа. Дано е послушничък Stuck Out Tongue

# 34
  • Мнения: 228
Днес бяхме на консултация,качили сме 700гр за 17 дни и 3см на дължина,но имаме проблем- дупенцето на беба е подсечено,сега я мажа със Здраве!Вие имали ли сте този проблем вече и с какво лекувахте?И след колко време трябва да има подобрение?

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 640
Zdravejte mami! I nie sme s koliki. Opitvah s bebesan, espumisan, a sega sme s kapki sab. Davam vigantol po 1 kapka sutrin. Taka ni predpisa pediatarkata. Sok4eta ne davam ve4e. ne gi piem. A i po buzkite se poqviha sitni pup4eci. Sega probvam bez sok dali 6te gi ima.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 559
Цитат на: BOROVINKA
Днес бяхме на консултация,качили сме 700гр за 17 дни и 3см на дължина,но имаме проблем- дупенцето на беба е подсечено,сега я мажа със Здраве!Вие имали ли сте този проблем вече и с какво лекувахте?И след колко време трябва да има подобрение?

Крем здраве е добра идея . Аз мазах кво ли не и пак на него се спрях ( щото е по-твърд и не попива в памперса). Още една хитринка , като видиш че се е изакало - сменяш пампата мажеш със здраве и м/у дупето и пампата една стерилна марля , за да не попива крема в пампата толкова бързо. И повече на въздух дупето , като го преобуваш да се порита малко и НИКАКЪВ сапун - поне 1-2 дни - ние се оправихме за  ден и половина по таз методика - успех!

# 37
  • Мнения: 2 051
Или крем Бочко.
Става за дупе и за лице също Laughing  Laughing  Laughing

# 38
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Крем против подсичане на Пенатен и бебешко олио на същата фирма.И каката и малкия ги мажа само с това и винаги са с розови дупенца. Grinning  Grinning  Grinning

# 39
  • Мнения: 3 394
Здравейте и от нас-за 6 седмици  сме качили 1 кг 200гр и цели 5 см Flutter Стела издава вече много сладки звуци-гу-гу , ага и тям подобни, смее се на мама и тати и все се чуди що баба има очила. Много е умничка  Rolling Eyes На мама сладуранката-на 01.Декември ще й правят първата имунизация ,та мама й търси люлка да я люшка за награда Wink

# 40
  • Мнения: 3 394
Цитат на: Teika
Цитат на: edna_ot_vas
Имам въпрос Wink Почнахте ли да давате Вигантол (витамин D) и по колко и как Confused:


 Аз от вчера започнах по две капки директно в устата/защото педиатърката ми обясни, че е много мазно и ще се разлива в лъжичка/ преди второто хранене и веднага на цицата да не му е гадно на бебчо.


Тука никакви такива витамини или чайове не препоръчват #Puppy dog Що ли и аз не знам. Но Стелчео няма колики /пу-пу/Дамах й по малко Инфакол /това тук е за колики/ и това е  Flutter Няма нищоооооооооо. Това нещо защо го няма на нашия бг пазар-има вкус на портокал и определено действа

# 41
  • Мнения: 255
КАК СТЕ ОКТОМВРИЙСКИ МАМИ? Laughing КАКВО ПРАВЯТ ВАШИТЕ МАЛКИ  People Angel ПИШЕТЕ КОЛКО СТЕ ПОРАСНАЛИ И КАКВИ ЗВУЦИ ВЕЧЕ ИЗДАВАТЕ... #Silly
НИЕ ТЕЖИМ ВЕЧЕ 4.470 ! И ГУКАМЕ НОН СТОП, А НАПОСЛЕДЪК И ДОСТА СЕ КОКОРИМ Laughing
ЦЕЛУВКИ ОТ НАС С МИТКО Heart Eyes

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 5 640
Иван е наддал 830гр. и вече сме 3.600 и 5 см. Само, че ми се струва, че не се храним много добре, но майка му е упорита Confused  и ще го научи

# 43
  • Мнения: 228
Сесана,колко се роди Иван,ние бяхме мнооого малки-2230гр,сега е 3200?

# 44
  • Мнения: 1 616
Привет и от мен!Моят бебок Алекс продължава да дебелее,но точните кила ще знам в сряда,на консултацията..Да чукна на дърво,все още имам кърма и се храним на поискване..Благодарна съм на бебчо,че нощем ме оставя да спя-поне 6 часа си спи непробудно,ама понякога денем е много крив,та се чудя какво да го правя..Срещу подсичане ползвам Бейби тан-много съм доволна..Коликите все още не са ни докопали-възможно ли е да ни подминат?!?А този трик с борината дали е безопасен за бебето?

Общи условия

Активация на акаунт