И аз да питам за велоергометър

  • 30 118
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 617
Използвам повдигането на темата, за да ви кажа, че най-сетне избрах. В понеделник бях в Спортдепо и по препоръка на продавача избрах модела Спортер 1580. Покарах и Кетлер, но особена разлика не видях.
За съжаление в момента нямаха наличност, но следващия път, като ходим в София, ще го купим.
Благодаря на всички за съветите!  Hug

# 16
  • Мнения: 1 021
Аз си купих Спортер на 02.01.2006г. за 248лв. от Метро. През януари го въртях всеки ден и отслабнах 2кг., но се стегнах доста и се чувствам много по-добре. В съчетание с лека диета и сероизната му експлоатация ще си доволна.
Мисля, че се използва по-точно за горене на мазнини. За стягане на ханш и дупе има по-подходящи неща предполагам. Иначе аз съм доволна  и не съжалявам дето го купих.
Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 35 945
Кати , ти вече си избрала, но все пак да споделя своето мнение, което може да ти е от полза.
Имам проблем с колената - болят ме когато бягам и когато карам кростренажора. 
Преди 5-6 дена го коментирах с една от инструктурките и тя сподели, че много често се среща -този парадокс.
Дори при нея е така - с велоер-ра, никакъв проблем с колената, въпреки, че като бяга я болят.
Би трябвало да болят от велоергометъра повече отколкото от кростренажора - но на практика не е така.
Аз карам велоергометър вече 5 год. по 40 мин. и нямам проблем.
Кростренажора - ползвам за загрявка /10 мин./и това е най-противният ми уред.
Мисля че няма да имаш проблем.
Сподели после  как е? Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 167
Аз си купих Спортер на 02.01.2006г. за 248лв. от Метро. През януари го въртях всеки ден и отслабнах 2кг., но се стегнах доста и се чувствам много по-добре. В съчетание с лека диета и сероизната му експлоатация ще си доволна.
Мисля, че се използва по-точно за горене на мазнини. За стягане на ханш и дупе има по-подходящи неща предполагам. Иначе аз съм доволна  и не съжалявам дето го купих.
Peace

А по колко минути го кара на ден, за да постигнеш този резултат?  
bouquet

Аз също от Март месец имам Спортер и съм доволна  Hug
Не съм отслабнала, защото доста си хапвам , а и не винаги успявам да го карам постоянно.  Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 986
 yoanka, и аз имам велоергометър вкъщи и го ползвах преди да забременея-аз съм в 4 месец и честно казано,откакто разбрах,че ще ставам мама Grinning,не съм се качвала на него-нямам изрични забрани от доктора,но мен ме е страх/може би защото чакам 5 год. това бебе/,правя единствено леки упражнения за дупе и крака-ако желаеш мога да ти ги напиша-не повече от 15 мин. на ден;иначе-другото ми движение са разходките/които пак не са много дълги,защото живея близо до работата си Embarassed/

# 20
  • Мнения: 1 546
И ние имаме Спортер,от Метро,от около месец и сме доста двовлни..

# 21
  • Мнения: 4 473
На моят пише Bodymaker  newsm78, но дали това му е марката не знам. Не се смейте, взехме го от фитнес зала и изобщо не съм се интересувала от марки Blush

Общи условия

Активация на акаунт