Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 6

  • 81 368
  • 740
  •   1
Отговори
# 345
  • NE
  • Мнения: 10 999
Нямам наблюдения от марката, но дължината и плътността са удачни.
За около същия бюджет може погледнете Little frog и Diva Milano, Soul, Yaro. Те се внасят и може да участвате в някоя от заяките на представителите. В групите, които писах има често и изгодни предложения на слингове.

# 346
  • Мнения: 41
Мерси, ще следя групите Simple Smile

# 347
  • Мнения: 573
Само да спомена, че ако си вземате раница след някой и друг месец, вариантите с регулируем панел са много по-добри от подложки Simple Smile

# 348
  • Мнения: 5 366
Чимпару от Roo's hug са с регулируем панел, страшно красиви раници са. Вижте и тях.

# 349
  • NE
  • Мнения: 10 999
Трябва да се пробва раничката. На мен не ми допадат регуляемите панели. Всъщност се оказа, че при всеки работи различна раница. Хвърлила съм око на Chimparoo. Heart Eyes

# 350
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Chimparoo не са с регулируем панел, за сметка на това е прекалено изрязан. Едно по-едро дете ще я израсте твърде бързо.

# 351
  • NE
  • Мнения: 10 999
Chimparoo са с вложка, не с регулируем панел. С такъв панел са Кокади, Исара и новата Тула и май Мънки бейби.

# 352
  • Мнения: 1 775
Киби, Бузидил, Имеибейби също се регулират.

# 353
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
За мен лично, много добра алтернатива на еластичния слинг е Папузлето. До 4-5 месечна възраст е идеален и след това - раница Simple Smile

https://www.totsbots.com/category/papoozle

https://www.youtube.com/watch?v=M1BxLS6C6jk

# 354
  • NE
  • Мнения: 10 999
Моето бебе вече е 6,5 кг и много ми тежи в еластичния слинг. Къса ми се сърцето, но май ще го продавам вече.

# 355
  • Мнения: 101
Моето бебе вече е 6,5 кг и много ми тежи в еластичния слинг. Къса ми се сърцето, но май ще го продавам вече.

И аз продадох моя. Имах еластичен Боба, но бебка на 3м е 6,700кг Simple Smile Сега се носим в едно Алое, съвсем леко й е широка платката, но до 2 седмици предполагам, че ще е супер. За сега съм я слагала 3-4 пъти вкъщи само, но ми се струва доста удобна  Peace

# 356
  • NE
  • Мнения: 10 999
Същата работа, че и на височина дръпна до 64 см. на 3 месеца. Имам канвас Исара, но нещо не успявам да я наглася. Платката и ремъците отзад наместих, но не ме кефи опората на гръбчето. Мъча я още малко и ще пробвам още няколко ранички, но май Исара не е нашата раничка. Не ми е удобна.

# 357
  • Мнения: 101
Аз друга не съм пробвала, тази ми е от една приятелка. На тях им е умаляла вече.  Двойния колан и кръстосването на презрамките са много удобни. Аз съм хвърлила око на LennyLamb, с този широк колан и прекрасни цветове са ми взели акъла от доста време  Two Hearts но няма да бързам да взимам още. Ще сме с тази докато ни става Simple Smile

# 358
  • София
  • Мнения: 8 646
И аз харесвам Лени Ламб на външен вид, но се чудя дали би ми допаднал мекия колан.
Моят син не ми дава да пробвам нищо на срещи  ooooh! Стиска краката около кръста ми, реве от чужди раници.На последната дадох моята да я пробват, рева за нея, тръшка се  Laughing  На 3 срещи съм ходила, нито едно нещо не съм пробвала  Crossing Arms   А не мога и с чуждо дете, защото той не иска да слезе от мен или се държи за крака ми и плаче.
Някой ден с второто  Laughing 
Моя приятелка има Алое Ходунок, казва, че е много удобна. Премери едно Лени и се влюби, но по-скоро в материята и цветовете.
На последната среща видях една раница в преливащи розови  (тъмно розово, онова hot pink ) и тъмни цветове, материята беше страшно мека, като одеалце. Не помня каква беше, дали не беше такава на Chimparoo
Скрит текст:

# 359
  • NE
  • Мнения: 10 999
Дези Това е Chimparoo.  Heart Eyes
Аз скоро ще я пробвам. Харесала съм за проба Liliputi, а Lenny lamb съм пробвала тъкан слинг. Много мек и красив беше, но плътността беше много висока и не беше удобно под коленцата на бебето. Lenny lamb раничката май е от 4-5 месечна възраст. Изкарали са бюджетна версия, която съм и хвърлила око. Много искам да видя и Soul, но ще изчакам поне след 6 месец.
Научих си урока и вече задължително ще меря преди всякаква покупка. Голямо удобство е да можеш да тестваш нещо на спокойствие.

Общи условия

Активация на акаунт