Старт в кариерата 2017

  • 51 046
  • 334
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 267
Качен е списъка, просто е със същото име като последните. Един вид е редактиран. Даже почнаха да звънят от БТ за насочващите писма.  Peace
След тези насочващи писма каква е процедурата?

# 136
  • Мнения: 194
Редактирам се, днес отидох и си взех насочващото писмо. Следва да се представи на работодателя за подпис и печат и отново се връща в БТ.  И остава само да чакаме да ни кажат кога се започва.  Peace

Последна редакция: чт, 21 дек 2017, 23:50 от denszy

# 137
  • Мнения: 3
Здравейте.Някой може ли да даде информация за насочващите писма, кога да се очакват ?

# 138
  • Мнения: 1 224
Аз днес ходих,ама останах само с разходката. Казаха ми,че още не се знае. Даже останаха доста изненадани от питането ми.
Но мисля,че ако няма развитие до 2-3 седмици ще се обаждам на работното място.

# 139
  • Мнения: 2 267
На мен ми се обадиха да мина да го взема утре.

# 140
  • Мнения: 31
Някой да е започнал работа?

# 141
  • Мнения: 25
Чакам обаждане. Тромава процедура !

# 142
  • Мнения: 1 224
Чакам обаждане да отида да си взема насочващото писмо.

# 143
  • Мнения: 194
Много бавно действат от това бюро в някои градове явно.... При мен се очаква да започна на 1 февруари.

# 144
  • Мнения: 25
Обадиха ми се, взех си насочващото и през новата седмица, ще отида за подпис.

# 145
  • Мнения: 31
Това за кой град и кога ви звъннаха?

# 146
  • Мнения: 25
Бургас, на 12 януари ми звъннаха.

# 147
  • Мнения: 35
Здравейте! И аз съм от Бургас, още преди празниците ми звъннаха от бюрото, че имам насочващо писмо, закарах го в съответната институция и ми казаха да чакам позвъняване от нея, за подписване на договор... Междувременно на 4-ти януари ходих за подпис в бюрото, там ми казаха същото- да чакам, а писмото явно по служебен ред щяло да се върне.... и аз чакам, но почнах да се притеснявам вече, никой не ми е звъннал. На 1-ви февруари пак съм на подпис и ако до тогава няма развитие, се чудя да ходя направо на  бъдещото ми работно място, да попитам какво се случва..... Има ли някой, който е започнал вече по програмата?

# 148
  • Мнения: 1 224
Аз чакам още да ми се обадят за насочващо писмо. Значи и след него се чака още. Леле,че ние ще почнем април месец или по-късно. Дано това чакане си заслужава,че вече на нишо не прилича.

# 149
  • Мнения: 2 267
Ще има увеличение на заплатите и затова ги бавят договорите.

Общи условия

Активация на акаунт