Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 13 тема

  • 110 856
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 78
Ходих в Адара Русе, цяло лице правих, при Д-р Боянова, цените са много по добри от тези в София, правих цяло лице апарата е Ултраформер 3, и не обезболяват тъй като ултразвука достига доста дълбоко в кожата. Наистина бях доста впечатлена от док.Боянова много хуманенно и професионално отношение като не усетих и нищо комерсиално което допълнително ме очарова. на мен ми излезе малко под 500 лв имат намаление 20% до края на годината а цената е на импулс, и мисля да повторя след 3 месеца. Мисля и мезотерапия да правя там.

# 706
  • Мнения: 2 114
Благодаря, Жаки! Кожата ми е чуствителна към парфюмни съставки, към слънце и други неща. Имам алергия и кожата ми реагира.
Иначе утре имам час за ботокс аз  Laughing Laughing

# 707
  • Мнения: 439
А бихте ли ми казали нещо за Венкуиш?

# 708
  • Мнения: 398
Аз продължавам с моите вълнения на тема гърди. То явно каквото правя, ще бъде вече след Нова година, но искам тази седмица да си отида на консултацията в Скин Системс. Да видим как ще се оцени проблема ми и да имам време да обмисля нещата.

Калина, попадна ми статия по твоята темата и то от доктора, при който каза, че ще ти бъде консултацията http://www.puls.bg/health/diets/news_25825.html, нали Ковачев каза че ще ти е?

# 709
  • Мнения: 429
Момичета, когато решихте за първи път да се подлагате не естетични процедури, с какво започнахте? Филъри,ботокс или рекламират най -различни уреди за лифтинг, изчетох ви и пак не ми е ясно какъв е реда. Благодаря!

# 710
  • Мнения: 398
furchi , зависи какъв е проблемът, който искаш да решаваш. Всички тези процедури не са взаимно заменяеми. Имаш проблем, почваш да се интересуваш, минаваш на консултация при специалист да видиш какви са вариантите за решаване и чак тогава, взимаш решения. Никой не си слага филъри или ботокс или пък импланти и операции, ако няма нужда от него.

# 711
  • Мнения: 197
Chicci, сложиха ли ботокса? Ако още не са, ще видиш, че страховете са били напразни, изобщо не боли. Хубаво е да запазиш мимика, така че и количеството има значение. Първият път Каляшева, не слага над веждите, за да прецени как се влияе мускула.

cyberart, честито, за болката явно е индивидуално. Аз усещах натиск, не пробождане, който беше  доста силен  когато се минаваше над нерв.

Явно има разлика в процедурите, защото втора само по лекарско предписание може да се прави и в много редки случаи.
Апарата, с който ме работиха е този:
http://www.estelab.bg/%d1%83%d1%81%d1%82%d1%80%d0%be%d0%b9%d1%81 … 2%d0%b0/doublo-s/
Цената, която казваш много ме учуди и директно се обадих във фирмата вносител.  Те ми обясниха, че картрича има лимитиран брой импулси, които може да излъчи. Бяха дискретни, но казаха, че 500 лв. за цяло лице е непосилна цена.

# 712
  • Мнения: 78
Цвети, цената наистина е тази с намалението от 20% а апарата си бесхе точно ултраформер III  огледах внимателноима минимален брой импулси от 200 и след това направих още около 100 като не правих чело тъй като нямах нужда основно имам леко отпускане на назалобиалната гънка след отслабване и горе под торбичката. Ето страницата:

http://adaramc.com/%d0%bd%d0%b5%d0%be%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b0%d1 … 1-ultraformer-iii
Аз съм доволна за към момента с изключение на ужасяващото пробождащо чувство особено от лявата страна малко множко ми дойде, но се надявам да има ефект. Според дерматоложката схте има значително подобрение, да видим.

# 713
  • Мнения: 429
furchi , зависи какъв е проблемът, който искаш да решаваш. Всички тези процедури не са взаимно заменяеми. Имаш проблем, почваш да се интересуваш, минаваш на консултация при специалист да видиш какви са вариантите за решаване и чак тогава, взимаш решения. Никой не си слага филъри или ботокс или пък импланти и операции, ако няма нужда от него.

Аз се интересувам от процедури за лице, на 38 съм, имам леко увисване на контура и се чудя дали да избера филъри или ми предлагат с Alma harmony 4  лифтинг процедури през 15дни за 1200лв. Какво бихте ме посъветвали, някой правил ли е тези процедури?

# 714
  • Мнения: 197
cyberart, казвам какво ми казаха вносителите на апарата, те не правят процедури и не знаят къде съм правила аз. В БГ имало на 3 места  такъв апарат, два в София и един във Варна.

furchi, аз също съм начинаеща. Зависи на колко години си. Simple Smile. При мен в един ден се направи Хайфу и филър в устните и след 5 дни ми сложи ботокс между веждите. Но аз бях притисната от време и ми трябваше процедура, за която не трябва дълъг възстановителен период .

# 715
  • Мнения: 2 114
Tsvety, сложиха ми ботокса днес. В сравнение с филърите е абсолютно безболезнено. Даже и без да го сравнявам с тях пак е безболезнено. Разчерта ми лицето и набързо. Над челото не ми е слагала, защото там бяхме сложили от плазмата при плазмолифта(болезнено беше). Сложи малко за леко отваряне на окото и долу около брадичката. 15 единици. Каза че нямам нужда от повече. Мен ми е трудно да направя разлика. Струва ми се по-нежна кожата, където беше сложен ботокса. Дали ми се струва само? Каза ми да дъвча дъвка два часа след процедурата и 5 часа подред да не лягам.

# 716
  • София
  • Мнения: 12 013
Tsvety, сложиха ми ботокса днес. В сравнение с филърите е абсолютно безболезнено. Даже и без да го сравнявам с тях пак е безболезнено. Разчерта ми лицето и набързо. Над челото не ми е слагала, защото там бяхме сложили от плазмата при плазмолифта(болезнено беше). Сложи малко за леко отваряне на окото и долу около брадичката. 15 единици. Каза че нямам нужда от повече. Мен ми е трудно да направя разлика. Струва ми се по-нежна кожата, където беше сложен ботокса. Дали ми се струва само? Каза ми да дъвча дъвка два часа след процедурата и 5 часа подред да не лягам.

и да не навеждаш много главата, да не тренираш днес.

# 717
  • Мнения: 2 114
Tsvety, сложиха ми ботокса днес. В сравнение с филърите е абсолютно безболезнено. Даже и без да го сравнявам с тях пак е безболезнено. Разчерта ми лицето и набързо. Над челото не ми е слагала, защото там бяхме сложили от плазмата при плазмолифта(болезнено беше). Сложи малко за леко отваряне на окото и долу около брадичката. 15 единици. Каза че нямам нужда от повече. Мен ми е трудно да направя разлика. Струва ми се по-нежна кожата, където беше сложен ботокса. Дали ми се струва само? Каза ми да дъвча дъвка два часа след процедурата и 5 часа подред да не лягам.

и да не навеждаш много главата, да не тренираш днес.

Да, и да не пия спиртни напитки. Само вино  hahaha

# 718
  • Мнения: 723
Аз да си повторя въпроса  Laughing   за филърите... Не знам колко от вас са си слагали филъри, но ще ми е интересно да чуя отзиви - при кой, какъв филър и на коя зона сте слагали и доволни ли сте? Ефекта беше ли такъв какъвто очаквахте или не?
Знам, че при грешка са обратими нещата, но ми се иска да проверя всичко преди да продължа, защото с лицето не ми се рискува, по-добре на сигурно. А и една евентуална грешка би ми струвала 500-600лв...   Stop

Аз съм на 3-ти ден след Теосал Риденсити под очите за третиране на сенките (в Хил Клиник) и засега съм доволна, но мисля, че може и още. По принцип нали имало 2 седмици докато се разгърне напълно филъра вътре, та ще изчакам да видя как ще е след 2 седмици. Моите бяха доста хлътнали така че може би трябва повече от по половин ампула на око, но доколкото разбрах (което ми се стори странно) филърът не се слагал точно в хлътналото, а малко по-отдолу където започва костта и с наддигането там се повдигали и самите сенки и изглеждали по-изгладени... Като гледам снимките преди/след онлайн, както и процедури как слагат точно този филър на точно това място, все ми се струва, че директно в хлътналата част ги слагат и малко ме притеснява да не се е оказала не на място корекцията (макар и да има някакъв ефект върху сенките)  newsm78 newsm78

Благодаря много!  bouquet

Последна редакция: ср, 21 дек 2016, 20:43 от A_vagabоnd

# 719
  • Мнения: 3 027
В тази тема ли някой писа, че използва това http://apteka.framar.bg/30039782/%D0%BD%D0%B5%D0%BE%D0%B2%D0%B8% … -75-%D0%BC%D0%BB-

Общи условия

Активация на акаунт