Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/тема 2/

  • 134 272
  • 763
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 123
Wizzair са обявили две нови дестинации от март 2018 Ница и Лисабон. Ако някой попадне на билети от 2.99евро. моля да пише За кой период ги е видял, че аз търсих, но трябва по-чести проверки явно

# 436
  • Мнения: 943
Страхотна новина честито

# 437
  • Мнения: 79
Wizzair са обявили две нови дестинации от март 2018 Ница и Лисабон. Ако някой попадне на билети от 2.99евро. моля да пише За кой период ги е видял, че аз търсих, но трябва по-чести проверки явно
Страхотна новина!
Браво

# 438
  • Мнения: 145
Аз за Брюксел си намерих за 2 евро еднопосочно билетче, 15.12.2017, Райън еър. Все още ги има Simple Smile

# 439
  • Мнения: 943
А обратно

# 440
  • Мнения: 145
За обратно не са толкова евтини, ще ги следя или ще си направим по-дълга екскурзия и ще се върнем от друго място.

# 441
  • Мнения: 943
Наши близки летяха с катарците вчера.никакви проблеми.всичко точно.

# 442
  • Мнения: 3 050
Здравейте! Интересувам се от билети без конкретни дати за двама възрастни и дете от Нюрнберг до Сф в началото на август и обратно в края на август. Търся с momondo, намирам за около 600 евро с прекачване и голям престой. Не мога да се ориентирам как да търся само тези посоки без конкретни дати... Също така са ми удобни летищата във Варна и в Букурещ. Тъй като месецът е отпускарски как се движат цените на билетите - поскъпват още повече, свършват  newsm78

# 443
  • Монтана
  • Мнения: 499
Здравейте,
трябва да стигнем до Триер /Германия/,знам,че е на границата с Люксембург.Въпроса ми е:Кое летище е най-близо и къде да погледна за ефтини самолетни билети?
Благодаря предварително

# 444
  • Мнения: 964
Здравейте! Интересувам се от билети без конкретни дати за двама възрастни и дете от Нюрнберг до Сф в началото на август и обратно в края на август. Търся с momondo, намирам за около 600 евро с прекачване и голям престой. Не мога да се ориентирам как да търся само тези посоки без конкретни дати... Също така са ми удобни летищата във Варна и в Букурещ. Тъй като месецът е отпускарски как се движат цените на билетите - поскъпват още повече, свършват  newsm78

Fri 04/08/17 13:00 Sofia SOF 14:15 Nuernberg NUE €20.45
Mon 28/08/17 14:45 Nuernberg NUE 17:50 Sofia SOF €27.49
Total: €47.94

като тази цена може да се свали на €27.71 ако имате уиз дискаунт членство.

Няма полети от Варна, но може да се придвижите до София преди и след полета до Нюрнберг с полетите на България Ер.

# 445
  • София
  • Мнения: 3 169
Seti Beti Погледна ли wizzair?
Изпреварили са ме..

# 446
  • Мнения: 964
Здравейте,
трябва да стигнем до Триер /Германия/,знам,че е на границата с Люксембург.Въпроса ми е:Кое летище е най-близо и къде да погледна за ефтини самолетни билети?
Благодаря предварително
Люксембург е сложна дестинация, най-удобно до Трир е с влак от летище Франкфурт и прекачване в Кобленц.
Има и междуградски автобуси от летището до Люксембург, но спират извън Трир.

# 447
  • Монтана
  • Мнения: 499
А има ли изгодни полети до Франкфурт?

# 448
  • Мнения: 4 350
Тъй като месецът е отпускарски как се движат цените на билетите - поскъпват още повече, свършват  newsm78

точно така се движат

# 449
  • Мнения: 88
Здравейте.
Искам само да попитам нали не е проблем при полет за държава от ЕС да си чекирам билета с международния паспорт, а не с личната карта? Досега винаги съм го правил с картата, но вече прецених, че е по-добре с паспорта, защото той стои в хотела, докато личната карта е с мен навън, и при евентуална загуба на картата да нямам проблем после с полета на обратно, респ. с напускането на съответната държава.
Мерси предварително.
Мариян

Общи условия

Активация на акаунт