*В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 41

  • 73 389
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Днес ще ходя при Вероника и после ще споделя впечатленията си - ще се боядисвам и подстригвам Wink

# 46
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Аз препоръчвам с две ръце Еllia , ама не знам дали приемат нови клиенти и като цяло графикът винаги е пълен за месец-два напред ..  Peace

# 47
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Ще чакам отзивите за Вероника.

# 48
  • Мнения: 11 566
За Арбанаси как стои въпросът с транспорта? Маршрутките влизат ли в селото, или оставят на разклона? Ще ми трябва евентуално постоянен транспорт до резиденцията сутрин.

# 49
  • Мнения: 142
Здравейте, може ли идея за заведение където да се направи рожден ден на дете .На двете места където проверих няма да може В Сезони няма места , а в Джурасик няма да работят на 24,25,26 , рожденият ден е на 24.12.Вече сме по големи и не ми се иска да е в детски парти център.

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
За Арбанаси как стои въпросът с транспорта? Маршрутките влизат ли в селото, или оставят на разклона? Ще ми трябва евентуално постоянен транспорт до резиденцията сутрин.

Ето разписание

# 51
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Здравейте, може ли идея за заведение където да се направи рожден ден на дете .На двете места където проверих няма да може В Сезони няма места , а в Джурасик няма да работят на 24,25,26 , рожденият ден е на 24.12.Вече сме по големи и не ми се иска да е в детски парти център.
Алегро, Аквая?

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Ще чакам отзивите за Вероника.

Аз съм доволна от Вероника - отнесе се внимателно, направи това, което поисках - боядисване на корени и подстригване - не повече от нужното Peace

# 53
  • Мнения: 128
Здравейте!
Някой знае ли телефон на Боряна Добринова-маникюрист?
И в кой салон работи?
Благодаря предварително

# 54
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Спешно ми трябва фирма перяща дивани.

# 55
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Спешно ми трябва фирма перяща дивани.

Задължително ли е да е фирма?

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
А да препоръчате добър колорист? Grinning
Болна тема.

Ти какъв цвят гониш? От кое от наложилите се имена си пробвала и не си доволна?
То за Вероника ми изтръпнаха пръстите да пиша, но освен нея Зори от седмиците работи много добре,сигурно има и още, но за мен абсолютен фаворит за подстригване и боядисване е Вероника.

# 57
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
За диван може и да не е фирма.Стига да е добре изпран и сух.

# 58
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
0886553636 Силвия се казва жената Peace

# 59
  • Мнения: 298
Спешно ми трябва фирма перяща дивани.
Много сме доволни от тази фирма. Това лято ги ползвахме след ремонта:)
https://www.facebook.com/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D … 40311038/?fref=ts

Общи условия

Активация на акаунт