До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 7

  • 132 642
  • 766
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 168
Държа да е жена, защото все пак ще ми взима проби за цитонамазка, микробиология, а не се чувствам комфортно пред мъж. Профилът на Костова мн ми допадна, но май не практикува вече в Бургас за мой гаден късмет.

# 121
  • Мнения: 4 087
Това с жена , мъж  newsm78 newsm78 newsm78 Какво е притеснението ти. Всеизвестен факт е, че най-добрите готвачи и гинеколози са мъже.......а дали ще ти гледа вагината или гърлото е все тая, все е лекар, той не те възприема като жена, а като пациент.

Димитров е много прецизен в работата си, както и доста внимателен и постоянно чете и учи  Peace

Аз бих препоръчала или него или Недялков. Други в Бургас , мое мнение, добри-няма.

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 168
За Габровска актуално мнение? Аз смятам да ходя и на частно в София, в клиника Щерев, искам просто да мога да си ползвам по ЗК услугите, които ми се полагат и болнични.

# 123
  • Мнения: 4 087
Ако е само за болничен и личният лекар и частният гинеколог, могат да ти дадат. Личният лекар също може да следи бременни и да издава болнични и направления.

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 4 093
Бях при д-р Димитров -   за първи път ми правят какъв ехограф ,където се вижда кръвопотока на матката и прочие .
за Веселин Димитров в Транспортна ли става въпрос

# 125
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Да

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 4 535
Държа да е жена, защото все пак ще ми взима проби за цитонамазка, микробиология, а не се чувствам комфортно пред мъж. Профилът на Костова мн ми допадна, но май не практикува вече в Бургас за мой гаден късмет.

Напротив, практикува в Бургас Костова.Преглежда в регионалния кабинет на клиника Селена, в нета има инфо и контакти.

# 127
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Бих препоръчала Др Веселина Костова - има кабинет на Гурко към клиника Селена. Освен това силно положителни са мненията за Татарова, аз също съм много доволна. Ако е само за болничен, защо държиш да е жена? Георгиоски в Девата е добър вариант също.
+100
Родих при Татарова и последния триместър се следих при нея. Само хубави неща мога да кажа за нея. До 7м ме следи д-р Костова, която е прекрасна освен като специалист, също и като  човек. Тя е в Бургас и работи на Гурко.
Аз също не стъпвам при мъже гинеколози, може би при д-р Ангеров от ДМ бих отишла ако ми трябва спешен преглед и нямам никакъв друг вариант, но само защото съм със страхотни впечатления от него.

# 128
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Димитров днес я спомена , като невероятен кадър - Костова .

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 168
Моля за контакти за Костова - много ми допадна. Днес звънях на един телефон, но никой не вдигна, а на стационарния за контакт посочен в Интернет ми отговориха от Св. София, че не работела вече при тях.

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 4 093
какво е работното време на В.Димитров

# 131
  • Мнения: 190
Моля за контакти за Костова - много ми допадна. Днес звънях на един телефон, но никой не вдигна, а на стационарния за контакт посочен в Интернет ми отговориха от Св. София, че не работела вече при тях.
0877800478 - на този телефон съм си записвала час при нея

# 132
  • Мнения: 73
Привет! Бихте ли ме насочили към гинеколог в Бургас за вагинална пластика?
Не знам точно каква е степента на смъкването /става въпрос за майка ми/, затова по-скоро ни е нужно мнение дали изобщо се налага на този етап операция.
Но не знам при кой лекар да я заведа, точно за този проблем. Чувала съм единствено за д-р Хубчев.

# 133
  • Мнения: 51
Д-р Гамишев.

# 134
  • Мнения: 3
Здравейте , мами ! .. Нова съм във форума и се извинявам ако не е тук мястото за въпроса ми !
Бих искала да ми препоръчате специалист към който мога да се обърна за преглед.
На 22 г съм и до сега не съм ходила , за което ми е малко гузно ( но и не съм сигурна горе- долу кога трябва да се започне ходене при тях) .
Нямам оплаквания , просто искам да си направя преглед.
Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт