Енгин Акюрек в Esaretin Bedeli/Müebbet, нови и стари проекти – Тема 344

  • 56 232
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 34 087


В туитър: Музиката към нашия сериал от Айтекин Аташ... Страхотно.
................
Да не забравяме, нищо официално не е потвърдено.

# 91
  • Мнения: 9 296
   Марианче Hug много тематичен поздрав  newsm10. Съвсем латиноамерикански вид придобива Енгин  Simple Smile

 Сега чета,че  името на сериала ще е" До смърт  "#Crazy
Скрит текст:
New name of our series old name #EsaretinBedeli and #Müebbet now our series name is #ÖleneKadar until death

 

# 92
  • Мнения: 23 243


Айтекин Аташ - музиката към "АБО" беше страхотна. Самата история, обстановката - конаците, Мардин,Дара... имаше една мистерия във всичко това. И музиката засилваше цялостното въздействие.



https://www.youtube.com/watch?v=vTf6xF9lnwA

Писал е музиката и към "Чучулигата" - сериал на Фахрие Е., както и на "Великолепния век" - нищо не съм гледала или слушала  от двата сериала.

Араселия и третото предложено име няма да е... Сигурно е фенско мнение...

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 34 087
   Марианче Hug много тематичен поздрав  newsm10. Съвсем латиноамерикански вид придобива Енгин  Simple Smile

 Сега чета,че  името на сериала ще е" До смърт  "#Crazy
Скрит текст:
New name of our series old name #EsaretinBedeli and #Müebbet now our series name is #ÖleneKadar until death


Още колко имена ще прочетем. "До смърт", "Докато съм жив"... Всеки език позволява вариации и интерпретации. И така докато Тимс не напише: Уakında/Скоро....

# 94
  • Мнения: 20 905


Да не забравим старата визия. Wink

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 34 087


И от мен Йомер.

# 96
  • Мнения: 20 905


Лека да е. smile3524

# 97
  • Мнения: 23 243


Момичета  Two Hearts днес си получихме един предколеден подарък. Дано утре пък да се установят и на едно име на сериала, че да привикваме и ние към него.

Лека и да сънувате нещо красиво.

# 98
  • Мнения: 3 243

Лека нощ, момичета.Днес беше прекрасен ден за нас,дано и утре ни изненадат с нещо приятно.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 34 087


Здравейте Енгинки. Днес продължаваме да искаме и да чакаме както новини, така и снимки. Успешна събота.
Скрит текст:

# 100
  • Мнения: 9 296
  Добро утро и прекрасен уикенд! Не се съмнявам, че днес ще имаме нещо ново , прекрасно нещо е очакването  Party(понякога по-хубаво от случилото се  newsm47, но при нас няма да е така Naughty)

  Намериха и пуловерът от кога е сет 2014-2016 ,явно е късметлийския му пуловер Simple Smile

  

  Мариана Hug сложи кафенце, от мен музика за настрoение в този толкова празничен месец!

  



  Промото на Telefe за 2017 -с КПА


 
 

Последна редакция: сб, 03 дек 2016, 07:52 от araselia

# 101
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Момичета,  Hug

Приятна и весела събота.

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 34 087


Да отделим внимание и на Гюлджан. Тук е в ролята на комисар Лейля от сериала "Arka Sokaklar".
Сега ще бъде годеница на Даахан. Ами чакаме да започнем да плетем, после да разплитаме...




Да сложим една клапа с поредното променено име - Ölene Kadar. Но от дата 3 декември - днес. Работят...

Последна редакция: сб, 03 дек 2016, 10:13 от mariana51

# 103
  • Мнения: 23 243


Добро утро ранобудни момичета  Two Hearts

Араселия  Two Hearts  пуловери, опашки - всичко е видяно и е под фенския контрол.  newsm53 Много хубаво клипче за добро утро - пълно е с настроение и хората са "happy".

Хармония  Two Hearts  съботата ще е слънчева и усмихната, още повече, че днес можем да бъдем изненадани с още нещо приятно. Моето желание е да стане ясен окончателният вариант на заглавието на сериала.

Мариянка  Two Hearts  в този сериал сега засега - две бивши ченгета...  newsm03  Комисар Йомер и комисар Лейля. Пистолетът и малко стои във въздуха, ама явно в "Опасни улици" не са си държали оръжието на кръста като нашите.

Ако се чудите откъде да подхванете съботната домашна работа - предлагам план. Правите едно нещо и сядате да си починете, после второ нещо и пак почивка... просто трябва организация...  Naughty Аз например вече съм в първата почивка, след като си направих кафето
И още нещо много важно. Направих лека корекция   в отброяващия ми напомнителен календар. "Вървяла" Embarassed съм с един ден назад, така, че няма време - Коледа наближава.  Grinning


# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 34 087


Клапата от 22.11.2016...



Клапата от 24.11.2016...



Клапата от 03.12.2016...



Началото на сценария - "Куцо правосъдие".
.....................
Четири имена.... Чакаме Тимс.

Общи условия

Активация на акаунт