Искам да кажа ... (104)_09.01-15.01

  • 57 430
  • 959
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 15 084
Джули, пожелавам ти сили да преминеш през тази ситуация. Когато и да ги изгубим, все е лошо.

# 121
  • Мнения: 10 874
Джули, гуш и дано се закрепи баба ти! Praynig Hug
За отношението на лекарите се съгласявам напълно, защото имам много сходни впечатления от посещения и престой в болница на дядо ми, малко преди да почине (на 87 години). Sad
Иначе никога не си подготвен за смъртта на любим човек. Почти всички бяхме наясно, че дядо ми си отива (даже и той беше наясно, защото го каза няколко пъти, преди да се случи) и все пак, когато се случи, болеше много. Cry

Честито на Яна, Лиляна и на други късметлии, ако има в темата (от новогодишната баница на форума)! bouquet Hug

# 122
  • Мнения: 22 036
Яна, честит рожден ден. Много щастие и здраве.

Мразех спането следобед, но напоследък ми се случва да придремна, лошото е, че после съм като разбита. Не спя добре и през нощта, а си имам нужда от 8-10 часа.

Колата си зареждам сама, мога да сменям гума, ако успея да развия болтовете, ако не правя тъжна физиономия Simple Smile.

И масло мога да сменя ако се наложи, но не ми се е налагало в последните 15 години.

Джули  HugHug

# 123
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ееее, Ели, взе ми ума с "демпферната шайба"! Не стига, че и знаеш името, ами и знаеш къде се намира. Joy Joy

Яна, честита да си! Жива и здрава, да се радваш на живота и обичните си хора! bouquet

# 124
  • sofia
  • Мнения: 8 954
Джули, много сили ти пожелавам!

Светалчо, то като се прецака нещо веднага му научаваш името и къде се намира  Simple Smile

# 125
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 248
...Светалчо, то като се прецака нещо веднага му научаваш името и къде се намира  Simple Smile
А, баш Crazy

Джули Hug

Аз имам една много стара готварска книга от майка ми, която тя е получила от нейната майка. Пазя си я, нищо че няма корици и е подшита. Отделно имам и разни други, купувани от втора употреба книги.
От известно време обаче интернет ги замества успешно и си седят прибрани в един шкаф.

# 126
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз не съм отваряла готварска книга не помня от кога. В нета всичко има - сайтове, блогове, за всяко нещо поне три начина намирам. Да не говорим тука в мамата какви майстори има, впечатлявала съм се неведнъж.

Янтра построила комунизма. Черна завист ме обзе Twisted Evil

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Янтра построила комунизма. Черна завист ме обзе Twisted Evil
Аха. Нагласиха я, насипаха в йенската тенджера, сега клокочи на 160 градуса. След 3 часа ще я отворя да се запече и вечеря!

И стълбището на входа разринаха. И сол разпръснаха.

Обаче не мога да се вредя за нет от тях, всеки е грабнал и рови ли рови, връзката се дели на 4-ри и съвсем пада скоростта при мен.

# 128
  • Мнения: 22 036
Янтре, благородно завидях, но после се сетих за пътуването и количеството пране и някак ..Simple Smile.

Днес ходих на среща с човек срещнат във фейсбук Simple Smile

Сега ако си помислите, че Даун се мята в дебрите на безразборния секс и див нощен живот, да ви кажа, че не е баш така. Срещата ми беше с жена (нито аз, нито  тя имаме привличане към същия пол), с която се запознах в една група, подобна на този форум. Разприказвахме се и решихме да пием по едно след работа. Беше супер приятно, но и двете много се хилихме как сме се разбрали, но и двете сме си мислили, че е леееко странно Simple Smile.

Та се чудя, дали да не създам група са срещи по женски Simple Smile.

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Създай група за готини мъже! Като ти ще подбираш кои са готини! Ама все аз ли да ви уча  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Янтре, благородно завидях, но после се сетих за пътуването и количеството пране и някак ..Simple Smile.

Днес ходих на среща с човек срещнат във фейсбук Simple Smile

Сега ако си помислите, че Даун се мята в дебрите на безразборния секс и див нощен живот, да ви кажа, че не е баш така. Срещата ми беше с жена (нито аз, нито  тя имаме привличане към същия пол), с която се запознах в една група, подобна на този форум. Разприказвахме се и решихме да пием по едно след работа. Беше супер приятно, но и двете много се хилихме как сме се разбрали, но и двете сме си мислили, че е леееко странно Simple Smile.

Та се чудя, дали да не създам група са срещи по женски Simple Smile.



Че аз така се омъжих  Whistling

# 131
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ехаа, спечелила съм раничка. Ще си я нося с гордост.

# 132
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Аз пък успях да фотна готварските тефтери на мама и баба  Mr. Green
Имат тези на свекърва ми и на бабата на мъжа ми в оригинал + няколко техни готварски книги.
Позлзвам някой неща от там, че не мога да им намеря аналогът в нета.
Някой пита по-напред къде живея - в Хюстън съм , на географска ширина като Кайро сме ( какви глупости може да научи човек, преди от географски шорини не съм се интересувала)

# 133
  • Мнения: 22 036
Янтра, да разбирам ли, че одобряваш вкусът ми за мъже  Mr. Green?

Лина, аз знам, че сега е по-вероятно да срещнеш партньор по интернет, но смешното беше, че ние най-спонтанно се уговорихмя, а после и двете направихме асоциация със интернет срещите с цел връзка.

Жената е супер симпатична и ще се радвам ако се виждаме.

# 134
  • Мнения: 18 037
Обичам да гледам рецепти със снимки, зарибяват ме яко Crazy
Естествено приписала съм си любими мамини рецепти  Heart Eyes

Момичета, избелвали ли сте зъби с тия лентички
https://www.google.bg/search?q=3+d+Crest&client=firefox-b&am … PfC-rxgOPbWn5M%3A

Дъщеря ми е луднала, зъболекарят твърди, че няма нужда...сега от тях си е наумила  newsm78 Направо са и фикс идея зъбите, брекети носи 3 години, като гледам дребната май и тя ще носи  Confused

Общи условия

Активация на акаунт