Лежащи мами - 38

  • 46 027
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 545
Брей, че голямо бебе...браво, да е много здраво и игриви.
Шийките варират по много причини - зависи от апарата, от прецизността на лекаря, от начина на измерване. Какъвто и да е размера, когато има контракции трябва много да се лежи.

# 31
  • Мнения: 357
И аз да се отчета на бързо. Днес родих синът си 2.100 и 45см. Диша си само,но е в кувиоз. Утре като взема повече инфо от него ще ви пиша.

# 32
  • Мнения: 1 038
Айдеееее честито Simple Smile на мерки сте като мойта кокона Simple Smile жив и здрав да е!Да го слушате много и да стане силен и борбен мъж !
Ти как си,как мина раждането?

# 33
  • Мнения: 131
Честито Ay-se Simple Smile да ви е жив и здрав

# 34
  • Мнения: 1 545
И аз да се отчета на бързо. Днес родих синът си 2.100 и 45см. Диша си само,но е в кувиоз. Утре като взема повече инфо от него ще ви пиша.
Ей... не познах ама нищо...жив и здрав да е! И от сега само поллложителни мисли и смело напред!

# 35
  • Мнения: 1 124
Здравейте момичета, пиша във вашата тема защото имате повече опит с терапията за дробчетата на бебетата. bouquet
Днес ми сложиха първата инжекция дексаметазон. Вярно ли е, че бебетата стават по-лениви от кортикостероидите и движенията им ще са по-малко?Това само за дните, в които ми слагат инжекциите ли се отнася или и след това ще е така?
Честито на мамите, които вече гушкат бебчетата си! newsm32 newsm32

# 36
  • Мнения: 1 545
Здравейте момичета, пиша във вашата тема защото имате повече опит с терапията за дробчетата на бебетата. bouquet
Днес ми сложиха първата инжекция дексаметазон. Вярно ли е, че бебетата стават по-лениви от кортикостероидите и движенията им ще са по-малко?Това само за дните, в които ми слагат инжекциите ли се отнася или и след това ще е така?
Честито на мамите, които вече гушкат бебчетата си! newsm32 newsm32
Няколко дни след това може по-слабо да ги усещаш!

# 37
  • Мнения: 357
Благодаря ви момичета bouquet. Аз съм добре,като изключим обилното кървене,но колкото и да е днес родих а раждането не беше никак лесно. Не искам да плаша бъдещите мами,но майка лесно не се става LaughingТова е сладка болка.

# 38
  • София
  • Мнения: 237
Браво Ау се.. щастлив е този петък 13-ти за теб 😘 да ти е живо и здраво момченцето. Ще се справи не се притеснявай.  Hug

# 39
  • Мнения: 200
И аз да се отчета на бързо. Днес родих синът си 2.100 и 45см. Диша си само,но е в кувиоз. Утре като взема повече инфо от него ще ви пиша.
Браво ти си истински герой да сте живи и здрави.Много се радвам за вас!!!!

# 40
  • Мнения: 103
ay-se, честито! Да е жив и здрав бебо, всичко ще бъде наред! Дръж ни в течение как се развиват нещата, моля те!

# 41
  • Мнения: 1 545
Коя от вас сега е наред?

# 42
  • Мнения: 103
Аз съм с планово секцио за 25-ти този месец, освен, ако не избърза бебо нещо.

# 43
  • Мнения: 891
Аз си лежа на кормагнезин  Laughing днеска една лекарка ме хвърли в оркестъра...пипна ми корема докато според мен се беше втвърдил и тя каза,че за да е твърд-било като камък,а моето било по-меко  Shocked ново двайсе ...може защото съм била слаба така да усещам или заради коремната операция през юни.Но като ставам от леглото усещам ,че става по-твърдо от обичайното.Всеки лекар различно,но не се повлиява от системите,което не ми харесва.

Честито на  Ay se  bouquet

# 44
  • Мнения: 103
cvetno cvete, системи Гинипрал правиха ли ти?

Общи условия

Активация на акаунт