The 100- тема II

  • 50 333
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 31 669
Изгледах и епизод 10. Ами нямам думи с които да опиша Октавия.  Rolling Eyes Горкичкия Монти. 
Аби си има телохранител вампир  hahaha
Не знам Октавия как я мисли тая работа, но предвиждам, че ако продължава по този начин няма да има жив човек около нея който да управлява.

Изгледах. И съм отвратена от Октавия. Да ме прощава Diavolo  Mr. Green  ама дано да и светят маслото.
На тази пикла и дай само война.
Имаха шанс да живеят нормално, ама не.
И се чудя останалите със сигурност са разбрали, че изгори фермата. Защо продължават да я следват? Да я зарежат и да сключат сделка с Диоза. Да и дадат Октавия вързана и опакована.
Смятам, че Мади ще бъде командир. Няма как иначе. Кларк ще се кротне, евентуално  Laughing
А Кларк направо счупи тъпомера изхвърляйки червеите ей така. Явно е и душевно руса.

# 421
  • София
  • Мнения: 27 175
Е, то тия червеи докато се дотътрят до долината на нашите правнуците ще са дърти вече...  Joy

# 422
  • Мнения: 31 669
 Joy Има логика  Joy

Обаче пък нали Октавия и хората и тръгнаха към долината. Може да минат и да стане белята.

# 423
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Аз се чудя що не ги остави Октавия нейните хора малко да се размножат. То от война няма време за бебета. Държи ги на сухо и на бойна готовност  hahaha Явно иска всички да са нещастни като нея.
Още не съм гледала нищо за епизод 11. Чакам превод, дано стане бързо.

# 424
  • София
  • Мнения: 27 175
Най-накрая силен епизод.

Скрит текст:
Пфф, канибализъм - от посечените на Арената. Идея НЕ НА моята жена, а на лекар и хуманист... Не казвам кой прав и кой крив, просто отбелязвам. Пък после защо не е изперкала О.
Кейн тамън ми хареса ама в края се изсра на метеното. Но поне го разбирам... Кларк все повече и повече ме дразни, направо ми идва да и извия вратлето. Но естествено съмнява ли се някой, че на края пак тя ще спаси положението?  ooooh! Иначе много хубаво и каза Мади, че се срамува от нея. Тя, Кларк голямата спасителка всъщност е най-масовият убиец в цялото шоу, сега също за 1 човек (поне да и беше истинска дъщеря) е готова да убие 1000, включително най-близките си приятели барабар с Белами.

# 425
  • Мнения: 31 669
Дяволо, майката на Кларк ли?  Shocked
Ако е така, нищо чудно, че е станала наркоманка.

# 426
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Казах ли ви аз, че ядат труповете от арената. От самото начало се чудих какво са правили с тия трупове, при положение, че не могат да  ги погребат.

# 427
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Иууууу

имам да наваксвам 2,3 епизода

# 428
  • София
  • Мнения: 27 175
Дяволо, майката на Кларк ли?  Shocked
Ако е така, нищо чудно, че е станала наркоманка.


Тц, не е от това друсането. Wink
Тя каза, че е започнала след като се оправи от влиянието на Али с ледената баня на Рейвън (краят на сезон 3).

# 429
  • Мнения: 31 669
А изгледах вече.
Донякъде разбирам, ама пак си е гадно.
Накрая и Октавия ги насили да ядат  Close

# 430
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Изгледах и аз, ето коя е годината, за която не говорят. Нали казах, че цяла година трябва да го правят, за да може да се развият семената.  иууууу

# 431
  • Мнения: 9 192
Забравих,че има още епизоди за гледане Blush
Имам два,но това с яденето на трупове ми идва в повече.Знам,че е художествена измислица,но все пак .Бррр
Вид Стокхолмски синдром ли имат всички,че така са привързани към Октавия????

# 432
  • Мнения: 31 669
Tuon, ужасно нещо е канибализма, ама в определени условия е логичен.
А иначе вече ги  гледам, че не са толкова привързани към нея. Клати и се трона.

# 433
  • Мнения: 9 192
Елора,ох,скоро четох за бягство от затвор в Австралия (случило се преди много години) и затворниците трябвало да минат Голяма пясъчна пустиня и накрая оцелява 1 и то защото се е хранил с месото на спътниците си.
Тръпки ме побиха.
Аз не ям месо,дори от миризмата ми е гадно.

Нормално е да има неподчинение към О. - вече са свободни,а дори още в бункера е имало.

Я къжете какво става с пилотчето?

# 434
  • Мнения: 31 669
Tuon, имаше и един филм по истински случай - "Живи" май се казваше.
Самолетна катастрофа в планината. Само сняг. Оцеляват няколко човека, няма храна и щат не щат започват да ядат труповете на останалите. Тежък филм.
Неподчинение към О. има, защото тя ги излъга. Защото фермата може да работи, а тя лъже и иска да ходи на война. Накрая изгори и фермата. Това също ще настрои хората още повече. То дори и се видя в последния епизод.
Пилотчето нищо му няма. Жив е и се мляска с Рейвън  Laughing

Иначе и станаха много други неща. Гледай  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт