Къде в Пловдив? - 69 тема

  • 64 599
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
В подлеза на понеделник пазара има магазин за прежди, както и на Васил Априлов, малко след Копчето, ако идваш от към гарата.

# 631
  • Мнения: 1 937

Аз пак с моите прежди. В понеделник половиния клас не са носели и са изработвали някаква картонена основа, на която щели да тъкат, но за тази седмица вече ще ни трябва. Къде се продава, аз знам само магазина до дома на младоженците, някъде другаде дали се предлага?

Купих онлайн от този магазин, вероятно е същият, за който споменава и tonynette, защото е на Васил Априлов.

# 632
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Благодаря, момичета, отивам да купувам  bouquet

# 633
  • Мнения: 197
Знаете ли къде се е преместил часовникарят, който работеше на Железарска, срещу джамията? (имаше магазин за часовници, а той беше отдолу - по едни стълби се слизаше под нивото на земята).
Или да ми препоръчате друг добър часовникар?

# 634
  • Мнения: 2 760
Знаете ли от къде мога да намеря от онези лепенки, които се залепят на спукана гума на колело?

# 635
  • Мнения: 5 604
Знаете ли от къде мога да намеря от онези лепенки, които се залепят на спукана гума на колело?
Руски пазар

# 636
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Може ли да ми препоръчате добра шивачка за ушиване на дамско сако?
Да си повторя питането...

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 3 636
Знаете ли къде се е преместил часовникарят, който работеше на Железарска, срещу джамията? (имаше магазин за часовници, а той беше отдолу - по едни стълби се слизаше под нивото на земята).
Или да ми препоръчате друг добър часовникар?
Не знам къде е,но лично аз съм адски недоволна от него.И аз и мъжът ми сме луди по часовници.Голяма част от часовниците са ни  от Джулиани, но от този майстор не съм доволна.Само един пример ще дам-моят тисот изостава с 10 мин на всеки няколко месеца.Все той го поправя и независимо какъв е ромонта сумата е все 80лв.Ми аз нов да бях купила ...Всеки път ходя казвам му/как пък не ме запомни?/какъв е проблема и той почва да ми обяснява ,че това е скъп часовник и малко хора разбират да съм го била носила при него.Аз чинно мълча и му гледам сеира,защото знам че той пише на обратната страна на капачката кога е правен ремонт.И като го отвори става забавно....Но от поне две години не стъпвам там.Пращам ги в София през Джулиани

# 638
  • Мнения: X
Преди два месеца си беше пак там часовникаря, да не би сега да го няма?
Аз съм ходила и в едно ателие, което е след Кукления театър.

# 639
  • Мнения: 197
Днес ходих - няма го там. То и магазинът го няма.
Ами не е перфектен, определено...но другите, които знам, са по-зле Simple Smile.

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 3 636
Ами според мен трябва да е.Той поема и гаранциите на магазина.Е кофти е да оставиш тисот или радо в ръцете на някой ,който не е перфектен

# 641
  • Мнения: 1 230
Къде има по-голям избор от апарати за кръвно? От тези електронните.
Големите аптеки. Ако не си се спряла вече на марка - препоръчвам ти Микролайф. Това е най-доброто на пазара се оказа, след като доста време проучвах и сравнявах. Сендо имат реклами, но са далеч като качество от швейцарския Микролайф, пък цените са близки  Peace

# 642
  • Мнения: 6 206
Аптека в центъра, Кършиака или Кичук Париж, в която има тройчатка?
Дали в 36,6 на центъра бившата билкова, ще има?
/знаех една в Кичука, където има, но е в ремонт/

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 867
Днес ходих - няма го там. То и магазинът го няма.
Ами не е перфектен, определено...но другите, които знам, са по-зле Simple Smile.
Ако научите къде се е преместил, моля споделете. Ползвам го от години момчето и въпреки че имам забележки към цената за работата му, не съм попадала в града на друг, на когото да поверя часовниците си.

# 644
  • Мнения: 5 604
Аптека в центъра, Кършиака или Кичук Париж, в която има тройчатка?
Дали в 36,6 на центъра бившата билкова, ще има?
/знаех една в Кичука, където има, но е в ремонт/
В Здравословния на Опълченска няма ли?

Общи условия

Активация на акаунт