Частна почивка в Тайланд

  • 8 070
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 32
Здравейте! Ще ходя на частна почивка в Пукет, Тайланд. Споделете мнение Simple Smile и как става разходката със слон, сафарито и т.н.? Мерси много!

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 10:59 от lisica_sf

# 1
  • Мнения: 4 010
Букет?  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 32
Да, и Хуа Хин

# 3
  • София
  • Мнения: 28 630
Пукет.

# 4
  • Мнения: 63
Здравейте! Ще ходя на частна почивка в Пукет, Тайланд. Споделете мнение Simple Smile и как става разходката със слон, сафарито и т.н.? Мерси много!
На място има много офиси, които предлагат най-различни екскурзии с безброй много брошури. Вземете си брошури, разгледайте ги добре и се запишете на това, което ви допада най-много. Бих препоръчала тези, които са със спийд боут. Винаги искайте отстъпка за цената. Иначе като се запишете за екскурзия идват и ви вземат от хотела и ви карат до пристанището.
Надявам се да съм помогнала.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Да се запиша и аз, март заминавам с мъжа ми за Банкок и после о. Пукет  Laughing

# 6
  • Мнения: 7 519
Има един руски ресторант казва се дядя Юра. Точно пред него има една сергийка на която един тайландец ( казва се Джак) продава оферти за екскурзии и прави много добри отстъпки. По принцип където и да отидете брошурите са едни и същи и екскурзиите се организират от едни и същи компании, просто продавачите на екскурзии, звънят на фирмата дали имат свободни места.
Изберете си хотел близо до плажа! Подгответе се за много руснаци и китайци...чак да ти стане неприятно Wink.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
kikamora това за Пукет, нали? Ние ще спим в Патонг 3 +/хотела на същия залив/, аз заради местоположението го избрах, че е близо до брега и до търговските улици  Peace

# 8
  • Мнения: 7 519
Да! Руския ресторант се намира на крайбрежната улица.

# 9
  • Мнения: 955
Момичета, ние също сме се запътили към Тайланд тази есен на медем месец.

Заисвам се да следя, някой ще сподели ли още опит с нас?

# 10
  • Мнения: 7 519
Какво искаш да знаеш? На мен ми харесва и в близките няколко години няма да ми омръзне Simple Smile

# 11
  • Мнения: 955
Kikamora, сподели какво е най-важно да си носим, какво може да пропуснем като изживяване и какво не Simple Smile

# 12
  • Мнения: 7 519
Трябват ти само бански и пари Simple Smile. Екскурзия със слонове и разходка до другите острови са задължителни Simple Smile.

# 13
  • Мнения: 955
Звучи добре Simple Smile

Ние мислим да се настаним направо на Phi Phi Island,  за мен няма по—райско място.
Дори сме решили да се оженим и в Тайланд  Blush

А какво ще кажеш за Банкок? 3 нощувки ще бъдат ли достатъчни да разгледаме?

# 14
  • Мнения: 7 519
Пи Пи Айлънд е ужасно пренаселен. 3 дни са ОК, само се приготви да се поохарчиш Wink.

# 15
  • варна
  • Мнения: 193
Здравейте! Ще летим за Тайланд след 3 дни. Решихме в последният момент. Преди седмица купих билети и изпратих паспорти за визи. Сега ми се обадиха, че не могат да ни направят визи, защото са им свършили стикерите за визи 😳😳😳
Знам, че можем на място при влизане в Тайланд, но само за 14 дни. А нашият престой е 18 дни. Чудя се какво мога да направя!!!

# 16
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Ноември бях в Тайланд, Пукет. Екскурзии веднага ни предложи някакъв местен и ние се възползвахме. Правихме една обиколка по забележителности, еднодневна, която хем беше добре планирана, хем излезе много изгодно. Купихме си и разходка с лодка, пак еднодневна, имаше 3 варианта: стандартен, икономичен и луксозен. Ние си избрахме луксозния и тук се прецакахме жестоко. Бяхме натъпкани около 40 човека на лодка с 20 места, дъжд ни брули, падахме, ставахме, една жена си счупи крака, защото тези дето ни возеха не успяваха да спрат близо до брега. Въпреки, че обиколихме прекрасни места ни остана неприятен спомен. В последствие разбрахме, че е можело да си вземем водно такси, да сме си сами и да ходим където си поискаме, но вече беше минало Wink

# 17
  • Мнения: 955
Герито, ако няма друг вариант, най—добре на място, може пък да измислят някакъв вариант за 18дневен престой, все пак вече ще сте там.

Галактическа принцеса, долу горе ще ни ориентираш ли с цени? На разходката с лодка, макар и с премеждия?

# 18
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Герито, ако няма друг вариант, най—добре на място, може пък да измислят някакъв вариант за 18дневен престой, все пак вече ще сте там.

Галактическа принцеса, долу горе ще ни ориентираш ли с цени? На разходката с лодка, макар и с премеждия?

Поискаха ми в началото по 100 долара на човек, но след пазарлък приключихме на 70.

# 19
  • Мнения: 1 478
Не отпаднаха ли визите до края на лятото? Беше първоначално само до Февруари, но са удължили срока до Август, поне според тази статия:
https://mobile.fro-spam156-/article/128634/
И ние сме се запътили към Тайланд, имахме желание да отседнем и в Бангкок, но предвид това, че ще съм в края на 6-я месец - решихме да пропуснем Бангкок и направо на Пукет.
Дано док ми позволи да летим. Освен Фантасий и тайгър Кингдъм - какво друго може да видим/посетим? Освен и екскурзиите до други острови, но не е ясно мен ще ме допуснат ли до лодките...

# 20
  • Мнения: 7 519
Януари никой не ни иска виза, само попълвахме едно листче за влизане и излизане, което ни подпечатаха на влизане, а на връщане трябваше да попълним частта за излизане и предоставим на границата. Направи ми впечатление, че са нелюбезни и никой не ни каза в самолета, че трябва да го попълним. На границата митничаря не знае английски и само дето не ни изгони, че сме нямали такова листче и ни каза да сме се върнели на самолета да си вземем от там Mr. Green. След 15 Мин лутане открихме една заблудена служителка ( общо взето всичките са заблудени и адски груби), която отиде някъде да търси такива листчета и да даде на хората, защото не бяха дали на никой от самолета ни.
За лодките не знам какво да те посъветвам. Ако се качите на бързите, може и да ти стане зле.

# 21
  • Мнения: 1 478
Ами ако не са препоръчителни за бременни - няма да правим екскурзии. Какво да се прави Simple Smile Ще видим живот и здраве да стигнем до там, резервацията ни е за края на Април. Дано всичко е наред и няма проблем да летя.

# 22
  • Мнения: 955
Вики, надявам се да няма проблем за полета.
Моя позната летя миналия месец до Сейшелите и беше в 6тия месец тогава

# 23
  • Мнения: 1 478
О , Съмърче, радвам се да чуя, че и други бременни са летяли в тези месеци и то надалеч. Радвам се, че спиделяш с мен. Дано док ми позволи, направо нямам търпение, само всичко да е наред с бебко. Praynig и да ни се отрази добре и на двамата.

# 24
  • Мнения: 955
Вики, ще стискам палци! Ако ти си отпочинала и щастлива и бебчо ще е доволен Simple Smile
После ще ни разказваш как сте изкарали Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте.Планираме почивка в Тайланд през юли.Разбрах ,че точно тогава е началото на дъждовния период.Чувам протеворечиви мнения.Моля за съвет.

# 26
  • София
  • Мнения: 32
Аз ходих юли, валеше за 10мин рано сутрин или следобед, което изобщо не беше проблем. След няколко минути не си личи, че е валяло

# 27
  • Мнения: 14
Здравейте, планувам през октомври 10 дневна почивка в Тайланд,но съм пред дилема дали сама да го организирам или да се обърна към агенция. Моля за съвет Simple Smile По отношение на цената дали си струва да се притеснявам с организация Simple Smile

# 28
  • Мнения: 955
Зависи от какво имате нужда през самата почивка. Накъде сте се насочили ?

# 29
  • Мнения: 382
Може да се обърнеш към агенция, която да ти купи билетите и да ти букне хотела, а там на място ще си купувате екскурзии те. Това е добър вариант, ако досега  не си се занимавала с организация на пътуване.

# 30
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Здравейте, планувам през октомври 10 дневна почивка в Тайланд,но съм пред дилема дали сама да го организирам или да се обърна към агенция. Моля за съвет Simple Smile По отношение на цената дали си струва да се притеснявам с организация Simple Smile

Издебваш си промоция на катарците, после си издебваш хотел на промоция и готово. Екскурзиите си ги взимаш на място на евтина цена с пазарлък Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт