Лакове за нокти - 109

  • 107 723
  • 757
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 75
Днес и аз си взех от Габрини, коралът от серията неон и този страхотен матов цвят:

# 661
  • София
  • Мнения: 22 735
- от нета Simple Smile

# 662
  • Мнения: 444

нещо бляскаво от мен  Blush

# 663
  • Мнения: 4 770

нещо бляскаво от мен  Blush


Много красиво, кой е лакът?

# 664
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Има ли ползвали от стъкленити пили на Titania и Agiva? Аз съм доволна от моята на Перфект, с която съм от години.  Но ми се ще да си взема още една.



# 665
  • София
  • Мнения: 1 002
Има ли ползвали от стъкленити пили на Titania и Agiva? Аз съм доволна от моята на Перфект, с която съм от години.  Но ми се ще да си взема още една.




Ивче, аз имам Титания. Ами, с нищо не се различава от Перфект, каквато също ползвам.

# 666
  • Мнения: 444
Петенце, благодаря. На живо изглежда още по-красиво. И това не е лак, ами ето този брокатен пигмент. Наистина изглежда приказно. Смятам да си взема и другите цветове

# 667
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
Сиску, сега се върнах назад и видях линка. Не зная как съм го пропуснала. Blush Благодаря много! Hug

# 668
  • София
  • Мнения: 589
Не е нищо особено, понеже се наложи късно снощи да сменя лака. и нямаше време за друго.



https://www.facebook.com/BubuNailArt/photos/a.1841105842841879.1 … ype=3&theater

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 13 471

# 670
  • Мнения: 1 789
Чудесни маникюри, момичета  bouquet
Заинтригувахте ме с тези нюдове на Габрини и тези дни ще прескоча до Елитис. Установявам, че е доста трудно да се намери хубав, плътен нюд лак - последно време се мъча с един телесен на Formula X by Sephora, обаче освен цвета друго не ми харесва, не знам защо е толкова популярна тази серия (по мои наблюдения).
Мама ми подари топ лак на Avon "Mark", не знам дали е същия като харесвания от Ивчето, но на мен ми допада доста - плътен е и дава страхотен стъклен блясък, вчера свалих лак на 10 дена с минимални поражения и непомътнял откъм блясък. Съхне една-две идеи по-бавно, но предвид блясъка и трайността преглъщам този недостатък  Peace

# 671
  • Мнения: 4 770
Петенце, благодаря. На живо изглежда още по-красиво. И това не е лак, ами ето този брокатен пигмент. Наистина изглежда приказно. Смятам да си взема и другите цветове


Леле, а аз тези дни изхвърлих 4 пигмента, понеже реших че нищо не става от тях. А коя е марката и с безцветен лак ли го смеси? (Извинявам се, ако последния въпрос е излишен, но може и в нещо друго да е, знам ли.)

# 672
  • Мнения: 5 478
Е, как съм ги пропуснала тези Габринита в Елитис?!  Shocked ooooh! Видяло се е, ще се ходи утре...

Момичета, чудни неща показвате!  Heart Eyes

# 673
  • Мнения: 1 306


Скрит текст:

Lady Brinne, благодаря  Hug

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 19:08 от ~Di~

# 674
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Ди, много хубави макове.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт