Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #10

  • 54 530
  • 743
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 584
Мерси! Довечера ще се гледа!

# 451
# 452
# 453
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 397
Здравейте  Hug
Аз съм на края на 3 еп.
Прочетох споделеното от вас и ми става още по-интересно...
Чакам 4еп. Peace

# 454
  • Мнения: 12 829



Да Peace прекрасни са и двете Peace Peace
Долунай вчера е била рожденничка

Успех и пожелавам!



Днес пък Нургюл има повод да празнува

# 455
  • Мнения: 3 747
Здравейте  wavey

Честит рожден ден  на Нургюл.

И на Долунай на патерица. Много успехи, лично щастие и да е все така слънчева, прекрасна и талантлива. Heart Eyes



Илкер събира сили за нови проекти

 

севгилито му също Laughing


А къде изчезна Лиа newsm78 тя май също не гледаше Невестата  Thinking Ако е писала назад се извинявам за въпроса Embarassed хвърлих един поглед само на последните постове Wink

# 456
  • Мнения: 4 584
Дано се появи Лиа скоро.
Аз не можах да гледам серията с руски букви, защото не ми се зареди епизода на линка, който не е на Vk.
Намерих още една тема за Невестата. За мен е нова  Laughing Там пишат фенки на Еркан П, ама аз нали го мразя след Времето и не съм й обръщала внимание досега. Та се сетих да ви питам, ако гледате по Бтв Парампачато, дават ли вече еоизодите, в които участва Сарпче? Че ми се гледа хубавеца сладък  Embarassed А какво стана със сериала, който щеше да започва с него?

# 457
  • София
  • Мнения: 6 287
ЧРД на Долунай и Нургюл! Да са живи и здрави, много щастие и успехи!

На 24 март рожден ден е празнувала и Ипек Билгин / Есма. ЧРД и на нея! Да е жива и здрава, като Есма Султан по-малко да ни ядосва.  

Хелънче, Сарп още не се е появил в Парампарчато. Като се появи, ще пиша. Аз го поглеждам от време на време, че няма какво друго.  Blush

Супер рейтинг е изкарала Невестата! Все така да е!

А какво стана със сериала, който щеше да започва с него?
Това за Сарп ли?


ЧРД и на Фикрет!  Laughing Laughing Laughing

# 458
  • Мнения: 12 829


Мурат следи мн.редовно Аслъ всяка седмица


Мурат засмущал Аслы!

Мурат Боз и Аслы Энвер были замечены на выходе заведения в Этилере. Мурат Боз сказал, что не пропускает ни одной серии и каждую неделю у экрана смотрит "Стамбульскую невесту".

Боз:" Я в восторге когда смотрю на Аслы. Я горжусь ею."

Кстати говоря, Мурат Боз ждал свою возлюбленную до тех пор, пока у неё не закончились съёмки в Этилере.


Излиза,че снимките са в Истанбул

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 26 мар 2017, 15:10 от eliNIM

# 459
  • София
  • Мнения: 6 287
Снимките основно са в Истанбул. Имението например не е истинско, намира се във фабриката в Бейкоз, където снимат доста други сериали, и е построено специално за Невестата. До Бурса ходят само, ако има се налагат по-специфични сцени - да уловят някой пейзаж от града или място...










Това е от вчера, снимали са в болница - https://www.instagram.com/p/BSGYrqelNd3/?taken-by=istanbullu_gelin

# 460
  • Мнения: 4 584
Тази новата е мн хубава! Дано нр е станало нещо лошо с тази болница, сепак.

# 461
  • София
  • Мнения: 6 287
Дано. Като гледам са само двете с Дилара.

Започнах да си мисля, че може би не случайно бившата на Фарук е гинеколог. Ще вземе Сюрейа да забременее и точно при нея ще отиде на преглед.  Joy

# 462
  • Мнения: 12 829
Дано. Като гледам са само двете с Дилара.

Започнах да си мисля, че може би не случайно бившата на Фарук е гинеколог. Ще вземе Сюрейа да забременее и точно при нея ще отиде на преглед.  Joy

И да вземе,че я хареса Joy Joy Joy за ужас на Есма Mr. Green
И тежко му на Фарук Grinning Heart Eyes

# 463
  • Мнения: 4 584
Честити дрешки, Ели!

# 464
  • София
  • Мнения: 6 287
И да вземе,че я хареса Joy Joy Joy за ужас на Есма Mr. Green
Че и на Фарук  Joy

Загледах се по-добре в една от снимките, които е публикувала Ели. С Дилара и Сюрейа. Тук е изрязана, но в ИГ, където я намерих ми направи впечатление сградата, която е зад двете. Отгоре имаше надпис eczane - аптека.

А, ето я:




Тези не знам пускани ли са, Аслъ тук е много хубава



Общи условия

Активация на акаунт