Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 169
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 18 542
Има във фастата евтина или поне имаше преди време, аз от там си ги взех, имам и двата вида за минито.

# 676
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря.

# 677
  • Мнения: 547
Здравейте момичета! Искам да си купя ел.цигара. Помагате с предложения за нещо максимално добро. До 100 лв. В момента пуша давидов единичка, но пуша по 15 минимум на ден. Нямам  намерение напълно да ги отказвам, ще опитам да ги намаля на първо време, пък после ще видим. Та в този ред на мисли, цигарите които пуша от 5 години са с 0,1   мг. никотин и 1 мг. катран. По слабо няма накъде, но въпреки това ми е много гузно, че се тровя. Моля помагате с мнения за подходящата за мен цигара със стандартен вкус( без плодчета и такива подобни). Безкрайно благодаря!

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 13
Благодаря за бързата реакция момичета, а на Шоколадче - Честита радост и всичко да мине леко и нормално!

# 679
  • София
  • Мнения: 6 376
Търся мнения за Eleaf iJust S?
Преди 2 месеца си взех X2C да пробвам как ще ми понесат електронните цигари и ок, но слабата батерия ме изнервя. Дали съм се спряла на нещо подходящо или ще ми препоръчате друго.
Пуша слаби цигари и съответно течности, но в големи количества.
Да кажем кутия на ден.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 7 712
 Би ли дала линк към това,чудо защото ми излиза както мод с изпарител така и сопа еднодневка  Laughing. Да знам какво си харесала и да не говоря на изуст.

# 681
# 682
  • Варна
  • Мнения: 7 712
 За първо устройство е ОК. 3000ма. батерия ще те изкарва цял ден предполагам.

 Ако си решила обаче наистина да хвърлиш цигарите бих те посъветвала да си вземеш устройство със сменяема батерия,за да си независима от контактите  Laughing.
 Голяма сопа си е това  Laughing

 Щом си се насочила към бранда eleaf можеш да погледнеш тоя мод http://www.eleafworld.com/istick-pico/  компактен,удобен и със сменяема батерия

 изпарител ето тоя от първия комплект http://www.eleafworld.com/ijust-s-atomizer/

# 683
  • София
  • Мнения: 6 376
Към този тип мод се купуват отделно батерии и зарядно за тях, нали?

# 684
  • Варна
  • Мнения: 7 712
 Да купуват се поне 2 батерии 18650 и зарядно за тях. Така гарантирано имаш ток 24/7. Естествено модът си има и мини ЮСБ де за спешни случаи и блондинки като мен забравящи резервните батерии в зарядното в къщи  Joy.

# 685
  • Мнения: X
Тея iJust S не са ли инхалатори? За човек отказващ цигарите инхалатор малко сякаш....

Последна редакция: нд, 22 окт 2017, 20:44 от Анонимен

# 686
  • Варна
  • Мнения: 7 712
 Баш си е инхалатор ама тя предполагам нещо подобно е пробвала. Съкращението на устройството нищо не ми говори.... Притесняват ме единствено нискоомните глави ама пък имаме и случаи на мацки отказали цигарите точно с корави инхалатори та.....

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
 newsm78 НА това мога ли аз да му сменям намотките и памука https://ru.aliexpress.com/item/Original-kangertech-toptank-mini- … 937460.0.0.39dEQc

ако не ми препоръчайте обслужваем изпарител , че моите/най вече ползвам тайфун/ ми писнаха и търся нещо различно  Rolling Eyes

# 688
  • София
  • Мнения: 6 376
Тея iJust S не са ли инхалатори? За човек отказващ цигарите инхалатор малко сякаш....
Обърках се. Какво ще рече, че е инхалатор? Какво друго би ми предложила...много съм боса в материята.

# 689
  • Варна
  • Мнения: 7 712
 Мамо Галя изумяваш ме  Laughing. За какъв....ще слизаш от кон на магаре  Joy? Ако искаш нещо ново вземи си байка  Embarassed или К5. Тайфун не съм имала поради простата причина,че предпочитам оригинални изпарители и при 4 оригинални кайфа тайфуна не се класира...Ама си е МТЛ класика. Та.... Виж байка 6-7 и двата са читави. Кангера е с глави пфу  Laughing.

 Étoile инхалатор простичко казано е изпарител който прави голяма пушилка. Момчетиите обожават да правят лисича дупка с тях  Laughing. Аз лично не съм им фен защото ми е некомфортно ползването им на обществени места.

Общи условия

Активация на акаунт