"София - Ден и Нощ" - 20

  • 67 332
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Кажете ми какво пиха Коко и Йоана в тия буркани?
Бира?

...в буркан с винт за капачка  Shocked Shocked Shocked

# 661
  • Sofia
  • Мнения: 26 421
Не е буркан,а чаща приличаща на буркан,с дръжка.В много заведения се предлагат фрешове и др напитки в такива чаши

# 662
  • София
  • Мнения: 4 713

Не ходиш ли на църква?
Навсякъде има закачени ценоразписи .
Има и такса за снимане,с фотоапарат или камера.
Най редовно ходя По принцип знам че има няколко знака че снимането е забранено ,но това че има ценоразпис ........дори и не съм предполагала че може да има подобно нещо!!!

# 663
  • Мнения: 6 604
Изпуснала съм: от къде предположението, че Ася ще си ходи?
На промото кой беше този, в сцената със Стела?

# 664
  • София
  • Мнения: 1 164
Уж е огромен шанска , щом Ася да е болна , да има болно дете? А баща и е бил болен и двамата с брат и са ок.. (тя е носител,но все пак не е болна )

# 665
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
И аз това гледах. На брат и нищо му няма, наща тръгнала да драматизира. Скъса ми нервите това същество.
И като каза "Доктора е много мил"...не всички са със смяна на пола, Асеееее.
С две думи, разхайтената и колежка, каза каквото аз писах тук преди време, че шанса и да има здраво дете е точно толкова, колкото на всеки друг човек.

Симона май няма да е доволна от това решение на Супер Боби.

Миха като заскърца с тоя глас и ми иде да ударя тв-то. То половината букви и заминават в проскърцване.
Да хванат да  и оправят прическата, че с това разделено бретонче и тия очеизвдани екстеншъни е като кака от махалата.


# 666
  • Мнения: 2 742
Симона перманентно е недоволна. Всеки с нея трябва да се съобразява... ooooh!

# 667
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Привет  Hug Hug Hug
Гледам доста отдавна и все не мога да разбера Галка как така бързо ги разлюбва много бързо се дава бе от един на друг  отначало я харесвах, но с течение на времето ми падна в очите.
Симона видимо недоволна че тати е решил да има друго дете  свикнала е вниманието да е само към нея

# 668
  • Мнения: 6 195
На Бранко апартамента много ми хареса и каква гледка има Laughing А това да се награбят с Галя беше въпрос на време просто Heart Eyes

# 669
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
На Галя и отива Бранко. Мъж на място, който я глези, грижи се за нея, по-добре от онова келеме Даню

# 670
  • Мнения: 288
И пак се запя старата песен на нов глас за пореден път м/у Галя и Бранко. Тя дори си ги върти подред.  Laughing Първо беше с Драго, после Бранко и накрая Дани. Там ги повъртя малко Бранко и Дани. И после пак се върна на първия си избор - Драго и както виждаме колелото се завъртя и дойде пак ред на Бранко. Да очакваме ли после и Дани?  Laughing

# 671
  • Мнения: 5 820
    Тази жена Ася не мога да я търпя вече. Постоянно за нейния проблем слушам. Колежката й най-правилно й каза, че нормални и здрави хора раждат болни деца. Никой не е застрахован. Двама души решават да имат дете и си го създават. Те не мислят какво дете ще се роди. Затова има изследвания, ехограф - нормален ехограф, 3D и 4D. Ако се хване проблем на зародиша, има възможност жената да направи медицински аборт.

   Симона ми е много противна. Постоянно иска пари от баща си и майка си. Не помня да съм била толкова нагла на нейните години и да искам постоянно пари от родителите си. Вечно недоволна и намръщена. Само ако някой откаже да изпълни желанието й, започва да вика и крещи.

   Защо изобщо върнаха Коко? Този човек не мога да го гледам.

   Галя много бързо забрави Драго. Ако ставаше толкова лесно човек да разлюби и да забрави някого. Това означава, че не знае какво да обичаш истински. Веднага легна с Бранко. А Бранко пък има навсякъде връзки. И той като Боби. Боби има връзки от всички обществени прослойки. Както някой сравниха Боби и Бранко като Батман и Робин.  Joy Joy Joy Сигурна съм, че Бранко ще флиртува с други жени, докато е с Галя.

# 672
  • Мнения: 1 831
Галя и намен в началото ми беше мн разумна и симпатична ,ама и нейния образ развалиха.Във всеки е безусловно влюбена ,после за 2 дена се влюбва във друг.И като започне да се жалва ,да се оправдава,да ги бръчка тея вежди,да квичи с него тънкия глас ...ееее вярвайте ми иде ми да се самоубия.Не се търпи.Тъй не се начеса и тя.
Даню ,тръгнал да се бие с Марио,той Марио ,ако му фрасне един и Данчо ще припадне.Смешник.КАто един пинчер се ежи само.
На Ася мн хубаво й каза колежката - има напълно здрави родители с болни деца.Каквото е отредил Господ това ще е  Praynig Praynig Praynig
Обще взето сериала е една боза.Едно и също въртят ,уж вкарват др актьори ,ама и с тях сюжетите са едни и същи.Напряга ме вече този сериал,не ме разтоварва като в началото.

# 673
  • София
  • Мнения: 718
Миха като заскърца с тоя глас и ми иде да ударя тв-то. То половината букви и заминават в проскърцване.
Да хванат да  и оправят прическата, че с това разделено бретонче и тия очеизвдани екстеншъни е като кака от махалата.



Михаела говори като циганка,както и Стефания.Мисля че,има нещо ромско в тях двете специално.

# 674
  • София
  • Мнения: 1 445
Галя казва едно и също всеки път ''Знам,че с Бранко (Дани,Драго) сме само приятели,но не ми стана приятно,че флиртува с друга''  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт