Е, само за ДЕВИ ли няма?

  • 3 013
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Това...за паленето и ядосването, ми то си е така, ама за мен - женска Дева Wink

ДиВА - и ние сме 2-ма от таз прекрасна зодия в нашия дом  Flutter. За сега не е зле  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 634
И аз съм дева, мъж дева в момента е на изпробване у нас.
Скоро отиваме да заберем лъвчето и рибката и ще ходим на лунапарк.
Вие да стискате палци нещо да стане... Hug

# 17
  • Мнения: 2 839
И аз съм дева, мъж дева в момента е на изпробване у нас.
Скоро отиваме да заберем лъвчето и рибката и ще ходим на лунапарк.
Вие да стискате палци нещо да стане... Hug
coolcool
 thumbsup fingerscrossed
 kiss dancing
 callme

Демек радвам се много, стискам палци и да ни държиш в течение!

# 18
  • София
  • Мнения: 888
Аз и моя мъж сме Деви. Мили,грижовен, с огромно чувство за хумор, винаги усмихнат, винаги  гледа да помогне на някой, не пие, не пуши, доколото имам наблюдения по жени и мъже не ходи Laughingстрахотен баща, изпълнява всичките ми желания, Мислех си,че хора от една и съща зодия трудно могат да съжителстват, но твърдо съм сгрешила.Припокриваме се на 99%.

# 19
  • Мнения: 888
И моят съпруг е дева! Hug
Изключително любвеобвилен и романтичен- това е първото, което ме привлече в него!Вече не се сращат много такива нали?Много отговорен към семейството си!Голям купондажия- стига да остане време:) напоследък рядко се събираме големи компании, ама така е с малко бебе!Ама като се съберем! Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 39 761
Туй за мълчанието го забраих. Аз съм бърбораната у дома, мъж ми си трае Simple Smile

# 21
  • Мнения: 8 505
И моят е дева.Има една лоша черта,която всъщност притежавам и аз-инат!От друго не мога да се оплача.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 611
Иаз си имам мъж Дева в къщи общо взето не мога да се оплача .Спокоен е много добър съпруг и баща много рядко избухва , но като се случи да не си му на среща.Други мами писаха , че са подредени аз нямам такива наблюдения даже напротив все някой трябва да ходи след него , но това да е проблема.Добро си ми е мъжлето.

# 23
  • Мнения: 2 212
Аз познавам няколко мъже Деви и за тях е характерно едно общо нещо - много са самовлюбени...добрички, но чак прекалено самоуверени Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 370
..... че животът с тях не е никак лесен, но пък е много комфортен и спокоен.

По-точно, не може да бъде описано.

Туй за мълчанието го забраих. Аз съм бърбораната у дома, мъж ми си трае Simple Smile

Ей, това може да ме подлуди. Все едно сама си говоря по някой път. Ужас!

...имам приятелка,която ми каза,че всички мъже Деви са к**вари! Crazy Аз й казавам,че брат ми и мъжа ми са Деви и не са такива,а тя отвърна....."Ще станат,има време"! Mr. Green Crazy

Джулка, мнението на твоята приятелка ме разсмя. Еми, ще ги чакаме да станат Whistling

# 25
  • Мнения: 8 242
мъж ми е дева.. много си го обичкам  Mr. Green Няма друг, който така да ми търпи "овчото" начало  Twisted Evil
Всичките капризи ми изпълнява и много си ме слушка .. засега Whistling
Както той се определя "татко Барба"  Joy

# 26
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Само хубави неща за мъжете ДЕВА, при тях и за цялата зодия е заложен девиза  ДАВАМЕ, НО И ВЗЕМАМЕ. Всеотдайни са в семейството kiss

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Познавам само една мъжка-девичка, която не може да си закопчае дюкянчето и не е вярно, че са избухливи;

другото, което сте написали е точно в целта  Laughing

с една дума, ако ти понася умно, мълчаливо и своенравно говедце, като съпрузи девите са номер 1 !

# 28
  • Мнения: 1 283
Олее,вярно е,че мълчи....като пукъл мълчи понякога! #Cussing out

Аз също съм Дева,но елате  да ме видите какви монолози водя! Crazy

Колко пъти съм му се сърдила,че мълчи..само аз си знам! Crossing Arms

Иначе наистина не избухва,когато е ядосан....а мълчи! Whistling И аз си го знам и го оставям да му мине! Party Добричък е,домошар и обожава децата! Hug Също така е голям чревоугодник!За него яденето е един вид ритуал! SunglassesВсеки ден трябва да има различно меню,вкусно,топло с всичките му салтанати!  chef На всичкото отгоре не яде една камара неща и аз трябва да си смуча от пръстите всеки ден разнообразни,вкусни гозби! Crazy

Та така.Номера е да се свикне с недостатъците,защото идеални хора НЯМА! Naughty

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 21:02 от HOLY

# 29
  • Мнения: 101
Моят мъж също е Дева. Отличителни черти - не е от най- приказливите , за разлика от мен, инат е, и то доста голям, пак за разлика от мен, иначе е грижовен , щедър, абе добричък си е .

Общи условия

Активация на акаунт