Парламентарни избори 2017

  • 124 458
  • 2 650
  •   1
Отговори
# 2 565
  • Мнения: 1 423
Това е повелята на вожда, но обикновено има обратен ефект.
И цура ревеше театрално,бб днес се кълнял, че никога нищо не е откраднал  Joy ама като чета форумите хората гаргара си правят с тях.

# 2 566
  • Мнения: 14 635
Да се закълне във внучето си и пак няма да повярвам.Той се кълне,че няма кьорав мигрант,пък АЗ ги виждам всеки ден! Cry
Долните еничари са отблъснали патриотите на границата.Виж като затворят гърците и опнат скарите с мазни кебабчета,никой не ги закача.
Снощи писаха тук,че Корнелия била кротка по тв.Айде на бас,че и тиквун борисов ще е кротък тази вечер.

# 2 567
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Сутринта по Нова - Боко за дядо си. Хохохохо, ма на тия как не им втръсна с тия техните дедовци.
А БХК какво ще наблюдават в Турция в изборните секции, питам аз.

# 2 568
  • София
  • Мнения: 1 202
Цялата грозна истина за тези избори в Уол Стрийт Джърнъл и мълчанието на агнетата
http://idvassilev1.blogspot.bg/2017/03/blog-post_24.html
 Скандал без прецедент в съвременната ни история. Забележете, всички те са предупредени от самия вестник, като им е дадена възможност да опровергаят съдържанието и да дадат своята версия. Но са избрали да мълчат, координирано.

# 2 569
  • Мнения: 14 635
Цялата грозна истина за тези избори в Уол Стрийт Джърнъл и мълчанието на агнетата
http://idvassilev1.blogspot.bg/2017/03/blog-post_24.html
 Скандал без прецедент в съвременната ни история. Забележете, всички те са предупредени от самия вестник, като им е дадена възможност да опровергаят съдържанието и да дадат своята версия. Но са избрали да мълчат, координирано.
Много ми е смешно,че трябвало да лъжат в социологическите резултати от проучванията.Ами нали всички казваха,че ще спечели недоразумението hahaha Цура Ревливова.
Предполагам,че долните бхк в турция ще помагат да гласуват всички за 30секунди.Тъпанари долни,проклети да са поколенията им.

# 2 570
  • Мнения: 1 380
Че са псевдо -спор няма. Тя и държавата ни такава-псевдо.
Но като няма риба и ракът е риба.... Mr. Green
Хич не са ми рак на мен. На Каракачанов като му видя гнусната оядена гуша и ми се повдига. И цялата идея на обединението с едничката цел да влязат повече депутати е отвратителна. Щото до вчера се кълнаха един друг, а днес са първи приятели.
Simple Smile

# 2 571
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Отвратни изчадия са тия бхк.

Зареждам се с пакет кърпички пред тв да плача за дядото на Бочко.

# 2 572
  • София
  • Мнения: 1 202
Статията на Илиян Василев няма нищо общо с бхк и е за интелигентни читатели, които наистина се интересува от обективен анализ на политическата ситуация в България. Хора, които обиждат, кълнат и се радват на факта, че са пребили някого, не биха я разбрали.

# 2 573
  • Мнения: 14 635
Отвратни изчадия са тия бхк.

Зареждам се с пакет кърпички пред тв да плача за дядото на Бочко.
За всеки случай пий и нещо за успокоение.Аз също ще го направя. PeaceИзведи от стаята ако имаш деца и възрастни хора със слаби нерви. Rolling Eyes

# 2 574
  • Мнения: 96
Едно внуче на дядо-партизанин сега краде с пълни шепи от саниране, магистрали и пр.
Скъса се с тая мантра за краденето, патента на бсп. Които точно затова сега са жадни за власт, щото отново има кво да се краде, щото те оглозгват всичко до дупка при тяхно управление. Не чух какъв точно е разума, за да гласуваме за тях, не че очаквах от чугунена глава повече.  

герберите много се активизирали- даже мумиите, дето по 2 години липсват от форума са мобилизирали. Бре!
В 1-я си пост написах какво ме доведе тук, в гугъл каквото и да се напише често сред първите излиза този сайт, зачетох се, дойде ми прекалено развалените грамофонни плочи да повтарят едни и същи глупости, присъщи за г-жа лъжа и партията и, та не се сдържах. Не че имаше смисъл да пиша на праволинейни чугунени глави, заучили репертоар, който може да мине само пред прости хора и първокласници.

Стабилен змиярник сте си организирали, явно наистина "разума" е на път да надделее в неделя...

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 19:49 от fr_aleks

# 2 575
  • Мнения: 8 526
Тази реплика беше към онези които разправят дядовците им какви "уж"борци за демокрация са били,за да извличат сега дивиденти
Крум е умен и кадърен млад мъж,кой разбрал ,разбрал,който не да се превзема,не е интересно.
Учудена съм,че при такава армия от борци против комунизма ,сме  били под това робство цели 45 години😒

# 2 576
  • Мнения: 96
Умен и кадърен...наистина щеше да е смешно, ако не беше жалко. На тоя тъпоумието му лъха от километри. Няма кво да коментираме повече, щом и в репликата му всичко е нормално, после нека си говорим за наглост и арогантност...

# 2 577
  • Мнения: 2 718
Едно внуче на дядо-партизанин сега краде с пълни шепи от саниране, магистрали и пр.
Скъса се с тая мантра за краденето, патента на бсп. Които точно затова сега са жадни за власт, щото отново има кво да се краде, щото те оглозгват всичко до дупка при тяхно управление. Не чух какъв точно е разума, за да гласуваме за тях, не че очаквах от чогунена глава повече.  

герберите много се активизирали- даже мумиите, дето по 2 години липсват от форума са мобилизирали. Бре!
В 1-я си пост написах какво ме доведе тук, в гугъл каквото и да се напише често сред първите излиза този сайт, зачетох се, дойде ми прекалено развалените грамофонни плочи да повтарят едни и същи глупости, присъщи за г-жа лъжа и партията и, та не се сдържах. Не че имаше смисъл да пиша на праволинейни чогунени глави, заучили репертоар, който може да мине само пред прости хора и първокласници.

Стабилен змиярник сте си организирали, явно наистина "разума" е на път да надделее в неделя...
постовете кой ти ги пише? Някоя врачка или някой сценарист на турски сериал?
От форум врачки и баячки как очакваш да  блеснеш тук като интелектуална свръхнова? Отчаяни смешници ГЕРБ- толкова ли не могат да си намерят по-нормални поне на пръв поглед тролове, някой, на когото звездите не му говорят толкова много и публично Simple Smile

# 2 578
  • Мнения: 2 055
В цялата си просташка и злостна прелест се представят троловете на БСП в последните страници.


Желая успех на българите на изборите.
 Гласуването за БСП е престъпление. Има достатъчно други партии, сред които да избирате.

# 2 579
  • Мнения: 958
Как са форумните политически идиоти? Гледам, че има и нови попълнения!

Настроението приповдигнато ли е?

Всички социологически агенции се надпреварват да твърдят, че ГЕРБ печелят изборите, има си хас да загубят! Щом платените социолози го твърдят, няма как да се съмняваме! Помните президентските избори, нали?

В Бургас всички цигани вървят гордо с шапки и тениски с надпис ГЕРБ, искрено вярвам че Баце се е ограничил само с тениските и не е дал и стотинка в Комлука! Да, да...

И внимавайте как гласувате в неделя, че демокрацията е застрашена! Да знаете...сал Баце е неин пазител! Е, и Пеевски в огледалото му, но това са дребнотемия...

Общи условия

Активация на акаунт