Модни консултации - 28. Пролетта идва. Радвайте се на слънцето!

  • 94 743
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И аз при вас Simple Smile  Зимата на всички ни писна май Simple Smile

# 16
  • Мнения: 7 519
И аз искам вече пролет. Писна ми вече, особено тоя вятър на морето, направо е отврат. Иначе и за мен тази година тъмносиньото е новото черно и съм много доволна. Също така преоткрих комбинацията кафяво със синьо и много ме радва!

Ще трябва да си купувам тренч, обаче ми се ще да го видя на живо, пък нещо никакъв избор. 300-400лв за Масимо няма да дам, в Зара нищо няма. Дали в Бенетона няма да намеря или пък Том Тейлър ???

Какво мислите за този модел панталони http://www.zara.com/bg/bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%BE/% … 8005p4264592.html бихте ли носили в ежедневието или повече за вечерно излизане?

Бенетон в момента имат тъмно син и бежав! Изглеждат добре.

# 17
  • Мнения: 17 986
Панталонът не е мой тип, но манекенките на Зара са наистина с конкурс избирани  Crazy  Сигурно нямам вкус, не споря, но за мен са отвратителни

# 18
  • Мнения: 15 027
Явно такава е целта, то и позите са едни шантави. Но съм изненадана от Зара, по принцип я избягвам, обаче си купих страхотна риза, много е свежа.

# 19
  • Мнения: 31 172
Панталонът не е мой тип, но манекенките на Зара са наистина с конкурс избирани  Crazy  Сигурно нямам вкус, не споря, но за мен са отвратителни
И на мен не ми допадат моделите.

# 20
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Точно това си говорихме с една колежка, че дори и прилични неща, които в магазина изглеждат добре, то моделите им в сайта , могат да те откажат отвсякъде.

Днес е едно такова хубаво слънчево и въпреки че е студеничко ми се носи нещо светло и свежо. Може пък утре да сложа едни бели дънки, които все не им намирам време кога да нося, защото са сравнително плътни, но пък бели.

Мислите ли , че светло сиво ще се комбинира добре с цвят пудра?

# 21
  • София
  • Мнения: 38 476
Сиво и пудра е чудесно.
И аз чакам пролетта с нетърпение.
Даже вече гледам есенни колекции за 2017. Crazy

# 22
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Мислите ли , че светло сиво ще се комбинира добре с цвят пудра?

Давай смело.  Peace
Скрит текст:
Произволно от нета  Wink


# 23
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Tyra, мдддааа, точно цветове от първата снимка. Сакото е абсолютно същото сиво, ризата е само една идея по-пудрена  Mr. Green Благодаря много, аз явно съм голям индианец в търсеното на снимки, защото никога не попадам на такива хубави неща, каквито давате като предложения. Embarassed

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Здравейте, чета ви от миналата тема  bouquet
ani_d, аз съм заложила на тази комбинация още от януари, след като си купих палто на Zara. Всъщност то е нещо между пудра и розово. Чудесно се комбинира със сиво.
Забелязах, че "пудрата" доста ме е завладяла. Трябва да внимавам, да не взема да се напудря съвсем Laughing

# 25
  • Мнения: 15 027
Взех си обувки от Зара в цвят пудра, мислех, че са розови, но са пудра. Мисля да ги нося точно със сиво и синьо.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Роклите на Vintage Sofia ги гледах на живо преди 10-тина дни, доста са еднотипни и почти всичките с дължина около коляното (аз съм висока 168 сантиметра).

Чакам топлите дни с искрено нетърпение. Имам три нови тренча, които отлежават в гардероба. В момента се оглеждам за дънково яке.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet
Относно цветовете носят ми се ярки цветове - червено, жълто, зелено и синьо. Иначе скоро си купих светло  бежово тънко палто без ръкави и се надявам скоро да мога да го облека.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 596
И на мен ми се носят цветове, които крещят ПРОЛЕТ!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Ох нямате си идея колко много искам и аз да стане пролет вече, дано така като всички го напишем и се стопли по-бързо  Nature Sunny
Панталонът от Зара и аз не бих го носила, но като цяло аз имам малко по-класически вкус.
За цветовете жълто, ментово зелено, розово. Да оставим основно тези Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт