Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 87

  • 77 688
  • 739
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 19 729
Треньора е дота известен в САЩ и  UK.Програмата се прави в къщи.Ето линк за малко инфо. ако е интересно
Мхм. Ето кой не е чел темата за домашно Grinning

# 511
  • Мнения: 71
Треньора е дота известен в САЩ и  UK.Програмата се прави в къщи.Ето линк за малко инфо. ако е интересно
Мхм. Ето кой не е чел темата за домашно Grinning

 Simple SmileВече е прочетена и направено  Simple Smile Peace.Всички сте много позитивни и това е супер

# 512
  • Мнения: 748
Deziderata разбира се ,че пробвах всички пози.Болна мечка виждали ли сте как се търкаля Laughing Нямаше никой вкъщи да ме снима,че да има начало и край Wink
Вчера правих бицепс и трицепс в една тренировка.Отдавна не бях ги комбинирала така.Ръцете ми трепереха мнооого приятно.

Как ще се настройвам след месец като започне сезона незнам.Голямо шляене сега,тренировчици сутрин ,вечер когато ми се прииска.

# 513
  • Мнения: 1 346
Здравейте момичета!

Много интересни и полезни постове. Не успях всичко да запомня, но една зашеметяваща картина направо ме отнесе...само не разбрах откъде точно е този пейзаж. Grinning

Дези, прекрасна страница с пози от йогата, най-елементарните съм ги правила, но повечето ми се струват напълно недостижими  Grinning

За днес се отчитам с една брилянтна кикбокс тренировчица на Натали, в никакъв случай не е толкова скапваща като другите й тренировки, а и аз модифицирах подскоците,направих просто допълнителни клекове: https://www.youtube.com/watch?v=GKh9azgf6rg

И някой се беше оплакал от колене, само от личен опит, клекове с тежести било то и моите гирички от по 5кг НЕ правя, бях си докарала такива болки, освен напомпване на краката, че ми отне точно година време, за да отшумят. Не знам защо така се получаваше при мен, все си мислех, че нещо се лигавя, но уви, всичко се повтаряше когато решавах да взема гиричките.

Кристи, честито за диастазата, това нещо, като прочетох какво представлява, честно настръхнаха ми косите! Не знаех за тази екстра на бременността  Grinning

Приятен и спортен ден!

# 514
  • Мнения: 19 729
Дива, аз с коленете съм по същия начин. Клекове или напади с тежести са ми смърт. Супер високи стълби също. Затова вече като знам какво ги прецаква, просто го избягвам.

Относно диастазата, се оказа, че бременността е последната капка, която прелива  Mr. Green Иначе обикновено си дреме при бивши спортисти или от неправилна стойка/начин на ходене, лошо трениране и при по-голям плод, "избива". При мен беше огромна  Sad Бях си докарала пъпна херния дори. Искаха да ме режат, за да слагат платно, но след секциото втора коремна толкова скоро, не исках. Добре, че срещнах Спасителката в залата, та ме отърва  Mr. Green Е, и аз поработих здраво, но момичето определено си разбира от работата.

# 515
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен аз правя програмата на Shaun Т25 ,заедно с съпруга ми днес е 6 ден и се чувствам супер.Съвсем малко съм уморена, но нямам никакви оплаквания, нито мускулна.Нямам болки а мислих че те имам защото по принцип имам проблем с кръста и малко и китките.Мъжът ми само има леки болки в кръста.Но засега супер резултати.

# 516
  • 1st floor
  • Мнения: 9 150
Какви са супер резултатите за тия шест дни? Laughing

За днес отчитам разходка из Витоша - Златните, Конярника, Еделвайс, пак Златните. Имаше доволно снежец. Времето се прецака и не ходихме до Черни връх, а много ми се искаше. Даже се позамислихме дали да не свием в ляво по Конярника, но здравият разум надделя.  Mr. Green Жалко, нещо все не ми върви да минем от там... Джери пък дезертира някъде над Симеоново. И с нея не се видяхме, но кроим планове за следващ път! Hug

Отчитам вчера и днес без захар!  bowuu

# 517
  • София
  • Мнения: 1 835
Днес ми е 6-ти ден с Т25. Simple Smile Направих Lower Focus Alpha + Cardio. Накрая бях червена като домат. На нападите много се озорвам, хич не са ми любими. Утре най-верочтно ще  съм с мускулна треска.
Непо, ти в един ден ли правиш 2-те тренировки, които са в петък за T25 или преместваш едната в събота?

# 518
  • Мнения: 10 030
Skela, ето една много хубава йога практика с Лесли за шпагати и навеждания назад:
https://www.youtube.com/watch?v=Yt348eaZWMg

!Diva!, и на мен много ми се струваха недостижими, и много все още са, но когато човек започне сам себе си да изненадва става много интересно.

И аз днес сутринта правих Шон Т Lower Body, но никакво кардио. Ще взема да метна едно след час, май съм гледала странен календар... Thinking

# 519
  • Бостън
  • Мнения: 13 700
И да се похваля - затворих диастазата  Grinning
Браво на теб! А би ли искала да напишеш няколко изречение или дори просто 2-3-5 линка с добра информация за диастазата, ще ги сложим в първия пост? Би могло да е полезно на много хора и да им спести лутането.

И от мен малко четиво за стречинг/мобилност/гъвкавост:
https://www.bb-team.org/articles/2738_trenirovki-za-streching-i-gavkavost
Най-важното (според моето скромно мнение) разтягане за тези, които много седят (ааа, Дези вече е пуснала линк за хип флексорите):
http://www.yulisgym.com/hip-fleksorite/
A ето защо може да ви болят коленете:
https://www.regenexx.com/tight-hamstrings-knee-pain/
http://www.fleetfeethartford.com/sports-medicine/sports-medicine … ength-flexibility
Дали някога ще направите шпагат няма да се отрази на спортната ви форма, но редовно разтягане на мускулите след тренировка или отделни тренировки, посветени на разтягане са абсолютна благодат за телата ни. ВАЖНО - И ОТ РАЗТЯГАНЕ МОЖЕ ДА СЕ ТРАВМИРАТЕ! НИКОГА ТВЪРДЕ МНОГО, ТВЪДЕ БЪРЗО И ДО БОЛКА! Да се изпитва дискомфорт е едно, но ако стигате до болка едва ли ще станете балерина, по-скоро ще се контузите!
За разтягане на мен ми харесва и Yin Yoga - една поза се държи между 3 и 5 мин - знам, че звучи ужасяващо скучно, но вечер преди сън е страхотно, особено с любима музика. Пускам линк за кратка такава и за по-дълга (давала съм ги и преди, не са нови):
https://www.youtube.com/watch?v=-fac_iJ8Nw8&t=505s
https://www.youtube.com/watch?v=1sDPQyWZJi0&t=28s

Д_ана
- няма да купувам нов Фитбит, аз си харесвам много Полара, който имам (А360). С Фитбита ги носех едновременно за да видя кое ми харесва повече, но категорично Поларът ми върши повече работа. За йога програмата (Ultimate Yogi) - няма я на ВК, но на рутракъра = да. Ааа, загрях...

... Според Ханка, треньорката ми от Буут Камп, жените ядат страшно много, а тренировките им са мижави...
... Калориите са общо взето мит...
С първото съм абсолютно съгласна, с второто  - абсолютно не съм  Hug

Тук обикновено коментираме програми, които вече сме правили, но пък можем да научим нещо ново и от някой, който не е  newsm78 Веселина, поздравления, че сте започнали семейно програмата, а хранителният план следвате ли?





Последна редакция: сб, 22 апр 2017, 22:25 от Agent Provocateur

# 520
  • 1st floor
  • Мнения: 9 150

Непо, ти в един ден ли правиш 2-те тренировки, които са в петък за T25 или преместваш едната в събота?

Не, нито имам време за две тренировки, нито ми се правят. Mr. Green Стреча в неделя също не го правя, защото ми е скучен. И така като разпръсна шест тренировки, остава един свободен ден в седмицата. Понякога, ако ходим някъде из нанагорното, може и да прежаля повтарящата се в петък тренировка. Знам, че не е правилно, но така ме устройва! Mr. Green  Laughing За сметка на това, гледам да правя на макс тренировката и хич не шикалкавя. Рядко ми се налага да модифицирам, а има случаи когато съм по-бърза от Шон! hahaha С тежестите също не се лигавя, товаря колкото мога.

# 521
  • София
  • Мнения: 1 835
Аз също  смятам да  правя програмата на 6- дневни тренировки. Тази седмица направих двете тренировки в един ден, защото започнах от вторник и така ми се получи. А искам утре да ми е почивен. Само че, аз на някои упражнения издъхвам и не мога да изкарам заедно с Шон. Confused Но отдавна не съм правила такива интензивни тренировки, така че ще свикна.. Браво за твоето темпо.

# 522
  • Мнения: 10 030
Малко снимки от мен.





Много се ядосах в другата тема, но поне да ви се покажа на вас.  Hug

# 523
  • Мнения: 5 456
Отчетът за днес е 12-минутната аеробна тренировка на Румяна Илиева, която пази коленете. В днешното си състояние беше абсурд да тренирам със Синди, а и за Стройни и красиви не мисля, че щеше да е добра идея. От понеделник мисля да стартирам за пореден 6-седмичната програма на Руми за начинаещи този път с надеждата да я завърша докрай. Поръчах си поредното DVD с тренировките на Синди Крауфорд, този път Shape your body, The Nex Challenge и A New Demention в 1. Кога ще ги захващам, нямам си и на представа.

# 524
  • Мнения: 19 729
И да се похваля - затворих диастазата  Grinning
Браво на теб! А би ли искала да напишеш няколко изречение или дори просто 2-3-5 линка с добра информация за диастазата, ще ги сложим в първия пост? Би могло да е полезно на много хора и да им спести лутането.
Ще ти пиша на лични Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт