Какви препарати ползвате в домакинството си

  • 10 533
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
Пронтото го лъскам с една тениска на мъж ми за пързалящ ефект.  Mr. Green
Действа  Wink
След прахосмукачката аз минавам с разтвор  Пронто за ламинат и го оставям да изсъхне, но не съм много доволна от резултата newsm78

# 16
  • Мнения: 513
Аз ще ви предложа нещо ново и различно- чували ли сте за универсалния L.O.C. - на фирмата Amwаy. Той чисти почти всичко само дето за печките има друг LOC специално за печки.Универсалния LOC - чисти : теракот, фаянс, прозорци , стъкла на автомобили, за боядисани повърхности, за измиване на подове и врати, на хладилници и фризери, отстраняване на петна за пране на бели тъкани, миене на съдове в миялна машина, измиване на четки от боя, петна от вода и сняг върху обувки, почистване на петна понеръждаема стомана почистване на златни и сребърни накити, като шампоан за кучета, подхранване на ратения за съхраняване на цветя   във вода премахване на херпес. Всичко това само с един препарат- как ви се струва и той е концентрат и се разрежда и можете даго ползвате от10 -12месеца. newsm68

# 17
  • Мнения: 7 112
Цитат
Всичко това само с един препарат- как ви се струва и той е концентрат и се разрежда и можете даго ползвате от10 -12месеца.

Като репертоар на рекламен агент. Без лоши чувства
  bouquet

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Използвам домашен сапун, разтвор от оцет, сода за хляб..........С тези" препарати" почиствам ВСИЧКО

# 19
Neli VB,откьде може да се купи този супер препарат и колко пари струва.

# 20
  • Мнения: 3 248
Какви ли не! Crazy
- Доместос
- Фрош (беро, препарат за под, за прозорци)
- Пронто
- Бреф
- Медикс
- Мельо
- Циф

Само за тези се сещам в момента, но като знам на какво ми прилича шкафът с препарати - имам поне още 5-6 препарата! ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 530
Белина "Роса"- гел, Meglio,Медикс за тоалетна - ухание на бор,отново Медикс за техниката,Медикс за дърво.Не правя реклама, просто е достатъчно добър и евтин препарат.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 380
ползвам и Amway препарати(включително и LOC-а) но не мога  без мр.пропър !  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 399
ползвам и Amway препарати(включително и LOC-а)
И аз така!

С риск да съм досадна, моля кажете специално за душ-кабина какво използвате.  Meglio дали става, не съм го пробвала

# 24
  • Мнения: 513
Neli VB,откьде може да се купи този супер препарат и колко пари струва.
Само чрез дистрибутори на Аmway, поразпитай за такива /  между другото от къде си /. Цената му е 20,00лв за 1 литър. - Универсален LOC. Това е концентрат който се разрежда взависимост от целта за която ти е нужен. например за прозорци - 3-5 капки в 0,500 мл вода, за фаянс  и теракот 1 част LOC 8 част вода и т.н. ще ти обясня ,ако решиш да го ползваш.
Ако не откриеш ми се обади по ICQ 276-001-302 да ти осигуря доставка, в цената влиза и доставката до дома .

# 25
  • Мнения: 399
Neli VB, ако за мене пишеш за Лок, имам го. Ама нещо не ми харесва много за душ кабината - трябва да се търка. Пък аз искам да пръсна и после само да изплакна - мързеливичка съм  Embarassed.
А иначе от продуктите на Амуей съм супер доволна.

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз ще ви предложа нещо ново и различно- чували ли сте за универсалния L.O.C. - на фирмата Amwаy. Той чисти почти всичко само дето за печките има друг LOC специално за печки.Универсалния LOC - чисти : теракот, фаянс, прозорци , стъкла на автомобили, за боядисани повърхности, за измиване на подове и врати, на хладилници и фризери, отстраняване на петна за пране на бели тъкани, миене на съдове в миялна машина, измиване на четки от боя, петна от вода и сняг върху обувки, почистване на петна понеръждаема стомана почистване на златни и сребърни накити, като шампоан за кучета, подхранване на ратения за съхраняване на цветя   във вода премахване на херпес. Всичко това само с един препарат- как ви се струва и той е концентрат и се разрежда и можете даго ползвате от10 -12месеца. newsm68

Нито LOC е нов препарат, нито Amwаy е нова за българския пазар фирма. Купувала съм препарата преди 100 г от дистрибутор. Не го ползвам вече. Чисти не само печки , ами и всички възможни надписи по печката марка, цифри за градусите. ВСИЧКО ! Не са проблем за ЛОК-а. Joy Откакто смених печката, не го ползвам, все пак искам да си виждам цифрите по нея.

 А иначе за кухнята ползвам Медикс,Меглио и разни флакони за фурната.
За банята-Цилит
Другите  за тоалетната, за пода, за дърво-ги сменям постоянно.

# 27
  • Мнения: 19
от скоро ползвам едни немски препарати за абсолуто всичко с изключение на wc и печкта отгоре  Laughing много съм доволна от тях

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Малко извън темата, но във връзка с препарата LOC. Това, което искам да кажа за него е, че освен за почистване може да се изпозва за рани - намазва се раната с него и той саздава един защитен слой, който помага да се образува много бързо коричка. На сина ми така преди 6 години, след като един месец не можехме да затворим една сериозна рана (с размери 2см на 3см) на крачето с две намазвания на ЛОК се покри с филм и направи коричка за отрицателно време, а преди това се измазаха и изпръскаха какви ле не работи, кои от аптеката, кои от бабини приказки. Сега ЛОК за почистване може да нямам, но в едно шишенце в аптечката съм си оставила задължително да има за рани.

# 29
  • Мнения: 513
Аз ще ви предложа нещо ново и различно- чували ли сте за универсалния L.O.C. - на фирмата Amwаy. Той чисти почти всичко само дето за печките има друг LOC специално за печки.Универсалния LOC - чисти : теракот, фаянс, прозорци , стъкла на автомобили, за боядисани повърхности, за измиване на подове и врати, на хладилници и фризери, отстраняване на петна за пране на бели тъкани, миене на съдове в миялна машина, измиване на четки от боя, петна от вода и сняг върху обувки, почистване на петна понеръждаема стомана почистване на златни и сребърни накити, като шампоан за кучета, подхранване на ратения за съхраняване на цветя   във вода премахване на херпес. Всичко това само с един препарат- как ви се струва и той е концентрат и се разрежда и можете даго ползвате от10 -12месеца. newsm68

Нито LOC е нов препарат, нито Amwаy е нова за българския пазар фирма. Купувала съм препарата преди 100 г от дистрибутор. Не го ползвам вече. Чисти не само печки , ами и всички възможни надписи по печката марка, цифри за градусите. ВСИЧКО ! Не са проблем за ЛОК-а. Joy Откакто смених печката, не го ползвам, все пак искам да си виждам цифрите по нея.

 А иначе за кухнята ползвам Медикс,Меглио и разни флакони за фурната.
За банята-Цилит
Другите  за тоалетната, за пода, за дърво-ги сменям постоянно.
newsm12
Да LOC не е новост, но и Amway не е от сто години. Що се отнася до това че :"Чисти не само печки , ами и всички възможни надписи по печката марка, цифри за градусите. ВСИЧКО ! Не са проблем за ЛОК-а. " Той съвсем не е виновен , че не си обърнала внимание /или който ти го е продал/ че работиш с концентрат който се разрежда в определено съотношение взависимост от това за какво се ползва. Това мисля, че не е за пренебрегване!!! А от там идва и бедата ти  - да ти изтрие всичко.   smile3555 tooth

Общи условия

Активация на акаунт