Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо

  • 29 368
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
                       

                     

# 706
  • София
  • Мнения: 4 142
Добро утро,  Hug
Ир,  Hug
Слагам закуската и по - късничко ще ви чета  Hug

# 707
  • Мнения: 3 347
Добро утро  bouquet!
Ир,Вангоби чудесни както винаги   Heart Eyes.

Има ли някой днес на белтъчини,че ми се върти нещо в главата  Thinking?
Хайде до после  Flutter.

# 708
  • Мнения: 2 087
           Добро утро  Grinning

Вангоби,Ир благодаря за закуската и кафето  bouquet

Днес плодово-зеленчуков.Предвидила съм банани през деня,а вечерята грилована тиквичка и гъби.Само не ми е ясно

мога ли да ги овкуся с лимон,че иначе без сол и зехтин ще бъде SickИсках да си направя тиквените бонбони Джули Grinning но вчера не намерих тиква. Май сезона на тиквите свършва newsm78

Хубав ден  Joy Joy Joy

# 709
  • Мнения: 3 347


Такаааа,втори рунд  Laughing.Докато вие спите аз реших-стартирам режима от днес   Flutter!
Килограмите са 65,идеална цел-55,реална цел-58  Mr. Green.Обиколки измерени ,няма да ги споделя  Embarassed.
Менюто днес:З-фреш
З2-банан
О-китайско зеле+домати+кашкавал,може и айрян  Rolling Eyes
В-същата салата+пил.бутче
Хайде до после,Млечко стана...

П.С.-това за ракията не е умишлено,като го публикувах чак видях  hahaha Joy Joy.

# 710
  • Мнения: 4 711
Добро утро,

О-китайско зеле+домати+кашкавал,може и айрян  Rolling Eyes
В-същата салата+пил.бутче
Я да те почна аз теб.... Защо са ти различни обяда и вечерята, а? А? А?
И с кого сега ще си пием  Drunk
Успех  Hug

# 711
  • Мнения: 28 960
Добро утрооо!
Чака ме тежка седмица, стискайте палци да мине що годе поносимо! Praynig
Днес плодов, започнах с кафе с кокос, натам ще видим! Имам и един цял ананас!
Хубава седмица бандичка! bouquet
Мамекс, успех с диетата! Този кон искам Джулиета да го види как се е ухилил! Joy Joy Joy
Стреличка, може да овкусиш с лимон съвсем спокойно! Иначе , не виждам как ще се ядат тези зеленчуци! Hug

# 712
  • Мнения: 3 347

И с кого сега ще си пием  Drunk
Успех  Hug

Уффффф,направо на болната тема   amiiii,и аз там имам притеснения  Rolling Eyes...
Мимчо мерси  Hug,и аз така за коня  Joy

# 713
  • Мнения: 2 314
Добро утро!  Grinning
Ирка, Вангоби  Laughing Hug bouquet
Мамексче успех!  Hug Hug Hug
Стреличке може с лимон.  Grinning Hug
Миме  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Hug

# 714
  • София
  • Мнения: 11 127
Добрутро! Simple Smile
Невероятно, но факт - 300гр. УРА!  Laughing

Мамексче, защо не изчакаш до утре и ще вървим заедно в режима ? Успех ти желая, доколкото помня ти беше височка, така че килограмите не са ти много според мен.  Hug

Аз днес освен бонбоните, ще хапвам банани и ябълки, а вечерта ще хапна и салата от домати и краставици.

Нещо май отново се разболявам, снощи си легнах рано, защото така ме заблъска главата, че две хапчета не помогнаха. Отделно леко ме дразни гърлото. Ужас. Приготвила съм си лайка за гаргара, след кафето ще я направя и витамин Ц имам. Кога ще се затопли това време, че от тази зима ми дойде до гуша, то не бяха вируси, болести...

Навън е паднала една гъста мъгла, дано изгрее слънце!
Желая ви цлънчев ден!  Hug Hug Hug

П.П.
Редактират първа страничка и добавих предизвикателството!
И като отговориник по физическата подготовка да споделя, че аз си направих днешната порция упражнения. Споко не са трудни и отнемат по малко от 5 мин! Хайде без оправдания! лятото иде да стегнем дупарата!  Mr. Green

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 09:20 от жгмъц

# 715
  • Мнения: 2 844
Добро утро Hug Hug Hug Ир много богат избор на кафенца Hug Hug HugВангоби прелестна закуска Hug Hug
Мамекс успех мила Hug Hug Heart Eyes А коня е , нямам думи hahaha hahaha
Мими дано ти е по- лека седмицата, отколкото очакваш Hug Hug
Жгмъц дано не се разболяваш Hug Hug
Иринита тортата на Николая е уау Hug Hug Heart Eyes
Стаси Hug Hugна плодове си нали, и аз от снощи .Днес имам банани , натурални сушени кайсии,бадеми, а за вечеря съм на печена тиква с орехи.
И аз започнах предизвикателството Mr. Green
След малко тръгвам да водя сестра ми и свако на летището във Варна.Багажа е готов, стискайте палци всико да мине ок.
Хубав ден и спорна седмица, бандичка Hug Hug Hug Hug Hug
Ние изписахме е първата темичка Grinning Grinning Grinning

# 716
  • Мнения: 4 711
Инджи, Hug мислех си го, но после се сетих, че е празник, а сестра ми можеше само на вечеря да дойде и.... Не, не бях  Blush

# 717
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Здравейте, банда  bouquet

ИРКА, ВАНГОБИ  Hug Hug прекрасни, както винаги  bouquet

МАМЕКС  Hug аз съм на белтъчен. Успех с новата врътка  bouquet

При мен асансьорът е в пълно действие - минус 500 днес.

Менюто - белтъчен: З - три броя сушени смокини, О и В - постно зеле, извара и салата моркови. Като си претеглих цялата кутия за обяд излезе че обяда ми е цели 650 грама  Embarassed Embarassed но изварата е само 200. Може да не изям всичко.  newsm78

Днес ме чакат обявени за сега 7 (седем!) броя пресконференции на партии. Ако не убия някого - пак добре.

На вас пожелавам един прекрасен ден и спорна седмица  bouquet bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug bouquet bouquet

# 718
  • Мнения: 2 314
Зациклих аз. От 3 четворки не свалям, а ей сега се премерих плюс 800.  ooooh! ooooh!
Курдов, Жгмъци  smile3501 за минусите.  Hug Hug
Започнах и аз гимнастиката. С клякането бива, но второто  Joy hahaha Joy отлепям д-то на 5 см.  hahaha

# 719
  • София
  • Мнения: 11 127
Кати, споко сега са 5см. скоро ще отлепяш и повече!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт