Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 441 112
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 1 695
  • Down south
  • Мнения: 7 706
Като нищо, може и да е с такива или подобни. Тук сандалите тип flip-flops са много модни, защото вероятно са удобни, младите момичета много ги харесват.
 На една сватба шаферките бяха с джапанки с ток   newsm78

# 1 696
  • Мнения: 2 526
Извинявам се, че спамя, но в отговор на по - горните коментари едно уточнение - на изпращането НЕ си получаваме дипломите, поне в нашата гимназия е така, раздават ни ги юни месец като минат всички изпити, балове и т.н.   Peace

В нашия град именно тогава е официалната церемония, тържествено, добре облечени, много е приятно.
Такива изпращания сега нямаме  Peace И смятам, че е по- правилно дори, иначе колко пъти ще се изпращат  Mr. Green
Много по - логично е за мен, да.  Peace Много по - добре би било да си облечем нещо хубаво и официално и да си получим дипломите, за мен тези изпращания са малко безсмислени. Нито на изпитите сме се явили, нито дипломите са готови, да ни пита човек какво точно изпращаме.  Laughing

# 1 697
  • София
  • Мнения: 9 317
Снимката е от тази година:

# 1 698
  • BG
  • Мнения: 4 457
Нали трябваше са почнат на 19-ти, или пак се бъркам. От онзи ден часам Перник да стартират, че те винаги  много снимки правят и няма, и няма. Днес точно в 18.20 се изля един пороен дъжд, но поне бързо спря.
 пп, виждам, че първата снимка е вече факт.

# 1 699
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313

Пускаш най-готините за момента Simple Smile От кой град са тези? Много ми е любопитно какъв е гърбът на роклята от снимка 1.

# 1 700
  • Мнения: 2 630
От Сопот са. Според мен гърбът не е изрязан, но не намерих снимки в гръб. На тази малко се вижда как е задната страна.
Скрит текст:
Пускам линк към албума, ако на някой му се гледа
https://www.facebook.com/pg/Hristiyanas-Photography-167171251973 … =1935391566698411
Момичето с бялата пола не е направило най - добрият избор  Shocked
Скрит текст:


Сгрешила съм, най-вдясно се вижда момичето в гръб
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 22 май 2017, 20:58 от Maeve

# 1 701
  • Down south
  • Мнения: 7 706
Teзи са от някакъв конкурс за екстравагантни абитуриенти 2017  Rolling Eyes






# 1 702
  • BG
  • Мнения: 4 457
Daylily, можеш ли да дадеш линк и към останалите снимки от конкурса, ако има такъв, де.

# 1 703
  • Down south
  • Мнения: 7 706
Има, бяха 26 снимки, в конкурс на някакво списание.
Ще го потърся отново.

# 1 704
  • Мнения: 4 936
Предните страници имаше линк ктм вечер на Американския колеж - това бала ли им е или някакво предварително тържество?
Бяха много хубави!

# 1 705
  • Мнения: 14 429
Предните страници имаше линк ктм вечер на Американския колеж - това бала ли им е или някакво предварително тържество?
Бяха много хубави!

От изпращането бяха.Балът е на 27,05,2017г.

# 1 706
  • Мнения: 6 305
Извинявам се, че спамя, но в отговор на по - горните коментари едно уточнение - на изпращането НЕ си получаваме дипломите, поне в нашата гимназия е така, раздават ни ги юни месец като минат всички изпити, балове и т.н.   Peace

В нашия град именно тогава е официалната церемония, тържествено, добре облечени, много е приятно.
Такива изпращания сега нямаме  Peace И смятам, че е по- правилно дори, иначе колко пъти ще се изпращат  Mr. Green
Много по - логично е за мен, да.  Peace Много по - добре би било да си облечем нещо хубаво и официално и да си получим дипломите, за мен тези изпращания са малко безсмислени. Нито на изпитите сме се явили, нито дипломите са готови, да ни пита човек какво точно изпращаме.  Laughing
Отбелязват последният учебен ден и се сбогуват с преподавателите си. Отделно си има церемония по връчване на дипломите, която е през месец юни. До тази церемония често не стигат тези, които не са изкарали матурите.

# 1 707
  • Down south
  • Мнения: 7 706
Daylily, можеш ли да дадеш линк и към останалите снимки от конкурса, ако има такъв, де.

Не знам дали се отваря, не отговарям и за сигурността на линка.
 Ето още една снимка, ако на някой не се отваря


http:/applenights.com/2saucy4u-the-most-extravagant-prom-pics-of-2017

# 1 708
  • USA
  • Мнения: 7 324
Момичето с лилавата рокля не е c джапанки,а носи сандали през пръста и с нисък ток.Онзи ден гледах няколко такива модела.Момичетата на снимката са също с подобни.

# 1 709
  • Варна
  • Мнения: 10 586
Относно доста официално облечените момичета на изпращането в училище,
Предполагам, че те и в ежедневието си залитат към такова контене и задължително ток на 10 см,
Така че на изпращането, не са изневерили на стила си.

Общи условия

Активация на акаунт