Картите на Мадам Ленорман (13 тема)

  • 64 873
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 86
Много се извинявам, че се "изтърсвам" така, но дали мога да разбера, скоро ще започна ли работа и дали ще бъде това, което искам аз?

# 676
  • Мнения: 514
Цитат на: KralicaNaKralstvo l
[/quote

Няма да влизам в излишни обяснения - той ми е важен, приятели сме. Интересуваше ме дали и аз имам значение за него.
Също гледам от години на Ленорман и отлично знам какви въпроси и какви отговори се дават.
И какво му е на въпроса? Дали имам значение за важен за мен човек е подигравка? Нима?
Един съвет - щом картите ти се подиграват с хората не бързай да гледаш на други. Има нещо нередно в това. Първо се сработете.

Мила, картите всъщност доста  ти познаха.  Ти  казваш, че ти е важен, че сте приятели...ето показа се, че човека много те е харесвал, мислил е за брак дори, и сте приятели/ куче/ ...и детето./ там се обърках, помислих, че той е по малък от теб, но се оказа, че си ти...но показаха, че има разлика в годините. Нещо да  кажеш?  Rolling Eyes  Въпросите искат повече конкретизация. От картите които излезнаха , няма как да се види , че вече  си го резнала тзои мъж. Нали се сещаш...  Laughing

Подвеждащо е - пръстенът да излезе последна карта и да се отнася за миналото. С позиции ли ги тегли, защото не се връзва?
Картите винаги знаят Wink

Ще приема гледането ти за нереално. Много противоречиво стана. Въпросът беше коректен, отговора отначало беше резонен, след това го отрече и казa, че картите не са искали да ми отговорят... Ти най-добре усещаш какво са имали предвид.

# 677
  • Мнения: 2 966
Здравей roza66. Благодаря за инициативата!
Първо искам да попитам - от къде закупи картите.
И ако е удобно - два кратки въпроса. (Ако са много, само на единия)

1. Ще забременея ли скоро (като имай предвид, че за момента не ми е цел, обаче имам някакво предчувствие, че ще стане скоро)
2. Ще успея ли да превърна хобито си в основна работа, с която да се издържам?

Благодаря! Simple Smile

# 678
  • Мнения: 3 674
Много се извинявам, че се "изтърсвам" така, но дали мога да разбера, скоро ще започна ли работа и дали ще бъде това, което искам аз?
и

Мила, ето  какви карти се паднаха на теб  Hug :гроб+лабиринт+пръстен+слънце+риби.

Интересни карти,,,,хм, теб да не би да са те съкратили от някаква работа преди/гроб/?  Тази карта я тълкувам, като принудителен край, на нещо...в  твоя случай - работа .В главата си много объркана, търсиш на много  места за работа, дост си объркана... / лабиринт/, но този цикъл на несигурност е в своя завършек/пръстен/ означава, че скоро ще започнеш работа , ще подписваш контракт+слънцето до него  показва успех, и че работата ще ти харесва и ти ще се представиш доста добре там, а пък +и рибите , показва добри финанси/ хубава заплата/.
Като допълнителни, за разяснение изтеглих още две карти:конник+мечка.  
Като срок, може би до месец, ако не до края на юни... ще намериш тази работа/конник/  бърза вест. А мечката,може би  мъж, по възрастен,  ще помогне...или пък шефа ти може да е тази карта, показва, много точен човек, с респект и власт, силен , може да е малко придирчив, но е добър и загрижен за работниците си.

това е мила, пиши ОВ, за да знаем, дали ги тълкувам правилно   картите.  Simple Smile

 
Здравей roza66. Благодаря за инициативата!
Първо искам да попитам - от къде закупи картите.
И ако е удобно - два кратки въпроса. (Ако са много, само на единия)

1. Ще забременея ли скоро (като имай предвид, че за момента не ми е цел, обаче имам някакво предчувствие, че ще стане скоро)
2. Ще успея ли да превърна хобито си в основна работа, с която да се издържам?

Благодаря! Simple Smile

ПРИВЕТ, KPP мисля, да си лягам, стига за днес,   Peace Утре ще погледна , какво казват картите за твоята ситуация  Hug

Лека нощ bouquet

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 02:18 от roza66

# 679
  • Мнения: 83
roza66  Благодаря.

# 680
  • Мнения: 86
Много се извинявам, че се "изтърсвам" така, но дали мога да разбера, скоро ще започна ли работа и дали ще бъде това, което искам аз?
и

Мила, ето  какви карти се паднаха на теб  Hug :гроб+лабиринт+пръстен+слънце+риби.

Интересни карти,,,,хм, теб да не би да са те съкратили от някаква работа преди/гроб/?  Тази карта я тълкувам, като принудителен край, на нещо...в  твоя случай - работа .В главата си много объркана, търсиш на много  места за работа, дост си объркана... / лабиринт/, но този цикъл на несигурност е в своя завършек/пръстен/ означава, че скоро ще започнеш работа , ще подписваш контракт+слънцето до него  показва успех, и че работата ще ти харесва и ти ще се представиш доста добре там, а пък +и рибите , показва добри финанси/ хубава заплата/.
Като допълнителни, за разяснение изтеглих още две карти:конник+мечка. 
Като срок, може би до месец, ако не до края на юни... ще намериш тази работа/конник/  бърза вест. А мечката,може би  мъж, по възрастен,  ще помогне...или пък шефа ти може да е тази карта, показва, много точен човек, с респект и власт, силен , може да е малко придирчив, но е добър и загрижен за работниците си.

това е мила, пиши ОВ, за да знаем, дали ги тълкувам правилно   картите.  Simple Smile

 

 Не ме съкратиха от предната работа, но там вече се бях изчерпала и раздала изцяло. Набързичко реших да напусна. Вярно, че съм пред дилема.. Общо взето, се справи отлично! Благодаря и до месец ще ти дам, категоричен отговор! 🤗

# 681
  • Мнения: 3 674
Много се извинявам, че се "изтърсвам" така, но дали мога да разбера, скоро ще започна ли работа и дали ще бъде това, което искам аз?
и

Мила, ето  какви карти се паднаха на теб  Hug :гроб+лабиринт+пръстен+слънце+риби.

Интересни карти,,,,хм, теб да не би да са те съкратили от някаква работа преди/гроб/?  Тази карта я тълкувам, като принудителен край, на нещо...в  твоя случай - работа .В главата си много объркана, търсиш на много  места за работа, дост си объркана... / лабиринт/, но този цикъл на несигурност е в своя завършек/пръстен/ означава, че скоро ще започнеш работа , ще подписваш контракт+слънцето до него  показва успех, и че работата ще ти харесва и ти ще се представиш доста добре там, а пък +и рибите , показва добри финанси/ хубава заплата/.
Като допълнителни, за разяснение изтеглих още две карти:конник+мечка.  
Като срок, може би до месец, ако не до края на юни... ще намериш тази работа/конник/  бърза вест. А мечката,може би  мъж, по възрастен,  ще помогне...или пък шефа ти може да е тази карта, показва, много точен човек, с респект и власт, силен , може да е малко придирчив, но е добър и загрижен за работниците си.

това е мила, пиши ОВ, за да знаем, дали ги тълкувам правилно   картите.  Simple Smile

 

 Не ме съкратиха от предната работа, но там вече се бях изчерпала и раздала изцяло. Набързичко реших да напусна. Вярно, че съм пред дилема.. Общо взето, се справи отлично! Благодаря и до месец ще ти дам, категоричен отговор!  

Чудесно, благодаря ти аз ...най вече на картите  Hug  Радвам се, че си останала доволна!   bouquet И да, пожелавам наистина да дадеш ОВ, в края на месеца, че си почнала нова работа!!   newsm10

# 682
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,отскоро се интересувам от карти Ленорман. Simple Smile
На въпрос как ще се развият отношенията ми с определен мъж - ми излиза коса , кораб и мъж. Simple Smile
Ще съм благодарна ако ми помогнете с тълкуването . Simple Smile

# 683
  • Мнения: 83
ОВ за roza66.Изключително точно тълкуване Всяка карта говори за истината за миналото и настоящето.
Благодаря ти.

# 684
  • София
  • Мнения: 973
roza66 би ли споделила коя е твоята колода?
Аз също бях започнала с Таро, а после повече на Ленорман.
И аз също много мисля и гледам винаги да си задам хубаво въпроса, защото усетих, че колкото по-точен ми е въпроса...толкова по-точен отговор ми дават картите.
Успех в начинанието.

# 685
  • София
  • Мнения: 1 072
Превет, дами!
Напоследък се интересувам от Ленорман, но все още имам проблеми с тълкуването.
Може ли някоя дама на ми метне карти Simple Smile
Въпросът ми е :
Ще закупим ли безпроблемно имотите, които съм харесала.?

Благодаря предварително!

# 686
  • Мнения: 3 674
Здравей roza66. Благодаря за инициативата!
Първо искам да попитам - от къде закупи картите.
И ако е удобно - два кратки въпроса. (Ако са много, само на единия)

1. Ще забременея ли скоро (като имай предвид, че за момента не ми е цел, обаче имам някакво предчувствие, че ще стане скоро)
2. Ще успея ли да превърна хобито си в основна работа, с която да се издържам?

Благодаря! Simple Smile

Здравей KPP
, Hug първо  да кажа, че картите си ги закупих от една жена, , която каза, че си ги била купила от Хеликон, но ги продава, защото имала други,  Simple Smile  ето ги. Мисля, че ги видях в сайт , продаваха се около 50 лв струваха, аз ги купих за 40 лв , понеже на втора ръка, но не бяха отваряни, съвсем нови си бяха.



  А сега виж какви карти ти излезнаха за теб:
1. на първия въпрос за бременността :лупа+лабиринт+часовник
Първо, да питам, имаш ли някакви притеснение, относно дали може да забременееш, правила ли си си изследвания?

Значи, каквото виждам по картите е, че  не е зле да идеш и да си направиш по обстойни изследвания мила, /лупа/ ,
 но си малко объркана и като че ли не вярваш ... някакви съмнения имаш / лабиринта/. Ти ще забременееш, като време, не мога да кажа, затова изтеглих допълнителна карта за пояснение:къща.  това е голямо ДА. Значи до 4 месеца, мисля, че ще забременееш.

2. относно хобито ти се паднаха:маска+писмо+риби
  Писмото+риби, еднозначно може да  ти носи доходи твоето хоби. Картите го потвърждават . Просто трябва да уредиш някои формалности. Легализирай си нещата, за да нямаш проблеми/маска/
Това е за теб!  bouquet

ОВ за roza66.Изключително точно тълкуване Всяка карта говори за истината за миналото и настоящето.
Благодаря ти.

An70ly благодаря сърдечно за отзива, радвам се, че картите са познали!  Hug bouquet


roza66 би ли споделила коя е твоята колода?
Аз също бях започнала с Таро, а после повече на Ленорман.
И аз също много мисля и гледам винаги да си задам хубаво въпроса, защото усетих, че колкото по-точен ми е въпроса...толкова по-точен отговор ми дават картите.
Успех в начинанието.

Привет Лиана 11, колодата я показах по горе, може да видиш снимка. На Чиро Марчетти  е, много красива колода Heart Eyes.
И да, съгласна съм с твоите думи.  Благодаря за пожеланията bouquet

Привет, дами!
Напоследък се интересувам от Ленорман, но все още имам проблеми с тълкуването.
Може ли някоя дама на ми метне карти Simple Smile
Въпросът ми е :
Ще закупим ли безпроблемно имотите, които съм харесала.?

Благодаря предварително!

Привет Maria Ivailova  Hug Ето какви карти се изтеглиха за теб: мъж+мъж+лисица
да кажа че в тази колода има 2 карти мъж и две карти жени
.
Малко съм в чуденка с тези двама мъже, Thinking  може би са роднини, единия по възрастен  , а другия по млад/ може да са баща и син/ които ти излезнаха, но да кажем, че са мъже, с които искате да правите сделка. Карта лисица до мъжа, ми показва, че трябва да се внимава с тях. Тоест, те могат да обещаят нещо, но в последствие да ви метнат/ да кажем да променят някакви клаузи в договора, цена....?/ Просто внимавайте при сделката, това предупреждава  тази карта.  Изтеглих допълнителна карта, за  повече яснота:Метла. Хм, нещо ще има разправии и конфликти около тези имоти.  Thinking Просто бъдете внимателни. Картите показват да сте много, много бдителни!  Peace

Това е ,да се надяваме, че все пак за финал, всичко ще  ви се нареди успешно.  bouquet

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 00:52 от roza66

# 687
  • Мнения: X
И аз имам същата колода, roza66,  но все още не мога да ги ползвам. Вчера изтеглих 5 карти за въпрос свързан с време - кога ще се случи нещо-си и ми се паднаха следните карти:
кораб, сърп, книга, слънце, жена /ама втората, русата/. Не мога да ги разчета.

# 688
  • Мнения: 2 966
roza66 , направо съм възхитена от точността. Питах за бременността, точно защото имам съмнения дали няма да имам затруднения да забременея (понеже имам малък проблем с цикъла). Гинеколозите всеки път дават различни отговори - едни казват - трябва терапия, преди това, други казват - от първия опит ще забременееш. Но много се радвам, че са излезли такива карти. Особено къщата Simple Smile

А за хобито - маската е може би, защото не съм сигурна дали да се захвана сериозно и наистина не съм си доизкусила някои неща. Но и с други карти ми се бяха паднали риби и писмо и твоите го потвърждават, така, че ще действам.  Благодаря много!

А дали може пак снимка на картите, че нещо тази не я виждам?

# 689
  • Мнения: 3 674
И аз имам същата колода, roza66,  но все още не мога да ги ползвам. Вчера изтеглих 5 карти за въпрос свързан с време - кога ще се случи нещо-си и ми се паднаха следните карти:
кораб, сърп, книга, слънце, жена /ама втората, русата/. Не мога да ги разчета.

  Привет Witchcraft , да не са никак лесни, между другото...аз тепърва започвам с тях, не знам...но жената ми извади няколко вида карти..аз всъщност си търсих нова колода на Таро, и  тя показа поне 6 вида различни колоди, и после каза, имам едни много специални,  и показа тези...аз като ги видях,и се влюбих в тях от пръв поглед  Heart Eyes

С времето и аз още не съм съвсем на ясно, затова понякога тегля допълнителна карта, като питам за"време:

За да се опитам  да изтълкувам твоите карти, все пак е нужно поне да знам темата, защото нали знаеш, че те картите в зависи от темата, имат различни значения. Темата каква е? Любов, работа, Пари...?  newsm78


roza66 , направо съм възхитена от точността. Питах за бременността, точно защото имам съмнения дали няма да имам затруднения да забременея (понеже имам малък проблем с цикъла). Гинеколозите всеки път дават различни отговори - едни казват - трябва терапия, преди това, други казват - от първия опит ще забременееш. Но много се радвам, че са излезли такива карти. Особено къщата Simple Smile

А за хобито - маската е може би, защото не съм сигурна дали да се захвана сериозно и наистина не съм си доизкусила някои неща. Но и с други карти ми се бяха паднали риби и писмо и твоите го потвърждават, така, че ще действам.  Благодаря много!

А дали може пак снимка на картите, че нещо тази не я виждам?

Мила, много се радвам, че  картите са показали много тчоно твоята ситуация  Heart Eyes Hug Пожелавам ти успех и скоро да дойдеш с хубави новини тук, че си бременна  bouquet



 bouquet

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 00:52 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт