Зимата си заминава, ОКТОМВРийче за дълги разходки да се стяга!- тема 10

  • 24 338
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 426
Добро утро!
Пюр, аз ще изчакам още малко. Да навърши поне 6 месеца. Вчера като му дадох ябълката - смукал, какво смукал и после повърна целия сок.  ooooh! Явно все още си го има рефлукса.
Мисис, не ми се е случвало скоро да ми отказват нещо без рецепта, но и аз ходя само в две-три аптеки и може и да са ме запомнили, нали съм незабравима личност. 
hahaha
Но ако и от капките не мине - заведи го да му пуснат секрет.
Хммм, търкул-търкул, ние още сме си от мързеливичките.
То и аз май няма скоро да замествам хранене. Попадна ми вчера, че при захранването се гледал терминът на бременността, а не рожденната дата на бебчето. Та по тази логика ако е, аз май доста съм избързала. Някой да е чувал нещо подобно?

# 691
  • Мнения: 2 615
Добро утро!
Лид, не съм чувала, че се гледа термина, то ако е тъй и аз пък съвсем съм избързала предвид, че е роден месец по-рано.Нашия нос още е запушен и затова според мен не спи добре Ивчо, буди се, плаче, дърпаме секрети, почти нищо не излиза... чудо сме Sad.

# 692
  • Мнения: 1 744
Лид на бебета с изразен рефлукс плодовете се дават по-късно или в комбинация с каши / не, че съм им фен/ заради силното дразнене на стомашната лигавица от плодовата киселина, която повишава киселиността на стомаха. Даже и колики можеш да му докараш така, не че искам да те плаша.
Педиатърката, която го следи следва да ти направи схема на захранване специално за твоето бебче да няма грижи.
 bouquet
Днес последен ден картоф, после влиза комбинация - тиква + морков + картоф.
Дълбоко се надявам миксовете да се приемат по-добре от еднокомпонентните пюрета. chef
След малко помъкваме бамбинестото на стройко, и тя малко свят да види хем родителските тела да свършат малко работа. Тя обаче реши да спи точно сега както никога и я чакаме принцесата да благоволи да се събуди.

# 693
  • Мнения: 1 117
Лактана БИО Тьопфер безмлечна каша ориз и банан значи с тая каша да почна трябва да съм въвела ориз и банан ?

# 694
  • Мнения: 1 242
Добър ден и ние се прибрахме. Лягам да спя,че тея 6 дена ми се видяха 6 години. Благодаря на Крис,Лид, Нори,че бяха на живо до мен в тоя тежък момент. И на всички момичета тук,които бяха съпричани със на Гери болеста. Чесно да ви кажа,майната му на всички схеми и тактики на захранване. Приоритет е здравето на шушулетата. Цял живот ще ядат факаната плява и мръвете.
Благодаря още веднъж на всички. Лека нощ bouquet

# 695
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро!  Laughing

ММ легна да приспива малкия. Сега го побутвам, че хърка и ще го събуди.  Mr. Green ММ побутвам де, не малкия  Crazy

Успях да свърша всичко днес. Остана само един душ да взема, че пот се лее  Laughing

Ани - може с кашата да ги въведеш и двете. Ако ще ти е по-спокойно, може да дадеш 2 дни например само банан и после кашата. Като цяло те са най-хипоалергенни и не би трябвало да имаш проблем.

И аз мисля като се наспат мъжете да излизаме. Ходи ми се на пазар  Laughing

Добре дошла Поли и лека нощ!

# 696
  • Мнения: 19 698
Поли, добре дошли вкъщи  Hug

Кашата можеш смело да я въвеждаш. Просто прецени дали искаш чиста и да добавяш истински плод или да е с "вграден"  Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 426
Поли, добре дошли и хубаво да си починеш! Hug
Chuby, аз не давам плодове. Едно дребничко парченце слагам в мрежичката и му давам да си чеше венците. Можеш да си представиш колко капчици сок може да пусне парче ябълка с размерите на нокета на палеца ти. Но факт е, че повърна след това, което може да е било и сок с малко водичка, която пи преди това. Отбелязах го не толкова заради ябълката, колкото до рефлукса. Все пак благодаря.  bouquet

# 698
  • Мнения: 1 242
http://estestveni-idei.com/2015/07/14/weaning/

Лид,съмнявам се да е било от ябълката. Тук има нещичко за бебоците с рефлукс.

# 699
  • Мнения: 1 117
Поли супер ,че си удома .cristi ,Роузи мерси за кашата Simple Smile Аз отивам с мъжа ми на кино. Хубава вечер момичета

# 700
  • Мнения: 1 426
Поли, благодаря за статията. Доста подробно са обяснени трите метода на захранване.   Hug

# 701
  • Мнения: X
Поли, много хубаво, че сте си вкъщи, повече никакви болести и болници. Само радване на хубавото време и дълги разходки навън.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 309
Юхууу, де сте бря?  Laughing

Намиткосвахме се, най-сетне Simple Smile Имам си подарък - най-сетне си поръчах очила.  Party Вече ще виждаааам  Party Малкият намаза и той с 4 бодита и 4 гащеризона от Next. Ама много са яки  Party

Бях наумила още неща, ама не ни стигна времето. Хапнаме в Ниагара. Отдавна им бях хвърлила око, ама така и не бяхме ходили там. Хареса ми. Обслужването им е жестоко!

# 703
  • Мнения: 1 426
Мисис, ха честити очила! Друго било да виждаш, а? Сега да не се стреснеш от реалността навън!  hahaha
Аз не си поръчвам още, че ме е страх с голям диоптър да не се уплаша като се видя в огледалото.  hahaha
Майтапа на страна, но от цялото лежане и сядане върху очилата ми се чудя как още не са се разпаднали.
В кой Ниагара бяхте? На Черни връх или новия им?

# 704
  • Мнения: 1 117
Ох момичета скапана съм...Едвам заспа малката от 22:40-до 23:40 съм я приспивала.Яко ме боли куческия зъб и не мога да заспя ,отгоре венеца и той ме боли и при допир имам чувството ,че ще падне зъба...Поне разбрах кой зъб е май...Гледах ме Дух в броня готин е....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт